همه چیز در مورد سریال Supernatural [پست اول تاپیک خوانده شود]

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,231
نام
Мojtaba
چقدر جالب میشه دوباره لوسیفر برگرده. ولی امیدوارم کستیل رو بتونیم در غالب همون فرشته ی سابق ببینیم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خب بالاخره من هم دیدم:
این لوایتان تو بدن کستیل خیلی بدجور شد!خدا کنه کس برگرده.ولی بیشتر از همه دوست دارم لوسیفر و از همه بیشتر اینکه خدای اصلی وارد داستان بشن

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
منم قسمت جدید رو دیدم . فوق العاده بود و درخوره نام این سریال بود . امیدوارم که اون 0.3 امتیازی که طی فصل گذشته از این سریال تو سایت imdb کم شد ( 9 بود شد 8.7 :( ) دوباره تو این فصل برگرده . من که خیلی خوشم میاد از این سریال . قسمت اول از فصل 7 هم عالی بود حتما برین ببینین دیگه اسپویل نمیکنم .

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
آقا یه سری سوالها من ندیدم این سریالو یه چیزایی یادم رفت:
قسمت آخر فصل 6 همون بود که سم یقه لوسیفر رو گرفت پریدن تو اون زندان؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
آقا یه سری سوالها من ندیدم این سریالو یه چیزایی یادم رفت:
قسمت آخر فصل 6 همون بود که سم یقه لوسیفر رو گرفت پریدن تو اون زندان؟
نه اون آخر سیزن 5 بود.آخر سیزن 6 رو تو اسپویلر پایینی می گم:
اون بود که کستیل تمام روح های برزخ رو گرفت و به خدا تبدیل شد...

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
نه اون آخر سیزن 5 بود.آخر سیزن 6 رو تو اسپویلر پایینی می گم:
اون بود که کستیل تمام روح های برزخ رو گرفت و به خدا تبدیل شد...
گند زدی تو فصل شیشم که :D
باید از اول دانلود کنم فصل 6ـو :((

• Like
Reactions: Dysphoria

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
نظر و تفکرات من :
شروع خوبی بود ! من فکر میکنم لوسیفر برگشته و وقتی گفت تو قفسیم یک نوع بهونه بوده برای کشوندن سم به طرف خودش ! از دیدار دوباره مرگ هم خوشحال شدم کلا از همون قسمتی که دیدمش آرزو داشتم باز هم بتونم ببینمش ! این لوایاتین ها هم خیلی خوراک شدن ! قبلا شایعه شده بود که با یکی از شخصیتها خداحافظی میکنیم و من فکر میکنم خود کستیل منظور بوده ( البته به طور شایعه )

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
گند زدی تو فصل شیشم که :D باید از اول دانلود کنم فصل 6ـو :((
این اسپویلر رو گذاشتم تو یه اسپویلر دیگه تا مشکلی برات پیش نیاد دیگه.باز نمی کردی خوب آقای من زیر نویس انگلیسی دیدموآین لوایتان معنی انگلیسیش چی می شه؟تا جایی که من می دونم کوسه معنی می ده.حالا چه ربطی داره به این؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فصل هفت قسمت اول در مورد لویاثان.
این لاویانا ها برام جالب بودن. معنیش که میشه وال اما این معنیش تو این سریال نیست. به صورت مذهبی معنیش این میشه با توجه به ویکیپدیا:

Leviathan is a sea monster referred to in the Bible. In Demonology, Leviathan is one of the seven princes of Hell and its gatekeeper (see Hellmouth). The word has become synonymous with any large sea monster or creature. In classical literature (such as the novel Moby-Dick) it refers to great whales, and in Modern Hebrew, it means simply "whale." It is described extensively in Job 41.
با توجه به انجیل، لویاثان یک هیولای دریایی است. در دیمونولوژی (
biggrin1.gif
) لاویاثان، یکی از هفت پرنس جهنم و نگه بان دروازه است. این کلمه با هر چیزی دریایی بزرگ و هیولا مانندی مترادف است. که به معنی وال و ... هم استفاده میشه.

البته تو خود سریال مرگ توضیح میده که قبل از اینکه خدا انسان و فرشتگان رو به وجود بیاره اولین هیولاها (لویاثان) ها رو به وجود آورد. که مرگ میگه اول به نظر خیلی سرگرم کننده میرسیدن اما بعدا به یه فاجعه تخریب گر تبدیل شدن به همین خاطر خدا برزخ رو به وجود آورد تا اونارو اونجا نگه داره.

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ای بابا چرا تاپیک خوابیده,تاپیک مجاور اپیوزدش اومده همه ریختن دارن تحیلیل می کنند,اینجا همه خوابن
اپیزود دو فصل هفت:
مثل اینکه واقعا کستیل از سریال حذف شد....خیلی ناراحت شدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر