همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
مثل همیشه ارزش دیر اومدن رو داشت... :D

فقط این 10 ثانیه آخرش خیلی عجیب بود!

فکر نمیکنم اون نماد روی لباس مرده رو جایی تو سریال دیده باشم :-?

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
کلا این قسمت به همه فیلم ها شبیه بود!:D

اون قسمت زامبی ها هم شبیه فیلم after life بود!:D

من میگم این بل بر میگرده دوباره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
اپیزود جالبی بود ! :D
برویلز محشر بود !!! =)) هر دفعه می دیدمش میترکیدم از خنده ! =))
اون یارو که توی ذهن لیو بود و آخرش هم تصویرش رو دیدیم هم میتونه یه villain جالبی باشه !
فقط حیف که بل توی جسم همکار قدیمی لیو نرفت :(

راستی به جز The Inception , به نظرم اون لباس و عینک پیتر رو هم برای ادای دین به Matrix این طوری ساخته بودن ! :D استیل گرافیکی قسمت های کارتونیش هم خیلی شبیه A Scanner Darkly بود !

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اون یارو که توی ذهن لیو بود و آخرش هم تصویرش رو دیدیم هم میتونه یه villain جالبی باشه !

کلا ارادت خاصی به ویلن های فرینج داری :D ولی هیچکدوم نیوتن مرحوم نمیشن :(( هرکی هستش اولیویا باید خوب بشناسدش :-? نکنه بچه اون یکی اولیویا باشه ؟! :D

من میگم این بل بر میگرده دوباره
آره خدا کنه یه جایی توی اعماق اولیویا گم شده باشه تا بعدا پیدا بشه :D

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من یکی خیلی جا خوردم وقتی یهو کارتونی شدند.شباهت بی اندازه ای هم به inception داشت.
آره خدا کنه یه جایی توی اعماق اولیویا گم شده باشه تا بعدا پیدا بشه :D
اتفاقا به نظر من بهتره برنگرده.البته ان که دیگه شیفت دیلیت شد,ولی خیلی مسخره می شد اگر آپلود می شد رو کامپیوتر!

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
كارتون قشنگي بود :d البته آخرين ديالوگ فيلم هم عجيب تفكرآميز بود:|
برويلز هم به درد سريال هاي كمدي مي خوره=))
در كل خيلي عجيب مي شد اگه بل مي رفت تو كامپيوتر :d

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
خوشم میاد قسمتای آخر هم سیزن بهتر تر میشه... :D

به شدت نگران حذف شدن سم وایز هستم مثل ویلیام بل...

اونجاش هم که والتر توی کلیسا بود خیلی یه جوری بود... :( به شدت از اون تیکش خوشم اومد.

یه خلاصه قسمت از اپیزود 21 توی آخر قسمت 20 اُم بود که یه نکته جالب توش دیدم, اگه میخواید قسمت 21 کاملا واستون تازه بمونه بازش نکنید :D

rqv1wn0hcacb8iabyv7.png

یعنی کی میتونه باشه ؟! :D خیلی با ابهت بود :D به شدت امیدوارم خودش باشه و حداقل توی این سیزن نمیره !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,058
نام
آریا
متآسفانه چون هممون از سم خوشمون اومده یعنی باید به زودی (شاید همین اپیزود بعدی) باهاش خداحافظی کنیم ! :D
توی یکی از فرومهای طرفدارای Fringe بحث سر این بود که سم یکی از First People ها هست ! شاید همین طور باشه و برای همین بتونه با این دم و دستگاهه یه کاری بکنه.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سوال:
درود دوستان قضیه این کروتکسفیان چیه؟ چرا والتر روی بچه ها این ازمایشات رو انجام میداده؟
و اینکه اون دستگاه عجیب که پیتر میتونه کنترلش کنه رو کی ساخته؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,688
نام
iMAN
خدا لعنتشون کنه...! :d همیشه وقتی ملت از یه کاراکتر خاص خوششون میاد سازنده ها میزنن یارو رو نفله میکنن ...! نمونه هاش هم فت و فراوون هم تو فیلم ها هم تو بازی ها...! )xخدا کنه سم طوریش نشه تازه داشتیم باهاش حال میکردیم...! :(

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خیلی داره عجیب می شه:
ای بابا!جامعه ی آماری زد بالا!منم از سم خوشم اومده..........کلا از مرموز ها خوشم میاد!
سوال:
درود دوستان قضیه این کروتکسفیان چیه؟ چرا والتر روی بچه ها این ازمایشات رو انجام میداده؟
و اینکه اون دستگاه عجیب که پیتر میتونه کنترلش کنه رو کی ساخته؟
آزمایش کورتکسیفان بر مبنای یک ایده از ویلیام بل بود که بچه ها وقتی به دنیا میان توانایی انجام هر کاری را دارند.اما با کوچکترین ضربه ای توانایی ها محدود می شه.کورتکسیفان برای جلوگیری از محدود شدن توانایی بچه ها بود.که ظاهرا موقع آزمایشات به نتایج درستی منجر نشد,اما تو سریال معلوم شد که بچه های کورتکسیفان بعضا توانایی های خاصی را بدست آوردند.
در مورد سوال دوم<هنوز خیلی معلوم نیست.ظاهرا طرح این دستگاه ماله آدم های اولیه(first people) هست.تمدنی که میلیون ها سال قبل زندگی کرده و منقرض شده اند.وسیله ای برای نابودی دو دنیا,یا نجات آنها.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بسی جالب بود .
سم وایز هم کاراکتر تو دل برووی داره .
اسمش هم شیرینه ( من رو یاد ارباب حلقه ها میندازه :D )
فکر کنم عنقریب بترکوننش :D
-----
ولی این قسمت آخر یه جوری بود به نظرم . اون حس عمق فاجعه ای که باید بهم انتقال میداد رو انتقال نمیداد . اثر گذار نبود . نا سلامتی دنیامون ( شایدم دنیاشون :D ) داره میترکه . اقلاً یه آهنگ اساسی میذاشتن براش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر