همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
خسته شدیم از بس دانلود کردیم!
از دوستان کسی فروشگاه اینترنتی خوب چه ازش شنیده باشه چه خرید کرده باشه سراغ نداره برا خرید Fringe؟
ممنون میشم برام پ.خ کنید...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,079
نام
آریا
در مورد آخرین اپیزود :
بهترین فرصت ممکن هست تا یکی از کاراکترهای خیلی جالب سریال رو دوباره وارد میدون کنن. John Scott همکار لیو که توی اپیزود اول ترکید ولی بعدش هم دیدیمش. جسدش هم یادمه توی یه محفظه ای توی MD نگهداری میشد و حضور دوباره ـش توی سریال و ترکیبش با ویلیام بل میتونه چیز محشری بشه !
از این حالت لیو هم خوشم نمیاد ! :D خیلی مصنوعی و خنده دار بازی میکنه در نقش بل ! :D امیدوارم زودتر خودش بشه :D

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
در مورد آخرین اپیزود :
بهترین فرصت ممکن هست تا یکی از کاراکترهای خیلی جالب سریال رو دوباره وارد میدون کنن. John Scott همکار لیو که توی اپیزود اول ترکید ولی بعدش هم دیدیمش. جسدش هم یادمه توی یه محفظه ای توی MD نگهداری میشد و حضور دوباره ـش توی سریال و ترکیبش با ویلیام بل میتونه چیز محشری بشه !
از این حالت لیو هم خوشم نمیاد ! :D خیلی مصنوعی و خنده دار بازی میکنه در نقش بل ! :D امیدوارم زودتر خودش بشه :D

آریا نکن از اینکارا... :D اینجوری لیو دوباره با جان احساس عاشقی میکنه (به هر حال خاطرات ایناش یادش میافتن) و عشقش به پیتر کم میشه و در عوض عشق پیتر به اون یکی اولیویا بیشتر میشه و دنیای ما میترکه ! :D

ولی انصافا فرضیه خیلی باحالی بود!

من بیشتر از همه از شوخی های ویلیام با استرید خوشم اومد =)) :D

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
در مورد آخرین اپیزود :
راست می گی ها!خیلی جالب می شه.به خصوص این جالشی که برای لیو درست می کنه...
آریا نکن از اینکارا... :D اینجوری لیو دوباره با جان احساس عاشقی میکنه (به هر حال خاطرات ایناش یادش میافتن) و عشقش به پیتر کم میشه و در عوض عشق پیتر به اون یکی اولیویا بیشتر میشه و دنیای ما میترکه ! :D

ولی انصافا فرضیه خیلی باحالی بود!

من بیشتر از همه از شوخی های ویلیام با استرید خوشم اومد =)) :D
به خصوص یه جا دستبند دست استرید بست.استرید دکمه ی یقشو بست...=))

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
آقا همینجوری یهو یاد یه نکته از فصل یک افتادم!:D
یه جا بود یادم نمیاد داستان سره چی بود ولی پیتر یه چیزی میخواست که فقط نینا شارپ داشت.بعد میره پیشش(یادمه روی یه نیمکت تو پارک بود فک کنم:D) با هم حرف میزنن(یادم نمیاد درباره ی چی!:D).نینا شارپ میگه بهت کمک میکنم به شرط اینکه در آینده یه کاری هست ازت میخوام انجام بدی,تو هم باید قبول کنی.که پیتر معامله رو قبول میکنه!حالا سوال اینه,من یادم نمیاد دیگه تو ادامه ی سریال به این موضوع پرداخته شده باشه!نینا تقاضاش رو کرد از پیتر یا نه!؟

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
واقعا اپیزود 17 یکی از بهترین اپیزود های فرینچ از فصل یک تا اینجا بود یعنی هم داستان جانبیش جالب بود و هم پیوندی که این داستان جانبی با داستان اصلی مجموعه داشت هوشندانه شده بود، البته خب با در نظر گرفتن این نکته که 16 هم اپیزود جالی بود میشه نتیجه گرفت که شدیدا سریال داره اوج میگیره؛ واقعا نمی دونم آمریکایی ها چطور دلشون میاد فرینچ نبینن تا سریال اینجوری روی مرز کنسل شدن حرکت کنه!

نکته ی دیگه هم اینه که به نظرم تو هر اپیزودی از فرینج که یه نمه بحث های مذهبی رو میارن تو داستان، سریال اوج میگیره که خب شاید دلیلش تناقض بین علم(ماهیت اصلی سریال) و مذهب باشه که لحظان جالبی رو به وجود میاره. البته این ایپزود ها هم خوراک حسن عباسی و رفقا هستش که بشینن دور هم یک ساعت تو شبکه 4 در مورد فرینچ و "انقلاب اسلامی و جهان های موازی" صحبت کنن!:D

EP17 Spoiler @
چند جا واقعا تیکه های خنده دار جالبی داشت مثل اون ماجرای بند و گیر دادن بلی به استرید و صد البته اون عبارت "خون آشام روح دلرحم" :D

حرف آریا رو هم تایید می کنم و الیویا واقعا مسخره حرف میزنه جای بلی!:D من نمی فهمم وقتی روح یه نفر میره تو جسم یه نفر دیگه، چطور ممکنه صدای طرف کلفت بشه؟!:D اگه قراره صدای لیو کلفت بشه پس باید ریش هم در بیاره، پس وقتی ریش در نمیاره کلفت ششدن صداش مسخره هستش؛ حالا شاید عوض شدن "لحن" حرف زدن جالب باشه اما خب تغییر صدا اصلا منطقی نیست(الان اگه پیتر اینجا بود می گفت تو بخش فرینچ دنبال منطق نگرد!:D)

خدمت TCSCELL عزیز هم باید بگم که منم تا اینجا ندیدم که نینا تقاضاش رو از پیتر انجام بده.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,079
نام
آریا
خب خوشبختانه فصل چهارم هم تآیید شد ! با 22 اپیزود !

نکته ی دیگه هم اینه که به نظرم تو هر اپیزودی از فرینج که یه نمه بحث های مذهبی رو میارن تو داستان، سریال اوج میگیره که خب شاید دلیلش تناقض بین علم(ماهیت اصلی سریال) و مذهب باشه که لحظان جالبی رو به وجود میاره. البته این ایپزود ها هم خوراک حسن عباسی و رفقا هستش که بشینن دور هم یک ساعت تو شبکه 4 در مورد فرینچ و "انقلاب اسلامی و جهان های موازی" صحبت کنن!:biggrin1:
دقیقآ ! :D

یکی از اپیزودهایی که خیلی ازش خوشم اومد و نزدیک بود اشکم دربیاد , اونی بود که یکی در زمان سفر میکرد تا بتونه برسه به اونجایی که زنش رو از تصادف نجات بده.
یه قسمتی بود که طرف از والتر پرسید به خدا ایمان داری ؟ والتر هم گفت آره ! چون امروز ازش یه چیزی خواستم (دقیق یادم نیست ولی یه چیزی تو مایه های گل یا از این برگ های شانس و اینا بود !) و اونم بهم اون چیز رو داد.
آخر اون اپیزود می بینیم که همون طرف که در زمان سفر میکنه اون چیز رو به والتر میده !! یعنی به خاطر اینکه در زمان عقب و جلو میشه میدونه که والتر از خدا چی خواسته و اونم براش میفرسته ! خیلی تآثیرگذار بود اون تیکه :(

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
خب خوشبختانه فصل چهارم هم تآیید شد ! با 22 اپیزود !

دقیقآ ! :D

یکی از اپیزودهایی که خیلی ازش خوشم اومد و نزدیک بود اشکم دربیاد , اونی بود که یکی در زمان سفر میکرد تا بتونه برسه به اونجایی که زنش رو از تصادف نجات بده.
یه قسمتی بود که طرف از والتر پرسید به خدا ایمان داری ؟ والتر هم گفت آره ! چون امروز ازش یه چیزی خواستم (دقیق یادم نیست ولی یه چیزی تو مایه های گل یا از این برگ های شانس و اینا بود !) و اونم بهم اون چیز رو داد.
آخر اون اپیزود می بینیم که همون طرف که در زمان سفر میکنه اون چیز رو به والتر میده !! یعنی به خاطر اینکه در زمان عقب و جلو میشه میدونه که والتر از خدا چی خواسته و اونم براش میفرسته ! خیلی تآثیرگذار بود اون تیکه :(

وای همیشه خوش خبر باشی آریا ! >:d< خیلی خیلی خوشحال شدم !

لاله سفید خواسته بود :D سر همون صحنه اشک منم در اومد خیلی احساسی و با مفهوم بود... این لاله سفید تو یکی از اپیزود های دیگه هم تاثیر داشت یخوده :-? (همون ایپیزود که فلش بک بود و مادر پیتر داشت بهش توضیح میداد که اون لاله های سفید رو یه دانشمند کلی زور زده و کاشته ! و پیتر هم بین همون لاله های سفید با اولیویا دوست شد... فکر کنم بازم اسم این لاله سفید رو بشنویم... :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,319
نام
پرهام
سلام
آخر اون اپیزود می بینیم که همون طرف که در زمان سفر میکنه اون چیز رو به والتر میده !! یعنی به خاطر اینکه در زمان عقب و جلو میشه میدونه که والتر از خدا چی خواسته و اونم براش میفرسته ! خیلی تآثیرگذار بود اون تیکه
همون لاله سفید . 2 دله که به پیتر بگه اصل ماجرای مزدنش و دزدیده شدنش از اون دنیا چیه . به اون دانشمنده میگه اگر تو فلان فصل ( تو اون فصل اصلاً لاله سفید نیست ) خدا به عنوان نشونه برام لاله سفید بفرسته ، منم همه چیز رو به پیتر میگم .

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ایوووووووووووووووووووول!سیزن 4 تایید شد.فقط امیدوارم دیگه سیزن 4 تمومش کنند یه وقت مثل لاست نشه.
وای همیشه خوش خبر باشی آریا ! >:d< خیلی خیلی خوشحال شدم !

لاله سفید خواسته بود :D سر همون صحنه اشک منم در اومد خیلی احساسی و با مفهوم بود... این لاله سفید تو یکی از اپیزود های دیگه هم تاثیر داشت یخوده :-? (همون ایپیزود که فلش بک بود و مادر پیتر داشت بهش توضیح میداد که اون لاله های سفید رو یه دانشمند کلی زور زده و کاشته ! و پیتر هم بین همون لاله های سفید با اولیویا دوست شد... فکر کنم بازم اسم این لاله سفید رو بشنویم... :D
آره.اون دانشمنده خود والتر بود.

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
دوستان این دیگه چه سریالیه... این همه صفحه رفته ... آریا من اومدم بهت گیر بدم:d تو سلیقت بهتر از ایناس :d این چیه آخه معرفی کردین؟ من اون اوایل خونده بودم از لاست بهتره،همچین گفتین جوگیر شدیم رفتیم کل ایپزوداش رو گرفتیم،5 تا اپیزود که ازش دیدم گریم گرفت... (هر چند حیث المجموع 2 تا سریال بیشتر ندیدم)
یه سری حوادث الله بختکی معلوم نیست،به چه حکمتی ... بابا لاست لااقل 4 تا مطلب پشتش داشت ولی آخه وقتی هر اپیزود یه داستان داره ...

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,664
نام
محمدرضا
دوستان این دیگه چه سریالیه... این همه صفحه رفته ... آریا من اومدم بهت گیر بدم:d تو سلیقت بهتر از ایناس :d این چیه آخه معرفی کردین؟ من اون اوایل خونده بودم از لاست بهتره،همچین گفتین جوگیر شدیم رفتیم کل ایپزوداش رو گرفتیم،5 تا اپیزود که ازش دیدم گریم گرفت... (هر چند حیث المجموع 2 تا سریال بیشتر ندیدم)
یه سری حوادث الله بختکی معلوم نیست،به چه حکمتی ... بابا لاست لااقل 4 تا مطلب پشتش داشت ولی آخه وقتی هر اپیزود یه داستان داره ...
نزن این حرفو :D
بشین ببین یه 7-8 قسمت بعد بیا نظر بده:d;)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شما فصل 1 رو کامل ببین. بعد که جریان اصلی افتاد تو جاده بیا حرف میزنیم :D اینایی که میبینی تقریبا میشه گفت آشنایی با کاراکتر ها و جریانات اتفاق افتادست. میخواد زهنت رو برای جریان اصلی آماده کنه تا یهو مغزت وا نره :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,079
نام
آریا
ممنون از دوستان بابت یادآوری بیشتر اون اپیزود :D باید برم دوباره ببینمش گریه کنم ! :( :D

بچه ها که گفتن ولی منم برای تآکید بیشتر میگم تا 5 تا اپیزود رو که دیدی , برو حداقل 10 تای دیگه رو هم ببین نظرت احتمالآ عوض میشه ! :D البته اوج گیری سریال از اواسط سیزن 2 به بعد هست که مغز آدم تبخیر میشه !
یه تفاوتش با Lost هم اینه که از همون اول تکلیف رو مشخص میکنه که یه چیز علمی تخیلی با دوز تخیل بالا و البته توضیح علمی (بعضی جاها نسبتآ علمی :D) هست نه مثل Lost که به صورت نیمه علمی شروع شد و بعد علمی تخیلی شد و اواخرش از شدت تخیل دست اساطیر یونان رو هم بست ! :D

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
من توو زمینه سریال سررشته ندارم.از این سریالایی که چند ساله توو ایران مد شده همه پی گیرشن،فقط لاست با پریسون بریک رو دیدم،از لاست خوشم اومد،PB هم ای،بد نبود،هیجان خوبی داشت،ولی لاست کلاس کاریش یکه یک بود،این سومین سریالیه که می خواستم مثلا بشینم پاش.اوایل چون سریال ندیده بودم فک می کردم لاست رو زیادی شاخش کردن،PB حتما خیلی بهتره،ولی کم کم دارم می بینم می فهمم،که سریالای دیگه ای مثه فرینج از لحاظ کیفی خیلی کم میاره،از لحاظ هیجان هم به PB نمیرسه...
به هر حال،از اون دسته سریالاییه که یا باید انقد سنت کم باشه که عالم سریال برات گسترده تر از ذهنت باشه تا با دنیای جدید آشنا بشی/تازگی داشته باشه (هر چند،سن کم شاید مضر باشه بعضی صحنه هاش...) مثه یه سریال بود تی وی میداد،فک کنم اسمش در برابر آینده بود که طرف براش هر روز روزنامه میومد از آینده... یا عکسش،انقد باید سن ما زیاد باشه که وقتی خونه میاد تخمه میخره، مثه نعش میوفته روو کاناپه،منتظر سریالی (رکس=اون سگه کارگاه بود زرنگ...) میشه که صرفا بدختیش رو از یاد ببره...:d

شاید مشکل از من باشه که زیاد سر از سریال در نمیارم،ولی خدایی خیلی اتفاقای این سریال سَمبل شده اس،ربطای نامعقول،حوادثی که به زور میخوان با دستان پشت پرده ارتباط بدن (حدس می زنم که اینطور میشه) ...
به هر حال،نچربید این سریاله،یه جورایی توو ذوقم خورد :d مدت زیادیه از فیلم دیدن خسته شدم،دنبال هیجان بودم که احتمالا کم کم پای سریال هم خوابم میبره ...راستش من با سریال میخوام حال کنم،از دسته آدمایی نیستم که صبح تا شب بشینم پاش 2 روزه تمام شه،شبی یکی 2 قسمت میبینم که بهم بچبسه ولی میگم،عالم سریال خیلی برام قابل هضم نیست.ولی بازم میشینم پاش،اگه نگرفت من رو میندازم گردن تو آریا :d ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر