همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

Episode 5.11: Whatever Happened, Happened
Size: 147mb
Format : RMvB

11revs6.jpg

RS
http://rapidshare.com/files/216439239/lost.s05e11.hdtv.proper.xvid-fqm.RMvB.part1.rar
http://rapidshare.com/files/216439488/lost.s05e11.hdtv.proper.xvid-fqm.RMvB.part2.rar

MU
http://www.megaupload.com/?d=7WTXTW68
http://www.megaupload.com/?d=LSO0PAY0

زیر نویس فارسی MiLaD

فونت ترافیک

فونت زر

فونت ایریال

و دیگر هیچ:blushing:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این قسمت واقعا قشنگ بودE11
نزدیک دقیقه18:45 این قسمت یک کل کل بین هوگو با او یا رو ژاپنیه(مایلز)
در میگیره - درباره همین بحث های صفحه قبلتون در باره-بنجامین لاینس-و-زمان
خدایش اخرت خنده تش- واقعا جالب بود-
کلا خودونم نمیتونن به نتیجه برسن -گذشته و حال چه ربطی بهم داره
ولی یک سوال رو در طول فیلم جواب دادن
2تا دیگه اضافه کردن:biggrin1:

واقعا بعد از 2 قسمت نچندان تاپ این یکی واقعا جالب بود-
قسمت بعدی هم باید قشنگ باشه دوباره به سمت
اینده
سیر می کنه

جواب بدید لطفا
یک سوال این یارو که متخصص زمان بود چی شد؟؟؟یادم نمیاد(الان فکر میکردم یادش افتادم-مرد؟؟
زندس؟؟؟نیست؟؟؟
:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
اپیزود جالبی بود ولی از یه چیزی خیلی بدم اومد و یه توهین به شعور بیننده میدونم :
این همه بحث کردیم که چطوری بن , تیر خوردن از سعید رو یادش نمیاد. حتی هرلی و اون یکی هم راجع به این موضوع بحث کردن. بعد خیلی راحت نویسنده ها اومدن گفتن وقتی ریچارد بن رو ببره درمان بکنه , بن یهویی همه چی یادش میره و یه آدم دیگه میشه !!
یه نکته خیلی جالب هم داشت این اپیزود :
اواخر اپیزود که بن داره با ریچارد میره , یکی از اعضای The Others میان به ریچارد میگن که باید از Ellie و Charles اجازه بگیری و بهشون خبر بدی و ریچارد هم این کار رو نمیکنه.
Ellie به احتمال 99% همون Eloise Hawking هست و Charles هم جناب Widmore میتونه باشه.

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
جواب بدید لطفا
یک سوال این یارو که متخصص زمان بود چی شد؟؟؟یادم نمیاد(الان فکر میکردم یادش افتادم-مرد؟؟
زندس؟؟؟نیست؟؟؟
:biggrin1:

یادمه یه جایی گفته شد که دنیل فارادی از جزیره رفته حتما به خاطر اینکه دیگه به اون دختره اون حرف رو نزنه که اگه دوباره به جزیره برگرده می میره ولی من حاظرم شرط ببندم که فارادی در آخر این حرف رو به دختره می گه .

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
دیدین کیت نقش داشت تو نجاتش:biggrin1:با این احساساتش مارو ...
معلوم شد که جان لاک چجوری به زندگی برگشت یکی برده بودتش تو اون چاله ه
در مورده این توهین به بیننده هم قبلا بدبختا ندارو داده بودن بهمون
این همون بیماری هست که روسو میگفت
وقتی افرادشون رفتن اون تو اخلاقاشون برگشته بود مثه بن که گفت معصومیتشو از دست میده
یعنی جان لاک هم الان دیگه نمیخاد از بن انتقام بگیره چون مثه خودشون شده (بدون معصومیت)
یه سوال:
چرا اون اولای فیلم هرکی که یه ادم بدی بود میمرد؟

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
یه سوال من یه چیزیو نفهمیدم میشه یکی کمک کنه شاید یادم بیاد
این رز و برنارد چه بلایی به سرشون اومد؟
دنباله ادما نگرد
چون فقط این 2 تا نیستن که گم شدن
نمونش همین دانیل فارادی که فکر کنم مثه سعید در رفته تو جنگل
راستی این فارادی اسم کسی هست که ...اینجارو بخونین :
...دومین اتفاق بزرگ تکمیل اختراع برق در سال 1831 و توسط مایکل فارادی ، انگلیسی برداشته شد . فارادی توانست با ساختن

نخستین دینام ساده و آزمایشگاهی ، با استفاده از میدان مغناطیسی ، الکتریسیته تولید کند . این امر راه را برای ساختن

ژنراتورهای بزرگ هموار کرد...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
در مورد اون موردی که آریا گفت واقعا ناامید شدم منم. آریا دیدی گفتم زیاد فکر نکن. اینا بالاخره مجبورن خیلی چیزا ها رو ماست مالی کنن چون واقعا جوابی ندارن واسشون.

به bdgunn

الان شما چطوری به این نتیجه رسیدی ؟؟؟ :confused:
-------------------------------------------------------

آقا یکی بیاد جواب سوال منو بده.

وقتی سعید به بن شلیک کرد سمت چپش و قلبشو زد. اما وقتی محل زخم رو نشون میده سمت راست بن زخمیه :confused:

آخرین ویرایش:

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
FaRd!N
نه به سمت چپش شلیک نکرد یه بار دیگه نگاه کن

من یه فرضیه تخیلی از خودم ساختم
توی سیزن یک یه جا جان لاک با دود سیاه روبه رو شد بعد صحیحو سالم برگشت به کمپ به هیچ کسم نگفت که چه اتفاقی افتاده .من می گم اونجا احتمالا اون دود سیاه جان لاکو مثل دوست روسو کشید توی اون حفره (که حالا شاید باعث شده که جان لاک هم بشه باشه مثل بن )
یه جا هم بود که دوباره اون دود سیاه لاک رو گرفت داشت می کشید توی یه حفره که جک یه دینامیت انداخت و نجاتش داد . لاک خیلی اصرار داشت این کارو نکنه و بزاره بکشتش پایین حتما می دونسته اون تو چه خبره چون یه بار رفته بوده

آخرین ویرایش:

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
در مورد اون موردی که آریا گفت واقعا ناامید شدم منم. آریا دیدی گفتم زیاد فکر نکن. اینا بالاخره مجبورن خیلی چیزا ها رو ماست مالی کنن چون واقعا جوابی ندارن واسشون.

به bdgunn

الان شما چطوری به این نتیجه رسیدی ؟؟؟ :confused:
[/SPOILER]
اخره فیلم جان به بن میگه به سرزمین زندگی خوش آمدی
درست زمانی که بن تو بچگیش میره تو اون چاله و زنده میشه 2باره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
در مورد فارادی :
این رو جایی ندیدم و فقط یه نظریه از طرف خودم هست :D اگه اون Ellie که آخر اپیزود ازش نام میبرن همون خانم هاوکینگ باشه (که 99% باید باشه) , پس فارادی نمیتونه در اونجا حضور داشته باشه. چون هاوکینگ مادرش هست و طبیعتآ 30 سال پیش فارادی یه بچه بوده. پس این وسط یه بلایی سرش میاد :D یا ناپدید میشه یا یه دفعه بچه میشه ! البته بازم میگم اگه اون Ellie همون Eloise باشه
در مورد دود هم که بهزاد جان گفت :
الآن یه چیزی یادم اومد. توی اون اپیزود که روسو و بقیه دود رو میبینن , دست اون یارو کنده میشه ولی به جای داد و فریاد و درد کشیدن , از بقیه میخواد که برن توی اون دخمه و کمکش کنن (با یه لحن بدون درد :D) که این نشون میده همون طور که بهزاد گفت دود خاصیت درمان کردن داره ! یعنی دست طرف با اینکه کنده شده بود دردی نمیکشید !

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
سلام آقایون...
والا من خودم هنوز به فوز عظیم سریال هندی لاست دست پیدا نکردم ولی یه جایی دیدم توی سیزن 3 یا 2 یه جایی هست که یه عالمه عدد داره(احتمال زیاد سیزن سوم بود!اعداد سحرآمیز)بعد گویا این اعداد سحر آمیز(که خوب توی همه جا استفاده میشن!)توی سیزن دوم هم استفاده شده!مثلا توی دقیقه ی چهار و ... یه سری اتفاق میفته(تو دقیقه ی چهار فک کنم پاسخ پازل سیزن قبل رو پیدا میکنن!)
این حرفی که من زدم درسته؟
اگه درسته اون اعداد کدومان؟
و در ضمن اگه میشه بگین توی همون دقایق توی سیزن قبلی چی میشه!
ببخشید که سرچ نکردم!دایل آپ ـه دیگه! :blushing:
و در ضمن اگه از روی باد معده حرف زدم ببخشید!بذارید رو حساب ندونم کاری!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر