همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
بهانه میارن که میخواستیم به عهده بیننده بذاریم !!
اينو يادمه در يک مصاحبه ای قبل از شروع اين سيزن گفتند :biggrin1:
و اينکه پايان سريال شما را سوپرايز خواهد کرد
و جواب تمام سؤالات شما را نخواهيم داد

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اينو يادمه در يک مصاحبه ای قبل از شروع اين سيزن گفتند :biggrin1:
و اينکه پايان سريال شما را سوپرايز خواهد کرد
و جواب تمام سؤالات شما را نخواهيم داد
انشالا اگه عمری باشه میره برای سریال بعدی که اسمش باشه LOST 2 !! :biggrin1:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یحتمل من غلط بکنم اگه همچین چیزی باشه!حتی 1 قسمتش رو ببینم.پیرمون رو دراوردند!
به جون خودم من 5 تا فصل اول رو زندگی نداشتم از دیدن این سریال !!
اصلا از خواب و خوراک افتاده بودم !! تازه میرفتم سر کار و شب ساعت 12 میمدم میدیدم !! :biggrin1:
این کار هم اگه بشه و که من بعید میدونم بشه بازم من میشینم میبینم !! :biggrin1:
برای وقت پر کردن خوبه !! :biggrin1: اما نه فصل 1-2-3 !!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اینهمه گفتن آخرش هم نفهمیدیم اسم برادر جیکوب چی بود!!!!:biggrin1:
ویرایش : برادر همین جملت کلی موضوع رو میتونه لو بده ( پرهام )

Last edited by a moderator:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ما که آخر بازم چیزی دستگیرمون نشد :D

آریا کجایی.. بیا بحث رو شروع کنیم :D
کدوم ادمی چیزی دستگیرش شده؟ که تو دومیش باشی:D کلا فکر میکنم پایانش با یکی از boss fight های هری پاتر بجنگن و تمام!:cheesygri

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
آریا کجایی.. بیا بحث رو شروع کنیم :D
بحث در چه مورد ؟! :D
مثلآ در این مورد بحث کنیم که چرا جسد داداش اکو و بقیه توی اون هواپیما بعد از 10,20 سال پوسیده بود و جسد مادر و برادر جیکوب هم بعد از 2000 سال همون شکلی بود ؟! خب بحث نداره که ! یه سوتی ای بوده که خیلی راحت به بهانه خاص بودن جزیره حل میشه !
یا مثلآ بحث کنیم که دود سیاه یه دفعه توی اپیزودی که مستر اکو بود به وسیله یه دینامیت کلآ میگرخه و فرار میکنه ولی توی دو سه اپیزود قبل به وسیله بمبارون ویدمور هیچیش نمیشه و مثل یه جنگجوی شجاع سر جاش می ایسته ؟!! :D

کلآ بحث اصلی توی اپیزود قبلی :
این هست که یه عده میگن دود همون داداش جیکوب هست و یه عده میگن اصلآ ربطی بهش نداره و فقط داره از خاطرات داداش استفاده میکنه.
نظر خودم که به 1001 دلیل اولی هست و مطمئنم همون داداشش هست :D

یه بحث دیگه هم هست که میگن مادره هم خودش دوده !!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخه یه موردی هست اینجا آریا.

مگه نمیگن که دود توی یک جسد (تو دوره زمانی خاص) می تونه خودش رو جا بده؟ مگه جسد داداش جیکوب از بین نرفت؟ پس چطوری از اول فصل هی داره داداش جیکوب رو نشون میده؟

در ضمن. این نوره هم داستانی شده واسه خودش ها :laughing:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
آخه یه موردی هست اینجا آریا.

مگه نمیگن که دود توی یک جسد (تو دوره زمانی خاص) می تونه خودش رو جا بده؟ مگه جسد داداش جیکوب از بین نرفت؟ پس چطوری از اول فصل هی داره داداش جیکوب رو نشون میده؟

در ضمن. این نوره هم داستانی شده واسه خودش ها :laughing:

اینکه در یک زمان خاص فقط بتونه توی یک جسم باشه رو میشه رد کرد. یادته یه اپیزودی فصل پیش بود که جان لاک تقلبی , بن بدبخت رو بُرد اون پایین مایینا , بعد خودش رفت و همون موقع دختر بن ظاهر شد ! یعنی دوده از جان لاک به دختر بن تغییر شکل داد تا نقشه رو بهتر بریزه و جیکوب رو بکشه !
بعد این دوده یه جورایی فیلمبردار محسوب میشه :D یعنی یه بار که جسد طرف رو ببینه , دیگه تا آخر عمرش خیالش راحته و میتونه اون شکلی بشه ! مثلآ یه بار جسد برادر اکو رو دیده بود و توی فصل به شکل پدر جک در اومد ولی بعدش هم دوباره به شکل داداش اکو در اومد :D
راستی اگه اشتباه نکنم همه چیزایی که از اول فصل از داداش جیکوب نشون دادن برای گذشته هست. شایدم جدید بوده یادم نیست :D

نور مقدس رو مسخره میکنی ؟!!
حالا جالبه یه چشمه نور اون پایین هست که هیچ کس نباید داخلش بشه , ولی مادره که ماشالله برای خودش هرکول هست (تونست چاه به اون بزرگی رو با سنگ پُر کنه و اهالی ده رو بکشه و ...) نیومده چند تا سنگ بندازه جلوی چشمه تا کسی داخلش نشه ! زبونم لال شاید یه گراز از خدا بی خبر هُل میخورد میرفت توی چشمه ! اون وقت دوده گرازی می اومد بالا !!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اینکه در یک زمان خاص فقط بتونه توی یک جسم باشه رو میشه رد کرد. یادته یه اپیزودی فصل پیش بود که جان لاک تقلبی , بن بدبخت رو بُرد اون پایین مایینا , بعد خودش رفت و همون موقع دختر بن ظاهر شد ! یعنی دوده از جان لاک به دختر بن تغییر شکل داد تا نقشه رو بهتر بریزه و جیکوب رو بکشه !
بعد این دوده یه جورایی فیلمبردار محسوب میشه :D یعنی یه بار که جسد طرف رو ببینه , دیگه تا آخر عمرش خیالش راحته و میتونه اون شکلی بشه ! مثلآ یه بار جسد برادر اکو رو دیده بود و توی فصل به شکل پدر جک در اومد ولی بعدش هم دوباره به شکل داداش اکو در اومد :D
راستی اگه اشتباه نکنم همه چیزایی که از اول فصل از داداش جیکوب نشون دادن برای گذشته هست. شایدم جدید بوده یادم نیست :D

نور مقدس رو مسخره میکنی ؟!!
حالا جالبه یه چشمه نور اون پایین هست که هیچ کس نباید داخلش بشه , ولی مادره که ماشالله برای خودش هرکول هست (تونست چاه به اون بزرگی رو با سنگ پُر کنه و اهالی ده رو بکشه و ...) نیومده چند تا سنگ بندازه جلوی چشمه تا کسی داخلش نشه ! زبونم لال شاید یه گراز از خدا بی خبر هُل میخورد میرفت توی چشمه ! اون وقت دوده گرازی می اومد بالا !!
اریا اون که اصلا جسد جان لاک رو ندیده بود!!!توی تابوت بود،در حالی که جان لاک داشت میگشت:D

احتمالا این دوده سیاه یه موجود خبیث و خائن و یجورایی مـــــحــــارب هست:D تو این جزیره بوده و وحافظش ننه کلسومه جیکوب بوده!الان هم که از اون موقع تا الان ازاد شده میتونه تغییر حالت بده(دی جی موون:D)به افراده مرده که تو جزیره چه بصورته زنده و چه مرده حضور داشتند! فکر میکنم هم همون برادره جیکوب باشه!چون اون بود که ازادش کرد و همون خوده اونه که هنوز دوست داره از جزیره خارج بشه ولی جیکوب نمیخواد! دلیلش رو هم ما نفهمیدیم و فکر نکنم بقهمیم -حتی بعد از اتمامه سریال!

کلا قسمته قبلی witch رو هم اورد تو سریال!
واقعا روند سریال جالب یود- حادثه-علم و منطق - بی منطقی مهز و حالا سحر و جادو! اینطور که پیش میره احتمال میدم اخرش همش یه توهمه فانتزی باشه -همه تو این دنیا میمیرند -تو دنیای واقعی هم با خوبی و خوشی دوره هم زندگی میکنند!:sick:

فکر کنم اخره سریال رو بجای مشخص کردن وضعیت شخصیت های اصلی بیان پایان ماجرای جیکوب و اق دداششون رو نشون بدن!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,061
نام
آریا
اریا اون که اصلا جسد جان لاک رو ندیده بود!!!توی تابوت بود،در حالی که جان لاک داشت میگشت:D

احتمالا این دوده سیاه یه موجود خبیث و خائن و یجورایی مـــــحــــارب هست:D تو این جزیره بوده و وحافظش ننه کلسومه جیکوب بوده!الان هم که از اون موقع تا الان ازاد شده میتونه تغییر حالت بده(دی جی موون:D)به افراده مرده که تو جزیره چه بصورته زنده و چه مرده حضور داشتند! فکر میکنم هم همون برادره جیکوب باشه!چون اون بود که ازادش کرد و همون خوده اونه که هنوز دوست داره از جزیره خارج بشه ولی جیکوب نمیخواد! دلیلش رو هم ما نفهمیدیم و فکر نکنم بقهمیم -حتی بعد از اتمامه سریال!

کلا قسمته قبلی witch رو هم اورد تو سریال!
واقعا روند سریال جالب یود- حادثه-علم و منطق - بی منطقی مهز و حالا سحر و جادو! اینطور که پیش میره احتمال میدم اخرش همش یه توهمه فانتزی باشه -همه تو این دنیا میمیرند -تو دنیای واقعی هم با خوبی و خوشی دوره هم زندگی میکنند!:sick:

فکر کنم اخره سریال رو بجای مشخص کردن وضعیت شخصیت های اصلی بیان پایان ماجرای جیکوب و اق دداششون رو نشون بدن!

دلت خوشه ها ! :D 100 تا راه وجود داره که دود جان لاک رو دیده باشه. مثلآ به محض سقوط هواپیما که همه یا بی هوش هستن یا درب و داغون , یه لحظه در تابوت رو میزنه کنار ! یا اصلآ جناب دود اشعه ایکس میزنه پشت تابوت رو میبینه :D یا حتی شاید توی این همه مدت که جان لاک توی جزیره بوده , دیگه برای دود کافیه که شکلش رو مجسم کنه و فقط باید جان بمیره تا بتونه خودش رو به شکل اون دربیاره !
البته هنوز نمیدونم چطوری شبیه زن ریچارد شد !!!

دقیقآ به چند دلیل خود برادره هست.
یه بار که به کیت گفت مادر من دیوانه بود و این حرفا
یه بار به جیمز گفت من هم قدیما آدم بودم و حس داشتم و شادی و غم رو میفهمیدم !
بعد اصرارش برای ترک جزیره هم دقیقآ مثل اصرار داداش جیکوب هست :D
حتی قانونی که جیکوب و داداشش نمیتونن به هم صدمه بزنن هم بین جیکوب و دود وجود داره !
ولی با این وجود خیلی ها میگن دود ربطی به داداشه نداره !!

دقیقآ منم همین فکرو میکنم ! اسم اپیزود هم یه چیزایی میگه ! یعنی مثلآ در یه سری صحنه غم انگیز و گریه دار (!) یکی یکی می افتن می میرن و برای هم فداکاری میکنن , بعد توی دنیای موازی همه شاد و خوشحال هستن و زن جک توی اون دنیا رو هم می بینیم (که تقریبآ مشخصه کی هست) و ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر