همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
s04e21

عجب پیش بینی ای کردم پست قبلی !
biggrin1.gif
فوق العاده شده باز سریال... .

استرید... :( والتره احمق... :| جونزه احمق... :| ماشالا بازگشت ویلیام همچین شوکی وارد کرده که کسی هنوز احساسی در مورد این یکی وقایع نداره انگار ! :D

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Dafuq was that!!!؟
S4E21
فقط من احساس کردم یا دیگران هم احساس کردن لئونارد نیموی، یه جوری مصنوعی بازی میکرد انگار!:D مخصوصا موقع حرف زدن با جونز کنار بُرد شطرنج:D به هر حال ورود یهوییش خیلی سورپرایزم کرد.:D
از این قسمت که الیو شده بود کنترلر هم اصلا خوشم نیومد.:| ضایع بود خیلی.:|
جونز هم خیلی تابلو حذف شد.:| باز تو سیزن یک با ابهت تر مُرد.:D اینجا خیلی ساده بود مرگش:D
استرید که نمیمیره.:D فقط منتظرم ببینم الیویا چه اتفاقی واسش میافته آخر این سیزن و چجوری با گذشت 20 سال( :-/ )میخواد به سریال برگرده.

در کل واقعا باید یه تشکر ویژه از Fox کرد.:D دمش گرم، دو سیزنه داره رسما به ما حال میده:D سر همون تمدید فصل چهارش هم امیدی نبود، ولی نه تنها فصل 4 رو تمدید کرد، یه فصل دیگه هم تمدید کرد.:D مرسی Fox.:D

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کلا این قسمت 21 خیلی خر تو خر شد و بعضی چیز ها رو خیلی با عجله دیدیم. من احتمال میدم چون به پایان سریال داریم نزدیک میشیم و فصل 5 هم 13 قسمت بیشتر نیست، میخوان هر چه سریعتر خودشون رو برسونن به جاهای حساس و پایان کار و دیگه الکی کشش ندن. اگه اینطوری که من میگم باشه، باید با یه پایان ناب طرف باشیم نه که مثل لاست سرمونو تو گونی کنن :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,079
نام
آریا
S04E21
فقط من احساس کردم یا دیگران هم احساس کردن لئونارد نیموی، یه جوری مصنوعی بازی میکرد انگار!:biggrin1: مخصوصا موقع حرف زدن با جونز کنار بُرد شطرنج:biggrin1: به هر حال ورود یهوییش خیلی سورپرایزم کرد.:biggrin1:
از این قسمت که الیو شده بود کنترلر هم اصلا خوشم نیومد.:| ضایع بود خیلی.:|
جونز هم خیلی تابلو حذف شد.:| باز تو سیزن یک با ابهت تر مُرد.:biggrin1: اینجا خیلی ساده بود مرگش:biggrin1:
استرید که نمیمیره.:biggrin1: فقط منتظرم ببینم الیویا چه اتفاقی واسش میافته آخر این سیزن و چجوری با گذشت 20 سال( :-/ )میخواد به سریال برگرده.
آره نیموی یه جوری شده بود ! :D من اولش هنوز شک داشتم این واقعآ خودش باشه و هی دنبال این میگشتم که ببینم CGI هست یا یکی دیگه رو گریم کردن که شبیهش بشه ! =))
اون تیکه کنترل کردن هم موافقم ! خیلی درپیت بود !! :D آدم یاد کارتون های بچگونه می افتاد !

راستی به نظرم اگه ویلیام بل آخرین لحظه می اومد جالب تر میشد ! یعنی توی کل اپیزود فقط تلفنی با جونز حرف میزد (صداش هم مثلآ یه جوری بود که نشناسیمش) و ما هم مثل والتر و استرید تازه آخر اپیزود ببینیمش ! :D

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
جونز بعد اون همه کخ ریختن (!) بهش نمیخورد یک مهره ساده باشه و بخواد یکی را با چوب بکشه! (اسلحه اختراع نشده؟)
متاسفانه اون قسمتی که اولیو داشت پیتر رو کنترل میکرد احساس میکردم فیلم هندی میبینم! (دارن اشتباه میکنن توانایی اولیو رو خفنش میکنن داستان داره خیلی آبکی میشه به نظر من همون توانایی پرش بین دنیاهاش بهرت بود)
هر جوری فکر میکنم چجوری تمام اینا رو میتونستن به هم ربط بدن که مثله لاست در نیاد نتیجه ای نمیگیرم پس همون ویلیام بل خوبه :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,079
نام
آریا

86080952197162460945.jpg

به نظرم بدترین اپیزود آخر کل سیزن های Fringe بود ! :|
S04E22
من کلآ انتظار یه چیز دیگه ای رو داشتم ! فکر میکردم پخش اون اپیزودی که در آینده میگذره ، یه هدفی داره و توی آخرین اپیزود این سیزن به اونجا میرسن. ولی کلآ هیچ ربطی نداشت !
تنها قسمت جالبش تیر خوردن اولیویا بود که به شدت شوکه کننده بود ! :D
اون قسمتی که از اون جسد حرف میکشیدن هم خیلی خوفناک بود ! حرکات چشم و نوع حرف زدنش رو واقعآ عالی کار کرده بودن.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اپیزود واقعا خوفی بود. تقریبا 90% صحبت هایی که قبل از دیدن این قسمت با دوستم تو ذهنمون داشتیم پیاده شد و واقعا من خودم از این نظر شکه شدم :D بهتر از این نمیتونست بشه. :D

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
E22
به نظرم این قسمت خیلی خوب بود. اون صحنه ای که اولیویا تیر خورد من چند ثانیه مات موندم!:d بازی پیتر هم اون قسمت خیلی خوب بود به نظرم!
حالا نمیشد اون چند ثانیه ی آخر رو اینجوری نمیکردن تو کف نمونیم تا سپتامبر؟!:d کیا دارن میان؟!:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
E22
به نظرم این قسمت خیلی خوب بود. اون صحنه ای که اولیویا تیر خورد من چند ثانیه مات موندم!:d بازی پیتر هم اون قسمت خیلی خوب بود به نظرم!
حالا نمیشد اون چند ثانیه ی آخر رو اینجوری نمیکردن تو کف نمونیم تا سپتامبر؟!:d کیا دارن میان؟!:d

S04E22
تماشاگر ها یا Observer ها دیگه :|

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
S04E22
به نظر من اصلا اون قسمت آینده ـــه نبود بهتر بود. الان همه میدونن که منظور از "دارن میان" تماشاگر هاست.
انتظار WTF Ending بهتری داشتم. ولی در کل خوب بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر