شایعه هک موفقیت‌آمیز PS3 ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
184_13248_PS3_piracy.jpg

طبق گزارشی که بر روی سایت Maxconsole قرار گرفته است، یک روش پیچیده و طولانی کشف شده است که به کاربران اجازه می‌دهد بازی‌های پایرت‌شده( کپی) Killzone 2، PES 2008 و Burnout Paradise را بر روی PS3 اجرا کنند.

به نظر می‌رسد که این روش بر روی PS3‌های قدیمی قابل اجرا می‌باشد( روی Slim کاربرد ندارد). برای این کار به یک سری برنامه‌های مخصوص Pirate و همچنین ویندوز XP نیاز است.

حتی اگر این خبر صحت داشته باشد، این روش پیچیده و پر هزینه چندان از سوی هکر‌ها مورد تایید نیست. بهرحال این امکان وجود دارد که این روش در آینده بتواند به هک کامل PS3 منجر شود.

Source

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من مشکلی ندارم با این که بقیه دوستان هم بخوان با این کنسول بازی کنن و معتقدم همه باید بتونن بازی کنن اما نه این کنسول کپی شه نه راهی برای کپی بازی کردنش پیدا شه .

اما معتقدم همین که دیگه از این نسل به بعد کنسول ها کپی نشن خیلی بهتره و دوست دارم همین جوری باقی بمونه وهک نشه و نسل بعد هم هیچ کنسولی نباشه که کپی خور باشه.

همین که یک دسته آدم PC رو به لجن کشیدن که خود ما هم در مقاطعی جزو شون بودیم کافیه .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,251
نام
امیرحسین
به هر حال هک بشه یا نشه سونی امتحانش رو به خوبی پس داد 3 سال میگذره هنوز هک شدن در حد شایعه است ...
360 فکرپنج، شش ماه بعد از لانچ هک شد...

آخرین ویرایش:

Oracle idol

کاربر سایت
Aug 12, 2008
66
2رود
آدم خیلی متأسف میشه بعضی حرفهای شما رو میبینه
اول از همه باید عرض کنم که ایرانیها همین که یک کنسول میخرن واقعا لطف می کنن و از سر ماکوسافت و سونی هم زیاد تره . یعنی چی میگید هر ننه قمری؟ شما خودتون رو خیلی برتر از بقیه میدونید؟ اگر اینطور هست خوشحال میشم بدونم چرا. نظرهای شکمی دیگه چیه شما خودتون رو کارشناس میدونید و بقیه هیچی ؟ هر فردی که پول خریدش رو داشت لیاقتشم داره؟

در مورد قیمت یک کنسول اول عرض کنم که اولن سونی و ماکروسافت باید به قیمت پایینتری به ما کنسول بدن چون نه وارانتی داریم نه گارانتی دوم اینکه این قیمتی که اینها میگیرن خیلیها صرف شو ها نمایشگاه ها و خیلی چیزهای فیری دیگه میشه که اینجا اصلا وجود نداره . همین سونی که سنگش رو به سینه میزنید چقدر گارانتیش درسته؟ به من
که از نمایندگی اصلیش گرفته بودم گفت TV 47 رو بیار اینجا رسیدگی کنیم.

تمام دنیا 360 که میسوزه سریع براشون عوض میکنن. شماها دلتون خوشه من به عنوان یک تاجر عرض میکنم اونها هیچ ارزشی نه تنها برای دولت بلکه برای ملت ما هم قایل نیستن تمام جنسهای وارد شده به ایران درجه 3 هست این رو که خود شما میدونید و مهم نیست که یه تاجر چقدر پول بده به ایران جنس تاپ نمیدن .

در مورد گیمها و بازیهای آنلاین هم که کلا چیزی نمیشه گفت با این حال که مردم مخاطب شرکتهایی مانند سونی و ماکروسافت هستن اصلا نامی از ایران برده نمیشه و حتی کارت PSN رو شما از نمایندگی هم نمیتونید بگیرید .

پس وقتی ما ایرانیا اصلا در محاسبات اونها به حساب نمیاییم با این حال که سود سرشاری میکنن از فروش حتی همین کنسولها چه دلیلی داره که شما با زیر سوال بردن کسانی که توانایی پرداخت این مقدار پول رو ندارن با عبارتهای بی اساس و پایهای مثل اصالت سعی دارید خودتون رو متفاوت جلوه بدید؟

o_afsharipoor

کاربر سایت
Jan 3, 2008
66
اگه شما جای اونا بودی و میدیدی کنسولی که بابت کپی نشدنش جولان میدادی ، کم کم کپی خور میشه چیکار میکردی ؟ ! :laughing:
همینا که مخالفن ، اگه فردا که کپی خور شد راست میگن بیان بازی اورجینال بخرن! شرط میبندم از 100 نفر فوقش 5 نفر اینکارو بکنن.:laughing:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
دوستان این روش فقط روی 20 گیگ و 60 گیگ کار می کنه و روی مدلهای دیگه و اسلیم به هیچ وجه جواب نمی ده . (از نظر من عمرا نمی تونن مدلهای دیگه و اسلیم رو هک کنن)
برای اینکار نیاز به یه ps3 مدل 20 گیگ یا 60 گیگ ، یه ویندوز ایکس پی و یه بازی motorstorm دارید !
فقط هم سه تا بازی PES 2008 ، Burnout Paradise و Killzone 2 رو با این روش می شه کپی بازی کرد .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,251
نام
امیرحسین
پس وقتی ما ایرانیا اصلا در محاسبات اونها به حساب نمیاییم با این حال که سود سرشاری میکنن از فروش حتی همین کنسولها چه دلیلی داره که شما با زیر سوال بردن کسانی که توانایی پرداخت این مقدار پول رو ندارن با عبارتهای بی اساس و پایهای مثل اصالت سعی دارید خودتون رو متفاوت جلوه بدید؟
موافقم.
تا وقتی ایران یکی از اهداف تجاری اونا نباشه خبری از گارانتی و پشتیبانی نخواهد بود....
در ضمن ایران تنها کشوری نیست که piracy در اون وجود داره این در جنوب شرق آسیا و روسه و هندوستان به مراتب بیشتر از این وجود داره...
کاشکی همیشه همینطور که هست بمونه .... عشق است piracy,,,,

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
2رود
آدم خیلی متأسف میشه بعضی حرفهای شما رو میبینه
اول از همه باید عرض کنم که ایرانیها همین که یک کنسول میخرن واقعا لطف می کنن و از سر ماکوسافت و سونی هم زیاد تره . یعنی چی میگید هر ننه قمری؟ شما خودتون رو خیلی برتر از بقیه میدونید؟ اگر اینطور هست خوشحال میشم بدونم چرا. نظرهای شکمی دیگه چیه شما خودتون رو کارشناس میدونید و بقیه هیچی ؟ هر فردی که پول خریدش رو داشت لیاقتشم داره؟

در مورد قیمت یک کنسول اول عرض کنم که اولن سونی و ماکروسافت باید به قیمت پایینتری به ما کنسول بدن چون نه وارانتی داریم نه گارانتی دوم اینکه این قیمتی که اینها میگیرن خیلیها صرف شو ها نمایشگاه ها و خیلی چیزهای فیری دیگه میشه که اینجا اصلا وجود نداره . همین سونی که سنگش رو به سینه میزنید چقدر گارانتیش درسته؟ به من
که از نمایندگی اصلیش گرفته بودم گفت TV 47 رو بیار اینجا رسیدگی کنیم.

تمام دنیا 360 که میسوزه سریع براشون عوض میکنن. شماها دلتون خوشه من به عنوان یک تاجر عرض میکنم اونها هیچ ارزشی نه تنها برای دولت بلکه برای ملت ما هم قایل نیستن تمام جنسهای وارد شده به ایران درجه 3 هست این رو که خود شما میدونید و مهم نیست که یه تاجر چقدر پول بده به ایران جنس تاپ نمیدن .

در مورد گیمها و بازیهای آنلاین هم که کلا چیزی نمیشه گفت با این حال که مردم مخاطب شرکتهایی مانند سونی و ماکروسافت هستن اصلا نامی از ایران برده نمیشه و حتی کارت PSN رو شما از نمایندگی هم نمیتونید بگیرید .

خدا پدرت بیامرزه:biggrin1:واقعا درست گفتی.من خودم به شخصه هیچوقت حمایت باباجون و ننه جون رو نداشتم چه مالی و چه غیره و از 17 سالگی هم مجبور شدم خودم خرج خودمو در بیارم الانم خرج خونه رو من میدم.
حالا نهایت بی ادبی و بی انصافیه که با جملاتی مانند ننه قمرو غارنشین و این مزخرفات یه عده مایه دار ادمهایی مثل من رو که با سختی و شرف دارن زندگی میکنن رو از بالا نگاه کنن.

من به شدت موافقم که کپی خور بشه حتی اگه online هم مشکلاتی مثل 360 رو داشته باشه به این دلیل که دوس دارم وقتی میرم یه بازی بگیرم و یه بچه 10 ساله میبینم که خیره شده به مغازه طرف و داره مثلا killzone2 رو از پشت شیشه نگاه میکنه و به من میگه عجب بازیی هست کاشکی منم میتونستم بازی کنم خوشحال میشم که اون پسر بچه هم از این به بعد میتونه بازی کنه.
ولی برای یه عده فقط خودشون مهم هستن و سود شرکتهایی مثل سونی و نینتندو مایکرو که هیچ ارزشی برای ما قائل نیستن و اصلا نمیدونن تو کجای دنیا کشوری به نام ایران هست.

اقایونی که انقدر از سونی طرفداری میکنن زمان درست کردن psn-id انتخاب ایران برای ملیت وجود نداره حتی افغانستان هست ولی ایران نیست حالا چطور انقدر ظالمانه میاین همه رو میکوبین؟
من الان یه ماهه یه دونه mgs4 بخرم دلم نیومده بازیی رو که 3بار تموم کردم 40 تومن دوباره پول بدم بخرم خلاصه امروز با اصرار اخویم رفتم براش خریدم.

انصاف هم خوب چیزیه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
این تاپیک برای خبر احتمالی هک PS3 بودش که در بخش شایعات ایجاد شد، نه برای تبعات هک PS3

تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل می شود

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر