همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
این نظریه رو خود نویسنده های سریال رد کردن :biggrin1:
به جان خودم خود نویسنده ها هم نمیدونن آخر سر چی میشه :biggrin1:
جدی دیگه اعصاب برامون نمونده . این فصل 5 هم نمیاد که .
من که دیگه اصلا نسبت به سوالاتم در مورد لاست بی تفاوت شدم.
اه اه اه :mad:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
درود . :smile:

جونه هر کی دوست دارین کم کم بنویسین. آدم چشماش سیاهی میره. من که هیچ کودوم رو نخوندم. اصلا قهرم.

واقعاً حق داری ... منم به همین درد دچارم ... از یه طرف دارم صفحات قدیمی رو میخونم از یه طرف دیگه یه چرت و پرتایی هم میگم ... ولی این همه صحبت برای LOST واقعاً بازم کمه . :)

مهرداد تا جیغ نزدم کم بنویس کم بنویس که من راحت تر بخونم به تستای کنکورم هم برسم
پ.ن: میام نظرمو راجع به پستات میگم

:biggrin1::love::biggrin1:

ویرایش: نه من واقعا لذت بردم...کم ننویس دوست دارم شنونده باشم... حتما بیا و بگو... از نظراتتون مهرداد و اردلان استفاده میکنم
فقط یه خواهش لطفا.فونتتونو درشت کنید لطفا و بولد بنویسید.و بین خطها هم فاصله بگذارید.من دوست دارم همه رو بخونم

چه عجب ... واقعاً خوشحالم که شما بر خلاف خیلی از طرفداران سطحی LOST به مفاهیم اصلی هم توجه میکنید و علاقه نشون میدید :love::love::love: ... شخصاً فکر میکنم هدف واقعی اثر عظیمی مثل LOST خیلی بیشتر از این باشه که بشینیم ببینیم آینده داستان چی میشه ... یا مثلاً بگیم من از لاک خوشم میاد از بن بدم میاد و ... خلاصه کمی از سطح به عمق بریم بهتره ... البته سطح هم خوبه ها اما فقط برای جذاب تر کردن عمق ... اون نظرات سطحی بیشتر شبیه روزنامه ها و مجلات زرده ... همه میتونیم عمقی تر فکر کنیم و مفاهیم و پیام های اصلی رو پیدا کنیم و در موردشون نظر بدیم و واقعاً کم لطفی به این سریال و خودمونه که اگه غیر از این باشه . راستی این شکلی خوبه یا گنده ترش کنم !!!

به جان خودم خود نویسنده ها هم نمیدونن آخر سر چی میشه
جدی دیگه اعصاب برامون نمونده . این فصل 5 هم نمیاد که .
من که دیگه اصلا نسبت به سوالاتم در مورد لاست بی تفاوت شدم.
اه اه اه

واقعاً حق داری ... اینقدر پیچش دادن که فکر کنم خودشونم توش موندن ! حتماً آخرش میان میگن هوگو یا همون هارلی همه این ماجرا رو به خاطر پر خوری خواب میدیده :sick: .
اما بهتره تا انتشار Season بعد روی جزئیات قسمت های قبلی بیشتر تمرکز کنیم ... حقیقتاً لذتی داره .

راستی یه موضوعی امروز به ذهنم رسید ... یادتونه قسمت اول سریال که جک روی زمین افتاده بود به یه درخت در همون نزدیکا یه کفش آویزون بود ؟! ... اون کفش رفیق خیالی هارلی یا همون هوگو نبود ؟؟؟ اگه بله ... این یکمی منو به شک میندازه که یه نشونه بر مجازی بودن این جزیره باشه ...

راستی امروز تازه Season 3 رسید دستم :-" ...

..........................................................​

در ضمن یادتونه گفتم یه کمی هم روی عناصر تصویری از نظر زیبایی شناسی و منشاشون بحث کنیم ... حالا بد نیست یه کمی در مورد این تصاویر و حسی که بهتون میده از نظرات هم آگاه بشیم ... خیلی میتونه جالب باشه . راستی از اون فیلم آموزشی DHARMA انتخاب شدن که کاملاً اون حس نوستالژیک رو منتقل کنن . DHARMA - The SAWN

lostfilm.jpg

lostfilm2.jpg

lostfilm5.jpg

lostfilm3.jpg

مخصوصاً این آخری که بد جوری من یکی رو یاد اون صندلیای ماتریکس و فیشی که تو سرشون میکردن تا وارد ماتریکس بشن میندازه. :confused::idea::frown:

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه چی بگم بخندید!
زدم 22 گیگ کل 4 فصل لاست رو دانلود کنه!!!:laughing:
البته فصل 4 رو از اول داشتم اما نگاش نمیکردم:cheesygri(چون داستان رو نمیدونم)
تازه 7 گیگ دانلود شده:laughing:

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
سلام به همه لاست خور ها!
من میخام سیزن 1 رو بخرم.میشه راه نماییم کنید تا بدونم کدوم dvd ها کاملن سالمن؟از نظر زیر نویس ها و هماهنگ بودن اونها و کیفییت .....

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
j9at0h.jpg

Yunjin Kim
BirthDay

Date of Birth : 7 November 1973, Seoul, South Korea
Filmography

Seven Days (2007) ... as You Ji Hyeon
Diary of June (2005) ... as Seo Yun-hee
Lost (2004-) TV Series ... as Sun-Hwa Kwon
Milae (2002) ... as Mi-heun
... aka Ardor (2002) (Hong Kong: English title) (USA)
Yesterday (2002) ... as Hui-su
Iron Palm (2002) ... as Ji-ni
... aka Mr Iron Palm (2002) (International: English title)
Rush! (2001) ... as Seo-Yeong
Danjeogbiyeonsu (2000) ... as Yeon
... aka Gingko Bed 2 (2000) (informal English title)
... aka Moyuru Tsuki: The Legend of Gingko (2000)
Swiri (1999) ... as Lee, Myung-hyun (Lee, Bang-hee)
... aka Shiri (1999) (Hong Kong: English title)
Wedding Dress (1998) TV Series ... as Gina
... aka Wedding Dress
With Love (1998) TV Series
Beautiful Vacation (1996) (mini) TV Series
IMDb | WikiPedia

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
واقعاً حق داری ... اینقدر پیچش دادن که فکر کنم خودشونم توش موندن ! حتماً آخرش میان میگن هوگو یا همون هارلی همه این ماجرا رو به خاطر پر خوری خواب میدیده :sick: .

سلام
مهرداد میدونی این قدر تو نت چرت و پرت پر شده در مورد داستانش که خوده نویسنده که میخونن گیج میشن! یه نویسنده خیلی دوست داره بدونه در مورد سریالش چی دارن میگن و مطمئنا این نظریه های تو نت رو میخونه واسه همون یه جورایی خودش هم دچار سردرگمی شده...

عکس هایی که اپلود کردی واسه من لود نمیشه...!

سلام به همه لاست خور ها!
من میخام سیزن 1 رو بخرم.میشه راه نماییم کنید تا بدونم کدوم dvd ها کاملن سالمن؟از نظر زیر نویس ها و هماهنگ بودن اونها و کیفییت .....

دی وی دی هایی که تو بازار هستن مشکلی از نظر زمان بندی ندارن و زیرنویس هاش هم ماله ع.ف جاوید هست! تو بازار سیزن 1 ش 6دی وی دیه...

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام .

عکسا رو اینبار بدون اسپویلر میزارم ... مثل اینکه برای چنتا از دوستان Load نمیشه ... همچنین خودم !

DHARMA

lostfilm.jpg

lostfilm3.jpg

سلام
مهرداد میدونی این قدر تو نت چرت و پرت پر شده در مورد داستانش که خوده نویسنده که میخونن گیج میشن! یه نویسنده خیلی دوست داره بدونه در مورد سریالش چی دارن میگن و مطمئنا این نظریه های تو نت رو میخونه واسه همون یه جورایی خودش هم دچار سردرگمی شده...

عکس هایی که اپلود کردی واسه من لود نمیشه...!

