هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
اون برنامه ها الکی بودن
میومدن مموری رو ادیت میزدن و سایز رو تغییر میدادن
ولی حجم واقعی تغییری نمی‌کرد
یعنی اگه حجم رو میکردی 128 ولی مموری تو 8 بود فقط همون 8 رو می‌تونستی بنویسی توش، و بعد از اون سیوات رو می‌ریخت تو back room 😂
من با این برنامه کار کردم و حجم مموری رو بالا بردم ۴ تا مموری رو باهاش فرمت کردم ۳تاش ۶۴ شد و یکی ۱۲۸ روشم برای امتحان برنامه و اینا ریختم بیشتر از ۸ مگ واقعی بود فقط یه مشکل بود که بعضی از بازی ها این فرمت رو نمیشناختن و باعث فرمت مموری کارت میشن که البته تعداد بسیار محدودی بودن

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
منم خیلی زور زدم وصل نشد سایت ps2 home هم نشد وصل بشم
منم برای ورود با سایت ps2hom به مشکل برخوردم و نتونستم وارد بشم با گوشی ها و خط های مختلفی هم امتحان کرد نشد
ولی برای opl manager یه راهکاری هست که خود صفحه opl manager اون رو اموزش داده من با اجرای اون کامل مشکلم حل شد و تونستم به راحتی ارت های بازی ها رو بگیرم

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
بلخره کل صفحات رو خوندم تمام شد
دوستان تو این مدت خیلی برای حفظ این پیج زحمت کشیدن چندتا تایپک فرعی هم زدن خیلی باحاله فعلا فقط این این تایپیک ها رو سرزدم و برام جالب بوده
Opl
MX4SIO
کپی خور کردن ps2
اگه تایپیک دیگه ای هم در این رابطه هست لطفا معرفی کنید
امیدوارم بتونم دوست خوبی برای عزیزان باشم و منم هم هرچند تازه واردم توی جمع شما
ولی از قدیم با بازی های ps2 , ps1 اشنا هستم و علاقه زیادی به این دو کنسول دارم
بهترین خاطراتم رو با این دوکنسول تجربه کردم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amin200200

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
431
نام
سعید
من با این برنامه کار کردم و حجم مموری رو بالا بردم ۴ تا مموری رو باهاش فرمت کردم ۳تاش ۶۴ شد و یکی ۱۲۸ روشم برای امتحان برنامه و اینا ریختم بیشتر از ۸ مگ واقعی بود فقط یه مشکل بود که بعضی از بازی ها این فرمت رو نمیشناختن و باعث فرمت مموری کارت میشن که البته تعداد بسیار محدودی بودن
نه، منطقی فکر کن به قضیه 😅
چطور یه مموری 8 مگی می‌تونه فرمت سه به 64 مگ؟
اون بازی هایی هم که میگی ساپورت نمیشن صرفا مموری پر شده بوده و سیو هارو corrupt می‌کرده 😂
دلیل ساخته شدن این برنامه‌ها یچیز بوده، بعضی وقتا سیو خراب میشه و کلا از کار میوفته، مثلا فایل سیستمش می‌ریزه بهم و... از اینا برای فرمت کامل و بازنویسی همه چیز استفاده میشه تا مشکلات فیکس بشن.

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
نه، منطقی فکر کن به قضیه 😅
چطور یه مموری 8 مگی می‌تونه فرمت سه به 64 مگ؟
اون بازی هایی هم که میگی ساپورت نمیشن صرفا مموری پر شده بوده و سیو هارو corrupt می‌کرده 😂
دلیل ساخته شدن این برنامه‌ها یچیز بوده، بعضی وقتا سیو خراب میشه و کلا از کار میوفته، مثلا فایل سیستمش می‌ریزه بهم و... از اینا برای فرمت کامل و بازنویسی همه چیز استفاده میشه تا مشکلات فیکس بشن.
خب حرف شما کاملا منطقی و حرفی هم برای رد کردنش ندارم ولی خب تکلیف اون برنامه هایی که بیشتر از حجم ۸ مگ توی مموری ریختم چی میشه اخه من حدود ۳۰ مگ توش اطلاعات کپی کردم حتی چند بار هم بازیابی کردم تا ببینم مشکلی نداره

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
ممنونم از لطفت که این تایپک رو معرفی کردی خوندم خیلی خیلی عالی بود....
ولی اینجا یه مشکل هست... من تمام بازی هام رو با usb utill تبدیل کردم حدودا ۲۷۰ تاست یه ۹۰ تا هم روی یه هارد دیگه دارم جمعا ۳۶۰ تا بازی
الان باید چیکار کنم یعنی دوباره باید تبدیل کنم به iso و بعد پچ کنم دوباره تبدیل کنم ؟
برای بدست اوردن iso بازی ها از طریق usb util انجام بدم یا opl manager....یا برنامه دیگه ای هم هست......؟
خیلی زمان میبره حداقل یک هفته باید درگیر این کار بشم.....؟
بنظر دوستان این کار ارزشش رو داره ....‌ کسی تا حالا بازیی رو پچ کرده...؟ نتیجه کار چطوره بوده...؟

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
ویدیو رو دیدم
یه سری فایل بود دانلود میشه و میریزه تو پوشه app توی فلش یا هارد
و یک فایل هم هست که به مموری انتقال پیدا میکنه
اینجور که متوجه شدم اون فایل یجور لیسته
من نتونستم فایل هارو دانلود کنم چند تا سایتم دیدم برنامه داشتن ولی نتونستم اون ها رو توی قسمت app برنامه opl بیارم
برام جذابه که بتونم این کار رو انجام بدم..
دوستان کسی این کار رو انجام داده..؟
یا این فایل ها و لیستش رو داره ؟
یا پیج دیگه ای سراغ داره که دانلود کنم ؟
چطور میتونم اون لیست رو بسازم انگار یجور کد نویسیه...!
راستش اصلا سر درنیاوردم چطور اون لیست ساخته میشه

آخرین ویرایش:

Mammadkherad

کاربر سایت
Jan 15, 2023
53
نام
ممد
ممنونم از لطفت که این تایپک رو معرفی کردی خوندم خیلی خیلی عالی بود....
ولی اینجا یه مشکل هست... من تمام بازی هام رو با usb utill تبدیل کردم حدودا ۲۷۰ تاست یه ۹۰ تا هم روی یه هارد دیگه دارم جمعا ۳۶۰ تا بازی
الان باید چیکار کنم یعنی دوباره باید تبدیل کنم به iso و بعد پچ کنم دوباره تبدیل کنم ؟
برای بدست اوردن iso بازی ها از طریق usb util انجام بدم یا opl manager....یا برنامه دیگه ای هم هست......؟
خیلی زمان میبره حداقل یک هفته باید درگیر این کار بشم.....؟
بنظر دوستان این کار ارزشش رو داره ....‌ کسی تا حالا بازیی رو پچ کرده...؟ نتیجه کار چطوره بوده...؟
بازی burnout و darkwatch پچ کردم ابعاد تصویر از 4:3 به 16:9 تغییر می‌کنه
حتماً تنظیمات تصویر ps2 و تلویزیون رو باید بزاری 16:9

چیت widescreen
GitHub - PS2-Widescreen/OPL-Widescreen-Cheats: A collection of Cheats to force widescreen aspect ratio for PS2 games, ready to use on real hardware with OpenPS2Loader or CheatDevice

• Like
Reactions: kourosh1907

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
بازی burnout و darkwatch پچ کردم ابعاد تصویر از 4:3 به 16:9 تغییر می‌کنه
حتماً تنظیمات تصویر ps2 و تلویزیون رو باید بزاری 16:9

چیت widescreen
GitHub - PS2-Widescreen/OPL-Widescreen-Cheats: A collection of Cheats to force widescreen aspect ratio for PS2 games, ready to use on real hardware with OpenPS2Loader or CheatDevice
ایول دمت گرم
حدودا برای هر بازی چقدر زمان میرره.....؟

Mammadkherad

کاربر سایت
Jan 15, 2023
53
نام
ممد
ایول دمت گرم
حدودا برای هر بازی چقدر زمان میرره.....؟
ده دقیقه فکر کنم
همه بازیا پچ ندارن چندتایی که تو لیست هست
ریجن بازی و فایل widescreen باید یکی باشه ریجن بازی usa فایل پوشه ntsc-u

چیت widescreen حاشیه سیاه صفحه رو حذف می‌کنه از حالت فشرده خارج کن بریز پوشه CHT فلش، داخل opl تنظیمات cheat رو بزار global

• Like

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
ده دقیقه فکر کنم
همه بازیا پچ ندارن چندتایی که تو لیست هست
ریجن بازی و فایل widescreen باید یکی باشه ریجن بازی usa فایل پوشه ntsc-u

چیت widescreen حاشیه سیاه صفحه رو حذف می‌کنه از حالت فشرده خارج کن بریز پوشه CHT فلش، داخل opl تنظیمات cheat رو بزار global
یعنی لازم نیست بازی رو دوباره تبدیل به ایزو کنم مستقیم از طریق opl manager میشه چه خوب

Mammadkherad

کاربر سایت
Jan 15, 2023
53
نام
ممد
یعنی لازم نیست بازی رو دوباره تبدیل به ایزو کنم مستقیم از طریق opl manager میشه چه خوب
واسه پچ، فایل بازی باید iso باشه
چیت لازم نداره کار خاصی کنی

چیت واید اسکرین 1مگ حجمشه از زیپ در میاری می‌ریزی پوشه CHT فلش

Attachments

• widescreen_hacks.zip
    1.5 MB · مشاهده: 6
  • Like

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
بسیار عالی دمت گرم ویدیو خیلی خوب بود کامل هردو تا روش رو توضیح داد خیلی ممنونم
تا یکی دو روز دیگه با کنسول دسترسی ندارم ولی حتما هارد رو آماده میکنم تا در اولین فرصت بشینم امتحان کنم و لذت ببرم
دمتون گرم
واسه پچ، فایل بازی باید iso باشه
چیت لازم نداره کار خاصی کنی

چیت واید اسکرین 1مگ حجمشه از زیپ در میاری می‌ریزی پوشه CHT فلش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر