همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
Dinosaur

آریا کاملا با حدست موافقم که گفتی اول قسمت 16 جیکوب و اون یارو یه جورایی نماد خیر و شر هستند.
تو این تیزر http://www.youtube.com/watch?v=AMOVqZFsdNw جایی که لاک داره به والت تخته نرد یاد میده میگه Two players,Two sides بعد که میگه One is light که جیکوب رو نشون میده...بعد میگه one is dark که اون یارو اسمش نمیدونم چی بود رو نشون میده...
یعنی مطمئن باش حدست 100% درسته.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
Dinosaur

آریا کاملا با حدست موافقم که گفتی اول قسمت 16 جیکوب و اون یارو یه جورایی نماد خیر و شر هستند.
تو این تیزر http://www.youtube.com/watch?v=AMOVqZFsdNw جایی که لاک داره به والت تخته نرد یاد میده میگه Two players,Two sides بعد که میگه One is light که جیکوب رو نشون میده...بعد میگه one is dark که اون یارو اسمش نمیدونم چی بود رو نشون میده...
یعنی مطمئن باش حدست 100% درسته.
بابا اینا رو نزار :D گریه م گرفت :( از یه طرف سیزن 1 رو نشون میداد و از یه طرف آهنگ MGS4 میزد :(
حالا یه چیز دیگه :
چرا اون چند نفر (اون خانومه که سعید رو آورد جزیره و اون دو سه نفر دیگه که صندوق حمل میکردن) با اینکه میدونستن توی صندوق چیه , ولی براشون عجیب نبود که یه جان لاک دیگه هم به جز جان لاک توی صندوق وجود داره ؟!! چرا ازش نپرسیدن اگه این جسده جان لاکه پس تو کی هستی ؟!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,794
نام
امیر
حالا یه چیز دیگه :
چرا اون چند نفر (اون خانومه که سعید رو آورد جزیره و اون دو سه نفر دیگه که صندوق حمل میکردن) با اینکه میدونستن توی صندوق چیه , ولی براشون عجیب نبود که یه جان لاک دیگه هم به جز جان لاک توی صندوق وجود داره ؟!! چرا ازش نپرسیدن اگه این جسده جان لاکه پس تو کی هستی ؟!

براي اينكه وقتي جان لاك توي جمعشون حضور داشت هنوز اينو پيدا نكرده بودن ، اگه اشتباه نكنم الينا به ريچارد گفت اينو فلان جا پيدا كرديم

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
What is the Incident?
Electromeqnatism
دز به اون یارو تو هتچ گفت
خوبه فکر کنم تنها چیزی که ذهن همه رو مشغول کرده هدف یا همون destiny که تو سیزن 6 جواب داده میشه واقعا مساله زمان و اتفاقات دیگه به نظر من مهم نبود و نیازی به جواب دادن نداشت

فکر کنم که به هدف رسیدن! یعنی تونستن تغیر ایجاد کنند چون 2 تا احتمال وجود داره
1 بمب هیروزنی همون عاملیه که باعث میشه هر 108 دقیقه باید کد هارو بزنن
2 بمب هیدروزنی باعث شد که تغیر پیدا کنه
با توجه به اینکه سیزن آخر هست و دیگه فرصتی نیست و همچنین اگر عوض نشه همه ی بازیگرا میمیرن ! چون حتما بمب هیدروزنی باعث مرگ سایر و جک و کیت و... میشه و لاک هم از اون طرف مرده که اصلا سریال بدون لاک نمیشه!
پس نظریه دوم درسته! و همه به یه حالتی به زندگی عادیشون و پرواز 815 میرسن ولی همدیگر رو میشناسن
از طرفی جیکب ! ایشون هم جان خودش رو به این راحتی نمیده چون که همه ی کاراش با برنامه ی دقیق

راستی تابلو که جیکوب و دوستش آدم نیستن
هم از طرز حرف زدنشون هم از کاراشون
یه جا شنیدم که جزیره رو به عدن تشبیه کردن دیگه فکر کنم داستان دستون اومد

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,684
نام
محمدرضا
یک فرضیه خیلی خیلی خیلی تخیلی :D
این یارو که خودشو جای جان لاک جا زده مطمئنا نماد شر هست...حالا کی قرار بیاد و به عنوان نماد خیر بر اون پیروز بشه؟؟؟کسی نیست جز جک...جک=جیکوب جدید
ببینید کی اینو گفتم :D

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
یک فرضیه خیلی خیلی خیلی تخیلی :D
این یارو که خودشو جای جان لاک جا زده مطمئنا نماد شر هست...حالا کی قرار بیاد و به عنوان نماد خیر بر اون پیروز بشه؟؟؟کسی نیست جز جک...جک=جیکوب جدید
ببینید کی اینو گفتم :D
اگه فرار باشه همچین چیزی که میگید درست باشه که دیگه نیاز نبود اون بمب هیدروزنی رو بندازن که بعد بخوان منفجر کنن در ضمن اگه همچین چیزی درست باشه باید جک از اول سریال نقش جیکوب رو داشت یعنی خیر بود در واقع چون الان با این چیزی که گفتی کل سریال به هم میریزه و اصلا هیچی درست از آب در نمیاد !

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,684
نام
محمدرضا
اگه فرار باشه همچین چیزی که میگید درست باشه که دیگه نیاز نبود اون بمب هیدروزنی رو بندازن که بعد بخوان منفجر کنن در ضمن اگه همچین چیزی درست باشه باید جک از اول سریال نقش جیکوب رو داشت یعنی خیر بود در واقع چون الان با این چیزی که گفتی کل سریال به هم میریزه و اصلا هیچی درست از آب در نمیاد !

من که گفتم نظریه کاملا تخیلیه ولی می تونیم این طور در نظر بگیریم که جیکوب اول کار انسان بوده بعد تبدیل شده به چیزی که الان هست همون طور که اون فردی که نماد شر هست می تونه اینگونه بوده باشه :D چی گفتم...شاید جک هم تبدیل بشه یه چیزی مثل اونا

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
این تریلری که لینکشو اول صفحه گذاشتین مگه Official هست که از روش نتیجه گرفتین جیکوب و اون یارو نماد خیر و شر هستن؟
به نظر میاد از این ویدیوهایی باشه که ملت درست میکنن

حالا شایدم درست باشه و اون 2 تا واقعا نماد خیر و شر باشن ولی با استناد به این ویدیو نمیشه همچین نتیجه‌ای گرفت

توی این 1 قسمتیم که جیکوب رو نشون داد ما ندیدیم خیری به کسی برسونه. هرجا رفت همه بدبخت شدن. رفیقه سعیدم که به کشتن داد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
این تریلری که لینکشو اول صفحه گذاشتین مگه Official هست که از روش نتیجه گرفتین جیکوب و اون یارو نماد خیر و شر هستن؟
به نظر میاد از این ویدیوهایی باشه که ملت درست میکنن

حالا شایدم درست باشه و اون 2 تا واقعا نماد خیر و شر باشن ولی با استناد به این ویدیو نمیشه همچین نتیجه‌ای گرفت

توی این 1 قسمتیم که جیکوب رو نشون داد ما ندیدیم خیری به کسی برسونه. هرجا رفت همه بدبخت شدن. رفیقه سعیدم که به کشتن داد
اون تریلره که دست سازه :D یه نفر یه تیکه هایی از سیزن های قبلی رو کنار هم گذاشته و آهنگ MGS4 هم روش گذاشته که گریه کنیم :D ولی اون خیر و شر بودن خیلی تابلوئه خب !
جیکوب هم به جز اونجا که سعید رو میبینیم , بقیه جاها کار بدی نمیکنه که ! میاد امید میده به مردم :D حالا اون رفیق سعید (فکر کنم دیگه زن و شوهر بودن :D) هم حتمآ یه علتی داره که بعدآ میفهمیم !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
خب در اینکه همه ی افراد جزیره از قبل انتخاب شدن که شکی نیست جیکوب با پرسیدن ادرس از سعید باعث شد که سعید تصادف نکنه و زنده بمونه و نادیا هم که اصلا به این ماجراهای جزیره ربط نداره هیچ کاری باهاش نداشت و به سرنوشتش که مرگ بود دچار شد:D حالا شایدم اشتباه میکنم...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
خب در اینکه همه ی افراد جزیره از قبل انتخاب شدن که شکی نیست جیکوب با پرسیدن ادرس از سعید باعث شد که سعید تصادف نکنه و زنده بمونه و نادیا هم که اصلا به این ماجراهای جزیره ربط نداره هیچ کاری باهاش نداشت و به سرنوشتش که مرگ بود دچار شد:D حالا شایدم اشتباه میکنم...
آخه نادیا بدبخت به خاطر اینکه یه لحظه ایستاد و به طرف سعید نگاه کرد ترکید :D اگه سعید باهاش میرفت که این طوری نمیشد ! جیکوب هم توی قیافه ـش مرموز بودن موج میزد اون صحنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر