همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
و البته 3000 هایی با مادر بورد : ta090v3 !!!!!!! که جدیدن !
راستی همونطور که گفتم pre ipl رو گن کامل به دست آورده!
راستی ipl dumper معلومه که جدیدا منتشر نشده !
pre ipl هم Decrypt نمیشه ! چون اصلا کد گزاری نشده ! تنها یک فایل text هست که وقتی روشن میکنی از micro chip 27841# روی f0 کپی و اجرا میشه و تقریبا حدود 1 هزارم ثانیه بعد پاک میشه .
پس pre ipl کرک کردنی نیست !
کرک کردنی نیست چون باید سخت افزاری هک بشه

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
منظورتون از سخت افزاری "بولی" هست دیگه !
مجموع اعمال cpu که با بولی نمایش داده میشه کلا تبدیل به یه text میده که تو ضیح دادم !
برا هک کردن psp یه آموزشی هست که ساسان جان تو irpsp گزاشته که توسط داش دارکی نوشته شده ! اونو بخون بهت کمک میکنه !
دقیقا مثل فهمیدن C تو کامپیوتر و عبور یه امکال از پایه های cpu که با اعداد 0 و 1 انجام میشه (همون فایل text که توضیح دادم !) که کنترلشون باید به هاورد در بیاد که به یه فایل text تبدیل میشه !

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
و البته 3000 هایی با مادر بورد : ta090v3 !!!!!!! که جدیدن !
راستی همونطور که گفتم pre ipl رو گن کامل به دست آورده!
راستی ipl dumper معلومه که جدیدا منتشر نشده !
pre ipl هم Decrypt نمیشه ! چون اصلا کد گزاری نشده ! تنها یک فایل text هست که وقتی روشن میکنی از micro chip 27841# روی f0 کپی و اجرا میشه و تقریبا حدود 1 هزارم ثانیه بعد پاک میشه .
پس pre ipl کرک کردنی نیست !

ساسان جون در يك جمله زيره ديپلم توضيح بده اين كه گفتي دقيقا يعني چي؟ يعني هك دائمي واسه

مادربوردهاي v3 پر؟؟؟!!!!:confused::(

کرک کردنی نیست چون باید سخت افزاری هک بشه

شوخي ميكوني؟ مطمئني؟!!!!

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
ساسان جون در يك جمله زيره ديپلم توضيح بده اين كه گفتي دقيقا يعني چي؟ يعني هك دائمي واسه

مادربوردهاي v3 پر؟؟؟!!!!:confused::(

شوخي ميكوني؟ مطمئني؟!!!!
اره
دارک الکس از هکر های سخت افزاری کمک خواسته کسی هم تا حالا نتونسته کمکش کنه
امید میره تا سال 2020 هک بشه :D

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوستان خبر جدید اینکه یه آلمانی به نام Miche2245 تونسته Exploit ای پیدا کنه که از طریق Firmware 5.50 بشه ChickHEN رو روی دستگاه اجرا کرد ...

برای اینکار نیاز به بازی Monster Hunter Freedom 2 نسخه ی JAPAN هست ( UMD اصل بازی ) که باید این فایلی که من الان میزارم که SaveGame این بازی هست و Exploit هم توشه ، باید از طریق UMD اصل بازی Load بشه این SaveGame و بعد از اون میشه از ChikHEN روی Firmware 5.50 استفاده کرد !

Code:
http://www.psp-hacks.com/file/1760

شاید سونی به دلیل همین Exploit ورژن 5.51 رو منتشر کرد !

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:love:ساسان جان من متوجه نشدم میشه یه مقدار واضح تر توضیح بدی البته ببخشیدا یعنی با این کار PSP به صورت کامل هک میشه یا؟:love:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
pspsasan عزیز ، اصلا کار Pre-IPL میدونید چیه ؟! Pre-IPL میاد و Firmware رو به طور کامل چک می کنه موقع Boot شدن دستگاه .
کارش اینه ، وقتی نتونن بهش دسترسی پیدا کنن و بازش کنن و تغییرش بدن ، یه هیچ دردی نمیخوره ، پس باید هک بشه که بشه دستکاریش کرد ، درسته ؟!

در ضمن شما توی پست صفحه ی قبلتون گفتید که دامپینگ IPL به پایان رسیده ! این یعنی چی ؟! وقتی من و شمایی که هیچ ادعایی نداریم و هیچ چیز حالیمون نیست میتونیم به راحتی این کارو انجام بدیم ، چرا باید بگیم عملیات دامپینگ IPL به پاان رسید ؟! در صورتی که خیلی وقته ...
در ضمن فکر نکنم من حرفی از Crack زده باشم ؟! اصلا استفاده از کلمه ی Crack در مورد PSP اشتباهه ، اصولا Hack و Decrypt به کار میبرن .

طبق حرف دوست عزیزم CyrusGreat ، من گفتم و میگم که Pre-IPL در مادربورد های جدید به راحتی قابل دسترسی نیست .

راستی میگید Pre-IPL هک شده ، لینک PLZ ؟!
من نمیتونم بحث رو گسترش بدم ! چون بچه ها اطلاعاتشون در باره سخت افزار کمه ! فقط یه چیز ! همه میدونن PRE IPL کارش چک کردن فریموه ولی آیا میدونی چه جوری ؟
بحث من سر هاوردهاست ! البته من ساسان نیستم ! ( ADELSOFT) هستم و کلمه "ما" هیچی حالیمون نیست اشتباهه چون خود من دارم شخصا رو PRE IPL کار میکنم و اطلاعاتم تقریبا" با دارکی و ... برابری میکنه .

--

هک بشه اصلا یعنی چی ؟ یعنی اینکه عبور امکال ها از راه درست . یه مثال ساده میزنم :

برای اینکه بری به یه بانک دستبرد بزنی خیلی راه وجود داره ولی راه امن ترش برای مثال اینه که اول بری تو حیاطش بعد از دریچه فلان بری تو فلان جا و از اونجا بری دستگاه ..... .
تو psp هم دقیقا همینه مثلا تا اونجایی که دارکی SIG رو هک کرده با ما میگه که باید از پرت #26 اسریکل به به پرت چهارم SIG بری و وارد محیط سه تیکه این AC بشی . ( بماند که باید حدود 300 امکال از تعدادی منظم پایه ها عبور بدی که پایه 13 آزاد بشه البته اونم برای 5 ثانیه !)
اینکه ما بیایم مستقیم فریمور رو نصب کنیم یعنی رفتیم شیشه بانک رو شکوندیم با اره برقی افتادیم به جون گاوصندوق !!!!!!!!!!
منظور من از عملیات دامپینگ با پایان رسید اینه کا با ازافه کردن یه کد هگز با برنامه دامپر تونستن یکی از ایسی ها رو دی کد و استخراجش کنن !!! و اگر هم شما تونستی دامپ کنی به خاطر اون هکریه که روزها روی اون برنامه کار کرده و کامپایلش کرده و شما به راحتی دانلود میکنی و دامپ ! و میگی که من دامپ کردم !در صورتی که اگر حرف شما رو مستند قرار بدیم باید کپی خور کردن PSP رو هم بگیم مثلا فلانی PSP هک کرد!؟ در صورتی که اون فقط یه سری دستورالعمل رو دنبال کرده و هکی انجام نداده !
Hack و Decrypt هم واژه هایی هستن که اولی به صورت کلی و دومی به صورت دی کد کردن بخش خاصی مثل AC ها به کار میره !
طبق حرف شما، خودتون گفتید و میگید که Pre-IPL در مادربورد های جدید "به راحتی "قابل دسترسی نیست و دلی لی برای غیر قابل دسترسی و جود نداره !
در ضمن : تا الان حدود 5 هکر تونستن PSP 3000 رو به طور کامل روش CFW نصب کنن! و لی هیچ آموزشی از کارشون نزاشتن و یکی از این هکر ها که تو چین زندگی میکنه PSP شما رو با مبلغی اندک کامل هک میکنه !
و در مورد لینک برای دامپ PRE IPL من گفتم به سایت گن ای میل بزنید . اگر هم مشکل زبان دارید با چند تا از بچه ها انجام بدید !
اینم بخونید بد نیست : topic link
اگر نقدی درباره ی حرف های من دارید یا میخواید توضیحم رو کامل کنم ( در صورتی که حداقل (تکرار میکنم : حداقل )لیسانس یا فوق لیسانس سخت افزار کامپیوتر داشته باشید ) توی سایت irpsp بگید تا کامل کنم .
و اگر هم در این ضمینه تخصص ندارید خواهشا" دلایل غیر منطقی نیارید !
سوال نرم افزاری هم اگر دارید از SASAN-BSE بپرسید که برنامه نویس PSP سایت IRPSP هست !

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
نقل قول:
نوشته شده توسط sAsAn.K
pspsasan عزیز ، اصلا کار Pre-IPL میدونید چیه ؟! Pre-IPL میاد و Firmware رو به طور کامل چک می کنه موقع Boot شدن دستگاه .
کارش اینه ، وقتی نتونن بهش دسترسی پیدا کنن و بازش کنن و تغییرش بدن ، یه هیچ دردی نمیخوره ، پس باید هک بشه که بشه دستکاریش کرد ، درسته ؟!

در ضمن شما توی پست صفحه ی قبلتون گفتید که دامپینگ IPL به پایان رسیده ! این یعنی چی ؟! وقتی من و شمایی که هیچ ادعایی نداریم و هیچ چیز حالیمون نیست میتونیم به راحتی این کارو انجام بدیم ، چرا باید بگیم عملیات دامپینگ IPL به پاان رسید ؟! در صورتی که خیلی وقته ...
در ضمن فکر نکنم من حرفی از Crack زده باشم ؟! اصلا استفاده از کلمه ی Crack در مورد PSP اشتباهه ، اصولا Hack و Decrypt به کار میبرن .

طبق حرف دوست عزیزم CyrusGreat ، من گفتم و میگم که Pre-IPL در مادربورد های جدید به راحتی قابل دسترسی نیست .

راستی میگید Pre-IPL هک شده ، لینک PLZ ؟!

من نمیتونم بحث رو گسترش بدم ! چون بچه ها اطلاعاتشون در باره سخت افزار کمه ! فقط یه چیز ! همه میدونن PRE IPL کارش چک کردن فریموه ولی آیا میدونی چه جوری ؟
بحث من سر هاوردهاست ! البته من ساسان نیستم ! ( ADELSOFT) هستم و کلمه "ما" هیچی حالیمون نیست اشتباهه چون خود من دارم شخصا رو PRE IPL کار میکنم و اطلاعاتم تقریبا" با دارکی و ... برابری میکنه .

--

هک بشه اصلا یعنی چی ؟ یعنی اینکه عبور امکال ها از راه درست . یه مثال ساده میزنم :

برای اینکه بری به یه بانک دستبرد بزنی خیلی راه وجود داره ولی راه امن ترش برای مثال اینه که اول بری تو حیاطش بعد از دریچه فلان بری تو فلان جا و از اونجا بری دستگاه ..... .
تو psp هم دقیقا همینه مثلا تا اونجایی که دارکی SIG رو هک کرده با ما میگه که باید از پرت #26 اسریکل به به پرت چهارم SIG بری و وارد محیط سه تیکه این AC بشی . ( بماند که باید حدود 300 امکال از تعدادی منظم پایه ها عبور بدی که پایه 13 آزاد بشه البته اونم برای 5 ثانیه !)
اینکه ما بیایم مستقیم فریمور رو نصب کنیم یعنی رفتیم شیشه بانک رو شکوندیم با اره برقی افتادیم به جون گاوصندوق !!!!!!!!!!
منظور من از عملیات دامپینگ با پایان رسید اینه کا با ازافه کردن یه کد هگز با برنامه دامپر تونستن یکی از ایسی ها رو دی کد و استخراجش کنن !!! و اگر هم شما تونستی دامپ کنی به خاطر اون هکریه که روزها روی اون برنامه کار کرده و کامپایلش کرده و شما به راحتی دانلود میکنی و دامپ ! و میگی که من دامپ کردم !در صورتی که اگر حرف شما رو مستند قرار بدیم باید کپی خور کردن PSP رو هم بگیم مثلا فلانی PSP هک کرد!؟ در صورتی که اون فقط یه سری دستورالعمل رو دنبال کرده و هکی انجام نداده !
Hack و Decrypt هم واژه هایی هستن که اولی به صورت کلی و دومی به صورت دی کد کردن بخش خاصی مثل AC ها به کار میره !
طبق حرف شما، خودتون گفتید و میگید که Pre-IPL در مادربورد های جدید "به راحتی "قابل دسترسی نیست و دلی لی برای غیر قابل دسترسی و جود نداره !
در ضمن : تا الان حدود 5 هکر تونستن PSP 3000 رو به طور کامل روش CFW نصب کنن! و لی هیچ آموزشی از کارشون نزاشتن و یکی از این هکر ها که تو چین زندگی میکنه PSP شما رو با مبلغی اندک کامل هک میکنه !
و در مورد لینک برای دامپ PRE IPL من گفتم به سایت گن ای میل بزنید . اگر هم مشکل زبان دارید با چند تا از بچه ها انجام بدید !
اینم بخونید بد نیست : topic link
اگر نقدی درباره ی حرف های من دارید یا میخواید توضیحم رو کامل کنم ( در صورتی که حداقل (تکرار میکنم : حداقل )لیسانس یا فوق لیسانس سخت افزار کامپیوتر داشته باشید ) توی سایت irpsp بگید تا کامل کنم .
و اگر هم در این ضمینه تخصص ندارید خواهشا" دلایل غیر منطقی نیارید !
سوال نرم افزاری هم اگر دارید از SASAN-BSE بپرسید که برنامه نویس PSP سایت IRPSP هست !

اوه اوه , چه بزن بزني شده! .... دوستان بيخيال , من كه اطلاعاتم سر سوزني نيست , ولي دوست دارم

با كمك دوستان ياد بگيرم , نكه دانسته هامو بكوبم تو سره ديگران (قصد جسارت ندارم.....) ,

زندگي ارزش كل كل كردن رو نداره خدايي ....

adelsoft و sasan عزيز دمه هر دوتاتون گرم , من كه شخصا كلي چيز از پستاتون ياد گرفتم.....

يا علي.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
آها اطلاعات شما با Dark_AleX برابری می کنه ؟! آها ببخشید من اشتباه کردم !!!! ...... : من نمیتونم خودم رو معرفی کنم که تو کجاها با چه نام کاربری هایی هستم وگرنه همه به قدرت من و ساسان میرسیدید !

دوست عزیز این اطلاعاتی که شما میدید همه قبول ، من انکار نکردم و نمی کنم .
اینکه عده ای PSP-3000 رو به طور کامل هک کردن رو من هم میدونم ، ولی دوست عزیز ، بحث سر این نیست که ما PSP مون رو بدیم به اون چینی که برامون هک کنه ، بحث سر اینه که یه روش عمومی پیدا شه و همه بتونن ازش استفاده کنن . : شکی نیست ولی همه چیز نباید در دسترس عموم باشه من الان حتی ac کرکلون رو دیکد کردم ( تقریبا به 80% pre ipl رسیدم )

هر وقت این روش عمومی منتشر شد ، ما هم همگی بدون خرج کردم یک ریال میتونیم CFW نصب کنیم روی دستگاهمون . : مطمعن باش کسی که الان داره تو پشت شهر داری psp3000 رو فول هک میفروشه خرج کرده که به این روش رسیده و حق هم داره که بفروشه و روش عمومی رو شاید چند تا هکر که مشتاق شهرت هستن بگن ولی مطمعن باش که اون psp3000 های فول هک رو A.S TEAM هک کرده . و به نظر من نباید هیچی رایگان در اختیار عموم قرار بگیره .

چون این طریقه ی Hack یا Decrypt کردنه که مهمه و نه اسم این دو تا واژه . : شاید از نظر شما یکی باشه و روش مهم باشه ولی از نظر یه حرفه ای یکی نیست .

IPL Dumper ای هم که اون هکر درست کرده من استفاده می کنم ، ولی شما هم استفاده می کنی ! : اشتباه نکن ! همیشه نمیشه از صفر شروع کرد وگرنه هیچ کسی پیشرفت نمی کرد . و مورد استفاده شما برای تفریحه ولی برای من شغله نه تفریح .

سازنده کس دیگه ایه ... : من جایی نگفتم من ساختم ولی از اینکه تنها همین مورد رو از حرفهام فهمیدی جای شکر داره !

در ضمن فکر نمی کنم فوق لیسانس سخت افزار ربطی به PSP داشته باشه ! ، وگرنه بنده به تعداد بسیار زیاد دکترای هوش مصنوعی و فوق لیسانس سخت افزار سراغ دارم ، پس باید همه ی اونا بشن Dark_Alex و یا حتی بهتر از اون ، نه ؟! : نه ! شما تعریف ابتدایی کامپیوتر رو ببین بعد قضاوت کن ! psp هم از همون قطعات و .... ساخته شده و برنامه نویسی C برای همه ی سخت افزار ها برابره حتی اون ماشین حسابی که چهار عمل اصلی رو انجام میده از C استفاده میکنه . "" میتونی بری از همون تعدار بسیار دکتر بپرسی !!!!! "" و هر کسی تو هر معقوله ای بخواد میتونه ! مهم بیس سخت افزاری و تجربه ی عملیه که دارک الکس داره ولی متسفانه جرات نداره و حماقت هاش باعث شده که از هنرش به نفع خودش استفاده نکنه بلکه به نفع مردم استفاده کنه .

اون تاپیکی هم که دادید خیلی وقته دیدم ... : دیدن با درک برابر نیست ! همون مطلب فوق ابتدایی میتونه شما رو قانع کنه ! البته اگر درکش میکردید !

زیاد هم بحثو تخصصیش نکنید ، از درک کاربران خارجه ، پست ها هم سنگین میشن ، خواستید بحث کنید خصوصی بحث کنیم بهتره . : فکر نمیکنم از درک کابران خارج باشه ! ( یک کاربر همه ی کاربر ها نیستند !)

راستی یه چیز دیگه ، همیشه یه نفر هست که بهتر از ماست !! .... حتی بهتر از بهترین .... اعتقاد دارم به این ... : من هم معتقدم !

در مورد اینکه ساسان جان هم C بلده اونم میدونم ، شاید زیبان دیگه ای هم بلد باشه ، ولی برای نوشتن شبه iRShell مطمئن باشید به این راحتیا نمیشه ... وگرنه ... : irshell هم از C و هم از مودول ها استفاده میشه و گرفتن مودول ها از دارکی باید رفیقش باشی تا بت مودول ها رو بده ! ولی باید به عرض شما برسونم که من تا الان چندین برنامه مثل IRSHELL ساختم و اون پچ تصحیح کنندش که باعث میشد که IRSHELL 5 رو CHICKHEN بیاد رو من ساختم .

شما DAVEEرو نمیشناختید ولی اون CHICKHEN 5.03 رو ساخت !

شما فقط اسم کاربری من رو تو سایت DARK-ALEX پیدا کنی بسه !

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اگر UMD یه نسخه ی ژاپنی بازی Monster Hunter Freedom 2 رو دارید ، بله بخرید ! وگرنه که هیج ..

البته بظاهر با نسخه ی اصل بازی Need for Speed: Underground هم میشه هکش کرد.

Sarvona

کاربر سایت
Jun 27, 2009
3
با سلام
می خواستم بدونم هنوز این psp 3000 هک دائمی نشده ؟
یک سوال دیگه این که الان قیمتش چنده و من این رو بگیرم یا 2000 ؟
خیلی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر