همه چیز در مورد Kinect

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بچه ها من الان یه آرکید دارم اگه بخوام با کینکت بازی کنم چیز اضافه ای مثل هارد باید براش بخرم؟
اصلا ربطی نداره
کینکت یه کنترلر هست مثل دسته.میخوای با دسته بازی کنی هارد گذاشتی؟
پس نیازی نیست.بازیو میذاری تو کنسول و با کینکت بازی میکنی
البته حدود 200 مگ برای آپدیت نیاز داری پس همونطور که دوستمون گفت با فلش هم میتونی

آخرین ویرایش:

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
بچه ها من الان یه آرکید دارم اگه بخوام با کینکت بازی کنم چیز اضافه ای مثل هارد باید براش بخرم؟

دوست عزیز چیزی در حدود 200mb برای اپدیت و... کینکت لازم دارید در ضمن برای اینکه چت ویدیویی هم داشته باشید باید 54mb فضا برای اون داشته باشید
ولی درکل نیازی به هارد و... ندارید ومیتونید با استفاده از یک فلش واستفاده از فضای خالی اون همه این اپدیت هارو انجام بدید

iv2v

کاربر سایت
Jan 19, 2011
1
سلام به همه.
من یه باندل اسلیم با کیکنت خریدم یک مشکلی دارم اونم اینه که من بار اول که دستگاهم رو روشن می کنم کیکنت رو نمی شناسه باید خاموشش کنم دوباره روشن کنم می شناسه
هردفعه که می خوام بازی کنم همین مشکل رو دارم یکی گفت دستگاه رو اپدیت کنی درست می شه اپدیت کردم دیروز به اخرین نسخه با اتصال به لایو اما درست نشد

کسی همچین مشکلی داره؟
راهنمایی می کنید دوستان؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام به همه.
من یه باندل اسلیم با کیکنت خریدم یک مشکلی دارم اونم اینه که من بار اول که دستگاهم رو روشن می کنم کیکنت رو نمی شناسه باید خاموشش کنم دوباره روشن کنم می شناسه
هردفعه که می خوام بازی کنم همین مشکل رو دارم یکی گفت دستگاه رو اپدیت کنی درست می شه اپدیت کردم دیروز به اخرین نسخه با اتصال به لایو اما درست نشد

کسی همچین مشکلی داره؟
راهنمایی می کنید دوستان؟
سلام. راستش تا حالا با این مشکل روبه رو نشدم شما یه کاری کنید کینکت رو روی یه دستگاه دیگه امتحان کنید ببیند بازم این مشکل هست

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان کسی می دونه که چطوری میشه بدون وصل شدن به Live عکس هایی که توی بازی Kinect Adventure از شما گرفته میشه رو روی فلشی چیزی ریخت که بتونیم بیاریمش روی PC؟ وقتی آنلاین میشم بلدم چطوری و با upload کردنش می تونیم بریم تو سایت و عکس ها رو ببینیم و به اشتراک بزاریم اما می خوام بدونم حالتی برای استخراج عکس ها در زمان آفلاین بود هم وجود داره یا نه. مرسی

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
یچه ها بازی های دمو کینکت توی بازی کینکت ادونچر هستش
وقتی میخواید گزینه START رو بزنید تا به منوی کینکت ادونچر برید پایین سمت چب بازی های دمو رو گذاشته

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
دوستان کسی می دونه که چطوری میشه بدون وصل شدن به Live عکس هایی که توی بازی Kinect Adventure از شما گرفته میشه رو روی فلشی چیزی ریخت که بتونیم بیاریمش روی PC؟ وقتی آنلاین میشم بلدم چطوری و با upload کردنش می تونیم بریم تو سایت و عکس ها رو ببینیم و به اشتراک بزاریم اما می خوام بدونم حالتی برای استخراج عکس ها در زمان آفلاین بود هم وجود داره یا نه. مرسی
من هم دنبال این موضوع هستم اگه کسی بلده بگه
ممنون

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
سلام
من میخوم کینکت بگیرم.میخاستم بدونم توش از اول بازی ارجینال داره؟طرفای اسفند یا بهمن گرون میشه؟اگه گرون شه قیمتش چقدر میشه؟

alishark

کاربر سایت
Jul 10, 2008
38
نام
علی
سلام.کسی میدونه کینکت تو آبادان کجا میفروشن؟یا اصلا هست؟قیمتش چقدره؟ممنون میشم جواب بدین.(ببخشید اگه این موضوع رو اینجا مطرح کردم.شاید ربطی به این تاپیک نداشت..چون نمیدونستم کدوم تاپیک بگم.)

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
سلام
من میخوم کینکت بگیرم.میخاستم بدونم توش از اول بازی ارجینال داره؟طرفای اسفند یا بهمن گرون میشه؟اگه گرون شه قیمتش چقدر میشه؟
بله دوست عزیز
وقتی شما کینکت میگیرین داخلش یک عدد بازی ارجینال kinect adventures موجوده و اتفاقا خیلیم جالبه
در مورد گرون یا ارزون شدن هم چیزی معلوم نیست
قیمت جهانیش که تا مدتی تغییر نمیکنه چون تازه عرضه شده ولی خب قیمت داخلیش اصلا مشخص نمیکنه بیشترم به خاطر بالا پایین شدن قیمت دلارهستش

سلام.کسی میدونه کینکت تو آبادان کجا میفروشن؟یا اصلا هست؟قیمتش چقدره؟ممنون میشم جواب بدین.(ببخشید اگه این موضوع رو اینجا مطرح کردم.شاید ربطی به این تاپیک نداشت..چون نمیدونستم کدوم تاپیک بگم.)
دوست عزیز فیمت ابادانشو نمیدونم ولی اگه تصمیم به خرید کینکت دارید میتونید از فروشگاه سایت خرید کنید هم قیمتش عالیه و هم مطمئن و ثابت شدست

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

بفرمایید

آموزش دیدن عکسهای Kinect Adventure روی کامپیوتر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر