همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
الان فعلا 5 تا Season ساختن دیگه ؟؟ شنیدم 7.8 ماه به بازیگرا استراحت دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من شنیدیم سیزن 6 رو هم ساختن و دست کمپانی و سریال تموم شده
فقط میخوان چند ماه دیگه پخشش کنن
البته جایی شنیدم اگه درست باشه

خبر جدیدی اطلاعات جدیدی از لاست نیست؟سراغ هر سریالی میرم باز نمیتونه جای لاست و پر کنه

تا جایی که من خبر دارم فیلم برداری سیزن 6 هنوز شروع نشده و توی مهر شروع میشه(مطمئن نیستم)

حالا من شنیده بودم که چند وقتی هست فیلمبرداری سریال کلا تموم شده.

یکی بیاد شفاف سازی کنه.

نه بابی جون
همون مهر اونورا شروع میشه.
:biggrin1:
دوستان کسی خبر با منبع موثق داره ببینیم سریال در چه وضعیه؟

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
متن جالبی بود ولی چیزی که مهمه نظر خودتون هست چون اینها همه نظرات شخصی نویسنده هاست از اینکه میبینید دلایل محکم و مصداق هایی هم میارند تعجب نکنید شاید خودتون هم خیلی وقتها در مورد لاست فکر کرده باشید و خیلی چیزارو مصداق قرار بدید که کاملا هم منطقیه پس نمیشه مبنای نظرتون رو هر مقاله ای که خوندید قرار بدید

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,012
نام
آریا
خیلی جالب بود ! البته تندخونی کردم (وقت نداشتم کامل بخونم ولی بعدآ حتمآ کل تاپیک رو میبینم) ولی یه مشکلی داره :
مشکلی که هست اینه که تا اینجای کار مشخص شده دشمن جیکوب در یه لحظه نمیتونه در دو تا کالبد باشه. همون طور که هیچ وقت بابای جک و جان لاک تقلبی رو در کنار هم ندیدیدم. یا جان لاک تقلبی و دختر بن رو در یه لحظه ندیدیم و این دو در کنار هم یکی می اومد و میرفت و بعد اون یکی ظاهر میشد.
اون تیکه آخر هم که جیکوب به جان لاک تقلبی گفت پس بالاخره راهشو پیدا کردی , کاملآ نشون میداد که جان لاک تقلبی همون دشمن جیکوب هست ولی ریچارد هم در اون صحنه توی ساحل بود ! حتی فکر میکنم سکانسهایی بوده که جان لاک به ریچارد چیزی گفته و ریچارد هم تعجب کرده (در حالی که بن کنار اون دو تا نبوده) مثلآ توی دقیقه حدودآ 62 اینا توی اپیزود آخر ریچارد با جان لاک در مورد جیکوب صحبت میکنه در حالی که بن هم کنار اونها نیست. میدونیم که جان لاک همون دشمن جیکوب هست , پس چرا دشمن جیکوب (ریچارد) باید با خودش (جان لاک) این طوری صحبت بکنه ؟! :D
فقط الآن یه نگاه دیگه به متن کردم از "تیم دشمن جیکوب" حرف زدی. یعنی به نظرت بیش از یک نفر وجود داره که میتونه در کالبد مرده ها زندگی کنه ؟! این خودش یه مبحث جدید باز میکنه که بحث رو خیلی پیچیده میکنه ! :D
راستی در مورد بدبخت بودن جان لاک هم تا اینجای کار این طور به نظر میاد ولی من هم مثل بعضی بچه ها فکر میکنم توی سیزن آخر یه اتفاقی میفته که همه شوکه بشیم ! برای نویسنده ها خیلی باید سخت باشه که یه شخصیت به این جالبی و پرطرفداری رو یه دفعه به زمین بزنن و به یه شخصیت مفلوک و بدبخت تبدیل کنن :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
در سیزن 6 بیشتر به زندگی ریچارد میخوان بپردازن که میگن خیلی پیچیده هست

به گفته نویسنده داستان این سیزن یکی از :((

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
اخ گفتی دیگه معلومه من تا چه حد چارلیو دوست داشتم دیگه !

نترس : چارلی گمگشته باز خواهد آمد غم مخور! چون جیکوب گیتار و الکی به چارلی نداد
راستی یه چیزه جالب . میدونستید کیت و چارلی در واقعا GF BF هستن ؟ :p

راستی اگر به نظر سنجی ها چارلی هم اضافه بشه و دوباره حق رای بدید حداقل تا الان 2 نفر هستن !

البته خیلی وقت پیشا اینو گفته بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر