همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
در مورد اپیزودهای بعدی هم توی IMDb برین قسمت بازیگرهای هر اپیزود. چیزهای جالبی پیدا میکنین :D

اریا شما لینک بده ما استفاده کنیم-(حسش نیست بری بگردی):biggrin1:
اطلاعاتت رو بزار وسط:biggrin1::biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
اریا شما لینک بده ما استفاده کنیم-(حسش نیست بری بگردی):biggrin1:
اطلاعاتت رو بزار وسط:biggrin1::biggrin1:
چیز خیلی خاصی هم نیست ! فقط با دیدن بازیگرها میفهمیم توی اپیزود بعدی ویدمور و خانم هاکینگ جوان رو دوباره میبینیم ! همین طور توی اپیزود بعد از اون (که میشه اپیزود آخر) هم کیت و جولیت جوان رو میبینیم :D
اسم اپیزود بعدی هم خیلی جالبه ! Follow the Leader که معلوم نیست این Leader کی هست ! میتونه جک باشه , میتونه جان لاک باشه یا شایدم یکی دیگه !

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چیز خیلی خاصی هم نیست ! فقط با دیدن بازیگرها میفهمیم توی اپیزود بعدی ویدمور و خانم هاکینگ جوان رو دوباره میبینیم ! همین طور توی اپیزود بعد از اون (که میشه اپیزود آخر) هم کیت و جولیت جوان رو میبینیم :D
اسم اپیزود بعدی هم خیلی جالبه ! Follow the Leader که معلوم نیست این Leader کی هست ! میتونه جک باشه , میتونه جان لاک باشه یا شایدم یکی دیگه !
چند ثانیه ققبل از پستت دیدمشون:biggrin1:
اون بشر احتمالا جان لاک باشه!!!
خیلی وقته جان و جک رو کنار هم ندیدیم!!!امید وارم زمان یک تکون اساسی بخوره!!!
خیلی رفته عقب الان فکر کنم دوره بلند های مو پرپشت امریکاست:biggrin1:

خداکنه خفن بزارتمون تو کف!!!واقعا حیف -6-7 ماه باید صبر کنیم تا فصل بعد!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
چند ثانیه ققبل از پستت دیدمشون:biggrin1:
اون بشر احتمالا جان لاک باشه!!!
خیلی وقته جان و جک رو کنار هم ندیدیم!!!امید وارم زمان یک تکون اساسی بخوره!!!
خیلی رفته عقب الان فکر کنم دوره بلند های مو پرپشت امریکاست:biggrin1:

خداکنه خفن بزارتمون تو کف!!!واقعا حیف -6-7 ماه باید صبر کنیم تا فصل بعد!!!
با تجربه ای که از Finale های قبلی داریم , 100% این دفعه هم یه چیزی نشون میدن کف میکنیم :D
مثلآ ماهیت جیکوب مشخص میشه :D یا میفهمیم قضیه بابای جک چیه !

راستی این رو هم ببینین جالبه ! درسته یه کم قدیمی هست ولی شاید ندیده باشین. کلآ 13 تا Mobisode از Lost وجود داره که این فکر کنم آخریش هست. (فرهنگ بیشتر در جریان اینا هست :D)
منظور بابای جک از "He has work to do" چی میتونه باشه ؟

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
برین قسمت بازیگرهای هر اپیزود
فکر کنم IMDB در این مورد درست عمل نکنه . مثلا الان قسمت 14 (The Variable) که سعید اصلا توش نبود ؛ اسم سعید رو زده اول لیستش .

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فکر کنم IMDB در این مورد درست عمل نکنه . مثلا الان قسمت 14 (The Variable) که سعید اصلا توش نبود ؛ اسم سعید رو زده اول لیستش .
از اون لحاظ که بحثی توش نیست!!!اونو تقریبا همیشه مشخصه!!!
اریا یکسری بازیگر جدید رو گفت که برای نقش های(تو اسپویلر میزارم)

بچگی ها(نوجوانی های)کیت و جولیت
بودند رو گفت
و منظورش اونا بود نه باقی نفرات

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
از اون لحاظ که بحثی توش نیست!!!اونو تقریبا همیشه مشخصه!!!
اریا یکسری بازیگر جدید رو گفت که برای نقش های(تو اسپویلر میزارم)

بچگی ها(نوجوانی های)کیت و جولیت
بودند رو گفت
و منظورش اونا بود نه باقی نفرات

آهان. پس با این حساب باید خیلی جالب بشه . مرسی .

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
چون جزو Hostiles بود

اشتباه نمي كني ؟ كي جزو Hostiles شده بود كه ما خبر نداريم ؟!!! شايدم يادم رفته باشه !
مگه جولیت جزو Others یا همون Hostiles نبود؟:biggrin1: ( حالا هر چی خودشم بگه بی گناهه و برای درمان اومده بوده. )

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
رفیقم دانلود افلاین راه انداخته!!!
حالی میکنه- امروز رفتم خونشون 6 باقی مانده اوشنیک دیدم
واقعا در سطح انچه گذشتم نبود!!
یارو داره روی فیلم قصه تعریف میکن!!!

پ.ن:انشالله از تابستون شاید خودمونم ترجمه راه بندازیم ، البته رفیقم ترجمه میکنه منم زمان بندی:biggrin1:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
یه چیز مهم و جالب در مورد فارادای
نظریه : فارادای قبل از اینکه به دنیا بیاد میمیره و بعد از اینکه میمیره به دنیا میاد (وقتی فارادای میمیره ، مادرش هنوز ازدواج نکرده و اونو به دنیا نیاورده) . این میتونه بُعد چهارم جزیره ، یعنی همون چیزی که مادر فارادای بهش اشاره میکنه باشه .
نظر دوستان چیه ؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
شخصا اعلام میکنم کم آوردم :D الان به خود jj هم بگی قضیه دنیل رو تعریف کن توش میمونه :D
بعد ماشالله همه اینجا قدرت خاص دارن باید تو سیزن آخر منتظر magic ها مختلف باشیم :D
در مورد اینکه یکی بمیره امیدوارم این کیت رو یه جور خلاص کنن که هم خودش راحت بشه هم ما :D سیزن بعدی آخرین سیزن هست ؟! من یکی بعید میدونم توی 16-17 قسمت بشه جواب همه سوال ها رو داد

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
یه چیز مهم و جالب در مورد فارادای
نظریه : فارادای قبل از اینکه به دنیا بیاد میمیره و بعد از اینکه میمیره به دنیا میاد (وقتی فارادای میمیره ، مادرش هنوز ازدواج نکرده و اونو به دنیا نیاورده) . این میتونه بُعد چهارم جزیره ، یعنی همون چیزی که مادر فارادای بهش اشاره میکنه باشه .
نظر دوستان چیه ؟
خود فارادی هم گفت که این گذشته ما نیست که الان توش هستیم این حال ماست و هر اتفاقی میتونه برامون بیفته و مادرش هم به ویدمور گفت که منم بچمو قربانی کردم
یعنی مادرش میدونسته که بچه به دنیا میاره که بعدا به گذشته برمیگرده و خواهد مرد و این چیزی نیست جز سرنوشت
ولی من فکر میکنم بالاخره یکی تو این فیلم پیدا میشه که به این سرنوشت غلبه میکنه و تغییرش میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر