همه چیز در مورد ِ اجرای بازی های Wii (پست ِ اول حتما خوانده شود)

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
آهان !
نه بابا ... سه چهار تا از روی دیسک تا حالا آوردم ... ولی اینکه کپیش کردم ارور میده :
The game Disc could not be read. Please refer to your Wii Operations Manual for more information

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام
من بازی samurai wariro 3 را دانلود کردم ولی حجمش 7.91 گیگه
Wii میتونه DVD_DL( دو لایه) بخونه؟
اگه نه چطور من باید بازیش کنم؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
من بازی samurai wariro 3 را دانلود کردم ولی حجمش 7.91 گیگه
Wii میتونه DVD_DL( دو لایه) بخونه؟
اگه نه چطور من باید بازیش کنم؟
آره این بازی روی DVD9 عرضه شده وی میتونه بخونه.
1 X زدم ! از این پایین تر !؟!؟!؟
چند دقیقه طول کشید رایت بشه؟ روی چه DVD رایت کردین؟

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
من خونه نبودم گذاشتم رایت شه و رفتم ولی خیلی خیلی سرعتش پایین بود ... در حدی بود که شاید تو یک دقیقه 1 درصد رفت !
منظورتون مارکشه ؟ Dr.Data

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من با wad manager زدم نشد ... هنوزم نئوگامام rev 17 اه !
کامل برام شرح بدید که چکار کنم برای نصب rev 20 لطفا !
تو پست اول نحوه ی نصب rev20 هست.
با Cios Installer نصب میشه معمولا. ولی با ود منیجر هم میشه نصبش کرد به شرطی که خود IOS249 رو بصورت WAD داشته باشین.

L

LALANIKEngmg

Nike WMNS Air Force 1 Low – Neutral Grey – RetroSeveral recent pairs of Nike Air Force 1 Lows are ‘missing’ their Swooshes, but look great all the same! Ok, ‘missing’ is a bit of a misnomer,wholesale cheap jordans, as the Swooshes on pairs from the Workboot,air max, Hiking and a couple unofficial ‘packs’ are made from a line of perforations, a super-clean look that translates well to this ladies-only two-toned release. These joints are all Neutral Grey except for teal laces and outsoles in the Retro shade, a look that adds some vibrancy during the time of year you’re likely to see a grey sky. More pictures of the latest WMNS Air Force 1 Low follow the jump and they’re availcapable,competent now from Kicks-Crew,james fusion shoes, or score yourself a pair on***30456;***20851;***30340;***20027;***39064;***25991;***31456;***65306; Nike WMNS Air Force 1 Low ***8211; Neutral Grey ***8211; Retro Nike WMNS Air Force 1 Low ***8211; Neutral Grey ***8211; Retro Nike Zoom KD III ***8211; Black ***8211; Photo Blue ***8211; Team Or

artinpsp

کاربر سایت
Mar 18, 2008
101
نام
امیر حسین
علی جان سلام
بابت زحماتت ممنون
سوال WII من رم8GIG SD رو نمی خونه از چیه
2 می خوام با اون پسوند WBFS فلش رو فرمت کنم ! چه جوری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