آره امین جان ... ولی بالاخره نویسنده ها باید برای اثری به این عظمت یه خط داستانی منطقی رو از اول تو ذهن داشته باشن که طبق اون جزئیات رو بچینن و حرفای ما مخاطبا نباید رو روند داستان تاثیر بد بزاره ... حالا نمیدونم اینطور باشه یا نه اما اگه اینجوری نباشه آخرش یه فاجعه میشه و حال همه رو به هم میزنه ... البته زبونم لال :biggrin1: !

یه چی بگم بخندید!
زدم 22 گیگ کل 4 فصل لاست رو دانلود کنه!!!
البته فصل 4 رو از اول داشتم اما نگاش نمیکردم(چون داستان رو نمیدونم)
تازه 7 گیگ دانلود شده

:blink::o:scare:

عجب ایثاری کردی !

حالا اینترنتت ADSLـه 1 mbps یا Wimax ؟؟؟
نگو با Dial-Up داری Download میکنی . :bored:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام
البته گویا خط داستانیش مشخص شده و پایانی در خور لاست واسش انتخاب کردن نمیدونم این رو کجا خوندم یا همین جا بود یا سایت لاست:D!!
عکس ها هم لود نمیشه...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
منم بالاخره تمومش کردم آخرش باور نکردنی بود ! :-"
بنتهام جرمی کیه دیگه !! :-"
:eek: ... مگه آخرش ساخته شده که باورنکردنی هم باشه !؟ :confused:
نه خوب من خیلی جا خوردم
حالا چی باعث شد دزموند دل سارا رو بشکنه ؟!
پنی لوپه منظورته دیگه !؟

آخرین ویرایش:

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام ... :love:

دوستان شرمنده ... نمیدونم چرا Load نمیشه ! :biggrin1::((

ناچاراً تو TinyPic آپلود کردم ... شاید فرجی شد ! :confused:

خدمت شما :

ftlhc3.jpg

m80apy.jpg

البته گویا خط داستانیش مشخص شده و پایانی در خور لاست واسش انتخاب کردن نمیدونم این رو کجا خوندم یا همین جا بود یا سایت لاست!!

خدارو شکر واقعاً ... توقع غیر از این هم نداشتیم ، اما یه کمی تردید دارم که بشه این همه معما و پیچش و گره و تله فکری و چالش منطقی و تخیل اضافی و و و ... آبرومندانه و روشنگرانه و منطقی و باورپذیر جمع کرد و به مرحله ساخت اونم تو یه Episode رسوند ...چون واقعاً اگه بخوان اون قافلگیرکنندگی رو در بالاترین سطح خودش حفظ کنن باید کل ماجرای تکان دهنده ای رو که آماده کردن تو یه قسمت روایت کنن ... مگرنه میشه جلسه پاسخ گویی به سوالات بینندگان !
واقعاً نمیدونم ... شاید باهوش تر از این حرفا باشن !!! تا اینجا که خوب پیش رفته ! مخصوصاً ارتباطای عجیب فلش بک ها و وقایع زمان حل :-" !!! من امروز قسمت Par Avion از Season 3 رو تموم کردم ... همون جا که کیت و سعید و جان میرن دنبال جک و اونو تو کمپ بنجامین اینا در حال بازی بیس بال میبینن و همین جا تموم میشه !

تو Season 3 یه قسمت هست به نام Flashes Before Your Eyes که دزموند بعد از انفجار Hatch به گذشته میره ! یکی از پارادوکس های جالب تئوری سفر در زمان در این قسمت مطرح شده !

یه روز یه دانشمندی که تو آزمایشگاهش که به بزرگی یه آشیانه هواپیما بوده داشته رو پروژه ماشین زمان کار میکرده که یه دفه کل آزمایشگاه میلرزه و یه توپ سیاه بزرگ وسط آزمایشگاه ظاهر میشه ! چند لحظه بعد یه تیکه از توپه شروع میکنه به بخار کردن و به طرف بیرون میاد و میره بالا ... مثل یه در ! بعد پله هایی از ماشینه پرت میشه بیرون و یه نفر ازش پایین میاد ... میره طرف دانشمنده که تقریباً در حد مرگ ترسیده و خشکش زده بود و تستشو به طرفش دراز میکنه تا باهاش دست بده ولی دانشمنده عکس العملی نشون نمیده ، یارو هم همون دستشو که دراز کرده بوده میزاره روی شونه دانشمنده و با قیافه و صدای عاقل اندر صفیانه ای به دانشمند میگه از تو بعیده !!! ناسلامتی دانشمندیا !!! عیبی نداره ... میخوام تو ساختن ماشین زمان بهت کمک کنم ، چون کاملاً مطمعنم که بدون کمک من هرگز موفق نمیشی که بسازیش !!!
خلاصه یارو کمک میکنه تا دانشمنده ماشین زمان رو بسازه و برای اولین آزمایش آمادش کنه ... روزی که قراره ماشین زمان آزمایش بشه یارو به دانشمنده میگه : من که دارم میرنم اما یه سوالی دارم ، چه کسی ماشین زمان رو اختراع کرد ؟

مثل ماجرای سفر در زمان دزموند ماست ... اگه خوب در مورد این پارادکس زمانی و اون قسمت از LOST دقت کنید کاملآً نکته رو متوجه میشید !!! پارادوکسم که جواب نداره اما کشفش بینهایت لذت داره !

منم بالاخره تمومش کردم آخرش باور نکردنی بود !

:eek: ... مگه آخرش ساخته شده که باورنکردنی هم باشه !؟ :confused:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
عجب ایثاری کردی !

حالا اینترنتت ADSLـه 1 mbps یا Wimax ؟؟؟
نگو با Dial-Up داری Download میکنی .
نه 256k هست سرعتم
با دایال آپ که باید بزارم برا نوم دانلود شه:)
تو Season 3 یه قسمت هست به نام Flashes Before Your Eyes که دزموند بعد از انفجار Hatch به گذشته میره ! یکی از پارادوکس های جالب تئوری سفر در زمان در این قسمت مطرح شده !

یه روز یه دانشمندی که تو آزمایشگاهش که به بزرگی یه آشیانه هواپیما بوده داشته رو پروژه ماشین زمان کار میکرده که یه دفه کل آزمایشگاه میلرزه و یه توپ سیاه بزرگ وسط آزمایشگاه ظاهر میشه ! چند لحظه بعد یه تیکه از توپه شروع میکنه به بخار کردن و به طرف بیرون میاد و میره بالا ... مثل یه در ! بعد پله هایی از ماشینه پرت میشه بیرون و یه نفر ازش پایین میاد ... میره طرف دانشمنده که تقریباً در حد مرگ ترسیده و خشکش زده بود و تستشو به طرفش دراز میکنه تا باهاش دست بده ولی دانشمنده عکس العملی نشون نمیده ، یارو هم همون دستشو که دراز کرده بوده میزاره روی شونه دانشمنده و با قیافه و صدای عاقل اندر صفیانه ای به دانشمند میگه از تو بعیده !!! ناسلامتی دانشمندیا !!! عیبی نداره ... میخوام تو ساختن ماشین زمان بهت کمک کنم ، چون کاملاً مطمعنم که بدون کمک من هرگز موفق نمیشی که بسازیش !!!
خلاصه یارو کمک میکنه تا دانشمنده ماشین زمان رو بسازه و برای اولین آزمایش آمادش کنه ... روزی که قراره ماشین زمان آزمایش بشه یارو به دانشمنده میگه : من که دارم میرنم اما یه سوالی دارم ، چه کسی ماشین زمان رو اختراع کرد ؟

مثل ماجرای سفر در زمان دزموند ماست ... اگه خوب در مورد این پارادکس زمانی و اون قسمت از LOST دقت کنید کاملآً نکته رو متوجه میشید !!! پارادوکسم که جواب نداره اما کشفش بینهایت لذت داره !
اسپویلر بزار پسر من بدبخت که سریال رو ندیدم چه گناهی کردم
کسی میتونه لینک دانلود زیرنویس فصل اولشو بده؟
میخوام برا کسی رایتش کنم رو dvd

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر