هک 1723 بازی استیم کاملا رایگان!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر همه.....
قوانین!:|
1.اینجا فقط درمورده هک استیم سوال و جواب داده میشه!
abuse.gif

2.اینجا همه به هم کمک میکنن در هک استیم
abuse.gif

3.پست اول آپدیت میشود!
nono.gif

4.عواقب به پای خود استفاده کننده است!
5.برای احتیاط اکانت جدید
بسازید و آنرا هک کنید!
6.موقعی که میخواهید لاگین شوید Remember my password & username رو نزنید!

7.فایروال و آنتی ویروس حتما خاموش باشد.
8.اینجا همه فارسی تایپ میکنند!
9.هیچکس به هیچکی توهین نمیکنه!
10.اگه یه سوالی رو بیش از 3 بار الکی تکرار کنید باهاتون برخورد شدید میشه!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امروز یک برنامه ای رو معرفی شما میکنم که 1723 بازی استیم رو کمپلت هک میکنه! اسمش هست:undead و کاملا هم واقعی است و من از تو سایت های خارجی پیداش کردم و 100 درصد هم کار میکند!
poseur.gif
jeer.gif

خوب شروع میکنیم!
1.هر چی استیم رو کامپیوتر دارید رو پاک میکنید.
2.فایل رو برو را دانلود میکنید:http://www.mediafire.com/?3t93c8k4tm2c2y9
3.بعده این که دانلود کردید استیم را اجرا و لاگین شید.
4.بازی ها برایتان میآیند!
sa.PNG
خب اگه بازم فکر میکنید دروغ میگم
و فکر میکنید که موقعی که insstall رو میزنید ارور میده
و هیچ بازی نصب نمیشه نگاه کنید من خودم یک بازی 42 مگی رو تونستم دان کنم!
sss.PNG
خب حالا که دیدین درست شد یه REP هم به من بدید!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Good Guy Greg

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
خوب حالا که دان کردید استیم رو پاک کنید(اصلی رو میگم) و اونی رو که دان کردید رو بذارید تو یکی از درایو ها حالا هیچ کدوم از کارهای پست اول
رو اصلا نباید انجام بدید فقط استیم رو اجراش کنید و لاگین شید همین!!!

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
فایل زیر
رو دان کنید!
http://www.mediafire.com/?3t93c8k4tm2c2y9
اگه چه دان کرد چه نکرد بگید!

---------- نوشته در 06:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:44 PM ارسال شده بود ----------

عزیزم شما چرا منظور رو اشتباه میگیری...
من میگم شاید ربط داشته باشه.... اینکار رو کردم که بعد شما نیاید به من بگید آی کار نمیکنه!
بعد دانلود چه کار کنیم؟؟؟؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
خوب حالا که دان کردید استیم رو پاک کنید(اصلی رو میگم) و اونی رو که دان کردید رو بذارید تو یکی از درایو ها حالا هیچ کدوم از کارهای پست اول
رو اصلا نباید انجام بدید فقط استیم رو اجراش کنید و لاگین شید همین!!!

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
اون فایل steam.cfg که توی فولدر استیم داری جلوی آپدیت شدن استیم رو میگیره. اول اون فایل رو پاک کن و بذار استیم آپدیت بشه, بعد بگو که هنوز کار میکنه. 8-|

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
اون فایل steam.cfg که توی فولدر استیم داری جلوی آپدیت شدن استیم رو میگیره. اول اون فایل رو پاک کن و بذار استیم آپدیت بشه, بعد بگو که هنوز کار میکنه. 8-|
خب ببخشید مگه مرض دارم که اون رو پاک کنم؟ و اینکه اون فایل اصلی اگه پاک بشه همه چی بر باده فناست!!!!!!!!!!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دیشب تونستم با استیم ویندوزمو هک کنم
N_aggressive%20%2833%29.gif

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
WTF ؟ کار کرد ! فایلی که تو مدیا فایر آپ کرده بود دانلود کردم وارد شدم یه 1 دقیقه ای هنگ کرد الان کار میکنه>:d
اینم عکس : !

---------- نوشته در 08:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:04 PM ارسال شده بود ----------

داداش دمت خیلیییییییییییی گرم ! حال دادی ! :x

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

کرک undead جزو اولین کرک های استیم به حساب میاد و البته با آپدیت اخیر استیم دیگه کار نمیکنه. اگر هم برای شما کار میکنه برای اینه که هنوز برنامه استیم رو آپدیت نکردید.
الان که کار میکنه ! مگه باید حتما آپدیت کنیم ؟

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
WTF ؟ کار کرد ! فایلی که تو مدیا فایر آپ کرده بود دانلود کردم وارد شدم یه 1 دقیقه ای هنگ کرد الان کار میکنه>:d
اینم عکس : !

---------- نوشته در 08:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:04 PM ارسال شده بود ----------

داداش دمت خیلیییییییییییی گرم ! حال دادی ! :x

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

الا می تونی بازی کنی یه امتحانی بکن با یکی از بازیها ببین اجرا میشن یا نه؟برای من که خیلی جالبه

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
چون استیمش قدیمیه, کار میکنه. نسخه قدیمی استیم هم بزودی غیر قابل استفاده میشه چون valve داره تغییرات اساسی تو استیم ایجاد میکنه.

در ضمن با استیم کرک شده فقط میتونید چندتا بازی درپیت دانلود کنید. اگه فکر کردید مثلا میتونید call of duty بازی کنید سخت در اشتباهید.
مورد مصرف استیم کرک شده چیز دیگس.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
الا می تونی بازی کنی یه امتحانی بکن با یکی از بازیها ببین اجرا میشن یا نه؟برای من که خیلی جالبه
کدومشو اجرا کنم ؟
یکی بگو ! اصلا برم ببینم بازی چی دارم بریزم توش ! بعد اجرا کنم ! اگه شد ای دی اکس فایر منو ار کن ببین ! >:d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
چه فایده که 2 روزه میبندنش! هیچ کسی نمیتونه دائمی از اینها استفاده کنه! اونم استیم که فرت و فرت آپدیت میشه!
اگه بتلفیلد 3 رو روی این اجرا کردین قبول میکنم!

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
موقعی که سرور شلوغ نباشه میشه
بازی دان کرد....,و اینکه سرعته ما خیلی پایینه اگه الان تو کانادا یا لیتوانی بودم حدود 500 تا از این بازی ها رو میگرفتم!
بعدم فقط منو تو که نیستیم...الان حداقل حدود 1 میلیون این رو هک کردن!من فعلا تونستم این بازی ها رو بگیرم!(چون کم حجم بود تونستم بگیرم چون ترافیکم 1 گیگ بیشتر نبوود!)
1.zombie panic source
2.zambie bowl-roma

---------- نوشته در 08:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:34 PM ارسال شده بود ----------

چه فایده که 2 روزه میبندنش! هیچ کسی نمیتونه دائمی از اینها استفاده کنه! اونم استیم که فرت و فرت آپدیت میشه!
اگه بتلفیلد 3 رو روی این اجرا کردین قبول میکنم!
نه بابا شرکتی که این هک ها رو درست میکنه اونم مثل استیم به قول خودت فرت و فرت آپدیت میده بیرون!نترس اصلا نمیبندن به نظرم این یک شبکه ی مجازی هست که همه میان هک و بازی میکنن نترس خطری در کار نیست یکی از دوستام 2 ماهه که تو کاره هیچ اتفاقی هم نیافتاده اصلا کی به کی!

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
این نرم افزاری که بهتون داده بودم میدونید ماله کی بود؟ماله ساله 2008 بوده!با این که هنوز سایت استیم با اون تشکیلاتش نتونسته نرم افزار سال 2008 رو بن کنه!
لطفا هر چه سریع تر سایت اصلی این پچ را پیدا کنید!بعد بیاید در این تایپیک بگید.خلاضه هر هک دیگه ای هم هست بیاید بگید!>:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر