همه چیز در مورد Kinect

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
به احتمال زیاد نمیاد.
انشاا... بیاد:D برای چی نیاد- مگه بده هم روی کنسول و هم روی PC استفاده کنیم؟؟؟ولی اومدنش میره برای زمان خیلی دوری-
چون MSباید روی کنسول مانورش رو بالاتر ببره

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
انشاا... بیاد:D برای چی نیاد- مگه بده هم روی کنسول و هم روی PC استفاده کنیم؟؟؟ولی اومدنش میره برای زمان خیلی دوری-
میدونی چقدر باید روش کار کنن تا به PC بخوره؟؟
فکر کنم قرن ها طول بکشه:d

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
میدونی چقدر باید روش کار کنن تا به PC بخوره؟؟
فکر کنم قرن ها طول بکشه:d
نه بااا کاری نمیخواد که... اونا خودشون خدای اینجور چیزها هستن-مطمئنن با یک اپدیت روی ویندوز همه چیز حله-فکر نکنم کار مخوفی لازم باشه

دوستان به نظرم کینکت بصورت وایرلس وصل بشه خیلی بهتر میشه ها
چون انتقال داده ها سریع تر میشه اونم خیلی سریع تر ;)
چه جوری حساب کردی که سرعت وایرلس از کابل بیشتر شده؟مطمئنن خودشون امتحان کردن و دیدن که پاسخ گو نیست که کابلیش کردن!

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
روی pc دست برنامه نویس ها خیلی باز تره و مطمئنا وقتی رو xbox این رو ارائه دادن رو pc براشون خیلی راحتره

کی گفته انتقال داده روی وایرلس بیشتره؟
برعکس خیلی هم کمتره
البته دیتایی مه مه کینکت می خواد به xbox بفرسته حچم خیلی خیلی سنیگینی نداره و با وایربس هم راحت جواب می ده اما اصلا ریطی نداه که سریع تر باشه

cybex

کاربر سایت
Jun 21, 2010
1
یه سوال اساسی برای همه : آیااین کینکت به ایکس باکس360 وصل میشه یا فقط به این ایکس باکس360 جدید که تازه می خواد بیاد وصل میشه؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
یه سوال اساسی برای همه : آیااین کینکت به ایکس باکس360 وصل میشه یا فقط به این ایکس باکس360 جدید که تازه می خواد بیاد وصل میشه؟
دوست عزیز 10 ها هزار بار هم اینجا و هم جاهای دیگه اعلام شده که به همه 360 ها میخوره !!
آخه یعنی چی که به قدیمی ها نخوره ؟ مگه مرز دارن که فروش خودشون رو نصف کنن ؟؟

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
یه تبدیل میخواد فقط !

روی سری های جدید مستقیم بسته میشه ;)

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
برای بنده هم سوالی پیش اومده - این کینکت مهربان! قابلیت تشخیص صداش محدود به زبان انگلیسیه یا به هر زبانی میشه باهاش صحبت کرد.
مثلاً برای عملکردهای مختلف دستگاه قابلیت ضبط صدا داشته باشه تا بعداً با همون صدا درخواست رو انجام بده، همه که انگلیسی بلد نیستند این چینی ژاپنیها هم که نصفشون زبونشون نمیچرخه انگلیسی حرف بزنند.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
احتمال زیاد با زبانهایی که توی منوی ستینگ کنسول هست کار میکنه- (شاید هم کم کم زبانهایی که توس ستینگ هست،بصورت صوتی هم ساپورتشون رو بعد از عرضه شروع کنن)

امروز این لینک رو دیدم،بازی های Kinect با قیمت 34.99یا 39.99 دلار عرضه میشند،قیمتش از بازی های دیگه کمتره

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
احتمال زیاد با زبانهایی که توی منوی ستینگ کنسول هست کار میکنه- (شاید هم کم کم زبانهایی که توس ستینگ هست،بصورت صوتی هم ساپورتشون رو بعد از عرضه شروع کنن)

امروز این لینک رو دیدم،بازی های Kinect با قیمت 34.99یا 39.99 دلار عرضه میشند،قیمتش از بازی های دیگه کمتره
خوب ديگه اين همه دارن پول كينكتو مي گيرن اگه ديگه اينم بالا بدن كه بي چارن ( البته همين طورشم بي چاره مي شن )

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
مایکروسافت در نمایشگاه E3 2010 و همچنین CES در لاس وگاس که سخنرانی افتتاحیه با خود بالمر بود اعلام کرد برای ویندوز 7 و PC هم میاد .:p
لینک بدید.رو هوا که نمیشه حرف زد:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر