همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
من هم ميخواستم يه همچين نظري بدم كه خوشبختانه آقا كورش كارم رو راحت كردند.
من قسمت اول مجموعه رو خريدم و وقتي ديدم زياد نتونست نظرم رو جلب كنه و براي همين ديگه سراغش نرفتم تا اينكه يه مسافرت پيش اومد و اقوام كه به اينجور فيلم ها علاقه داشتند ، مرتب نسخه هاي جديد رو خريدن و من هم مجبور شدم در جمع خانواده ادامه اين سريال رو ببينم.
به نظر من كار هاي آقاي مديري روز بروز داره از روز قبلش بدتر ميشه ، اصلا انتظار همچين چيزي رو نداشتم! از نظر خودم بهترين طنز آقاي مديري "نقطه چين" بود و بقيه سريال هاش همه در درجه اي پايين تر از اون قرار دارن.
ايده و داستان سريال خيلي خيلي تكراري و كليشه هست و يه كپي مسخره از "شب هاي برره" هست ، تو اين ميان اومدن با كش و قوس دادن هاي الكي به داستان و لوده گري هاي بي مورد و مسخره ،‌ سريال رو طولاني كردند و صدالبته كه اين مساله از لحاظ مالي سود زيادي براشون داره اما شعور مخاطب چي؟!
اين فيلم با اين كيفيت و محتوا فقط لايق پخش در شبكه ويدئويي هست و اصلا در حد يك سريال 90 قسمتي كه مناسب شبكه هاي رسمي ايران باشه ، نيست! هدف از ساختش هم چيزي بجز پول پارو كردن نيست ، شايد اگه پيمان و محراب قاسمخاني هم جزو تيم نويسندگان ميبودند ، كيفيت سريال از لحاظ داستاني خيلي بالاتر ميرفت.
در پايان اميدوارم كه ديگه شاهد اينگونه پسرفت ها در كارهاي آقاي مديري و ساير طنزپردازان ايراني نباشيم.
اگر وقت كردم ، به فرصت به تمامي اشكالات ريز و درشت اين مجموعه اشاره ميكنم تا منظورم رو براي برخي افراد روشن تر كنم.
شبکه های رسمی ایران:))
همون خوش نشین ها که لایق پخش شبکه های رسمی ایران:)) هست را شما ببین این طنز های پیش پا افتاده مثل قهوه تلخ(مانند ربنا استاد صدای ایران که لایق شبکه های رسمی ایران نیست) را ما می ببینیم.منتظر نقد سریال های عالی شبکه های رسمی ایران از طرف شما هستم.
کسی که فقط با دیدن قسمت اولش(حداقل چند تا می دیدی بعد می گفتی ) به دلش ننشسته همون بهتر که نبیند و سریال را نقد نکند.حالا هم به اجبار دیده می خواهد نقدش کنه.مثل اینکه من از 1 چیزی بدم میاد بیام نقدش کنم و اشکال بگیرم.1 بی طرف خیلی راحت می تونه هم اشکالات کار را بگیرد و هم خوبی هایش را نه یکی که از همون قسمت اول خوشش نیامده.
به نظر من این سریال مانند هر چیزی سلیقه ای است . مهم اینه که ببینیم نظر بیشترمردم بیشتر چی هست.در مورد این سریال هم با توجه به وضعیتش بین مردم معلوم هست .

پ.ن:ببینید 1 نفر با زدن 1 حرف بی دلیل که از سریال خوشم نمیاد پس دانلودش می کنم بحث را کجا کشاند که کل سریال داره زیر سوال میره به جای اینکه نکات خوب و بد سریال گفته بشه.

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
این قفلی هم که روی cd گذاشتن هم که دیگه نوبره. متاسفانه نمیشه با پلیر مورد علاقه ام نگاه کنم و حتما باید پلیر اقایون باشه یعنی اخر احترام به مشتری.
هنوز از ویندوز XP استفاده میکنی؟ :D

من با MPC-HC x64 این سریال رو به خوبی میبینم. کافیه با Numpad 2,8,6 و 4 به صفحه فیتش کنید و در Internal ******s تمامی کدکهای چرت رو غیر فعال کنید و Shader رو بذارید روی Denoise.

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
و لوده گري هاي بي مورد و مسخره ،‌ سريال رو طولاني كردند و صدالبته كه اين مساله از لحاظ مالي سود زيادي براشون داره اما شعور مخاطب چي؟
اگر این ها لودگی هست باقی طنزهای مملکتمون چی هست ؟ درباره ی شعور مخاطب صحبت کردید میتونم بپرسم تو کجای این 18 قسمت به شعور مخاطب بی احترامی شده ؟
بابا چرا اینقدر خودتون رو توی ایراد گرفتن از این مجموعه به دردسر میندازید ؟ توی این 18 قسمت داستان داره شکل میگیره که این شاخصه ی تمام کارهای مدیری بوده و هست ، پاورچین که محبوب ترین کار مدیری بوده و همه اون رو با رضویان و همین سیامک انصاری میشناسنند اصلا تا قسمت 30 امش نه جواد رضویانی توش بود نه سیامک انصاری ! به تدریج این ها وارد داستان شدند و از اون موقع بود که ظنزش اوج گرفت یا همین نقطه چین که شما گفتی ، شفیعی جم که بیشک بزرگترین عامل موفقیت سریال بود تا نیمه های سریال اصلا نبود یا مثلا سحر ولد بیگی که نقش زن شفیعی جم رو داشت نقطه چین تا قسمت 20 حتی یه لبخند به لب من نیاورده بود ولی به مرور زمان اون هم جا افتاد ! من نمیدونم چطوریاست که شما میای میگی این سریال ارزش پخش توی شبکه های رسمی کشور رو نداره ، شبکه هایی که کنداکتورشون رو با طنزهایی مثل چارخونه پرمیکنند !
این ها به نظر شما لودگی میاند ولی بازی لولایی که الان 10 ساله حتی کوچکترین تغییری نکرده اینطور نیست ! اصلا نمیدونم چرا اینقدر دوست دارید به این زودی در مورد این سریال حکم صادر کنید با وجود اینکه همین شروعش هم از شروع خیلی کارهای مدیری بهتر بوده!

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
اين فيلم با اين كيفيت و محتوا فقط لايق پخش در شبكه ويدئويي هست و اصلا در حد يك سريال 90 قسمتي كه مناسب شبكه هاي رسمي ايران باشه ، نيست!
! ! ! !
نیست که از شبکه های رسمی ـه ایران ( ؟! ) الان Friends و How i meet your mother پخش میشه , به خاطر همین قهوه ی تلخ در حد TV ـه - ج . ا - نیستش ! دیگه حتی اگه قهوه ی تلخ رو مضخرف هم فرض کنیم بازم از " شاید برای شما هم اتفاق بیفتد " و " کلید اسرار " سرگرم کننده تره !

تلویزیون رسمی ایران !!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اين فيلم با اين كيفيت و محتوا فقط لايق پخش در شبكه ويدئويي هست و اصلا در حد يك سريال 90 قسمتي كه مناسب شبكه هاي رسمي ايران باشه ، نيست!
56833323961815712507.png

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اقا هر چی گفتی قبول نظرته.ولی دیگه کوتاه بیا تلویزیون رسمی ایران سطحش بالاست؟؟؟؟!!!!!

• Like
Reactions: capitanrayan

Altar

کاربر سایت
Nov 27, 2009
69
والا من 6 سري رو خريدم ، بخواي حساب كني ميشه 18*33= 594 دقيقه

خداييش سر جم 10 دقيقه نخنديدم ! اونم به بيخودي و بيخودي بازياش بوده .

انصافا اگه يه تحولي حركتي ، روحيه اي(مثل تيم ملي‌:d ) بهش نده آخراشو ديگه كسي نميگيره ...

تازه الانم فهميدم كه تو قرعه كشي برا آپارتمان بايد همه رو از يه خط ميفرستادي كه من از 5 خط مختلف فرستادم و اين خيلي مسخرس به نظرم كه ديگه نميتونم شركت كنم ....

خلاصه ، 2500 پولي نيست و من بازم ميخرم ، ولي هيچ حال بهم نميده ...
:-oاون بدبختها باید از کجا بفهمن که این 5 خط برای یه نفر بوده؟:|

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من یه قسمت رو بالاخره وقت کردم دیدم ! متوسط رو به خوب بود . ولی داره تکراری میشه . خصوصا نگاه کردن انصاری تو دوربین . ولی بازم بدک نبود . 2 تای بعدی ببینیم چجوریه ...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
البته حق با دوست عزیزمونه نوحه هایی که تلوزیون رسمی ایران!!! پخش میشه به مراتب خنده دارتر از قهوه تلخه:d
این رو بگم که خندوندن مردم ایران خیلی سخته چون ملت ما کلا حس طنز قوی دارن این رو میشه از توهینهایی که اقوام ایرانی در قالب جک به هم میکنن براحتی فهمید!! بنظرم قرار نیست چون مجموعه طنز تماشا میکنیم از اول تا اخرش هرهر بخندیم به هرحال طنز قراره پیامی رو هم به مخاطب برسونه که این مجموعه در این زمینه بد عمل نکرده نقد اجتماعی مناسبی داره رفتار پر از تزویر و ریای شخصیتها و بی مسئولیتی اونها اشاره مستقیم داره به وضعیت فاجعه بار فرهنگی مملکت ما هرکس تو ایران زندگی کرده باشه تمام این ناهنجاریها رو از نزدیک دیده این رو هم البته باید در نظر بگیریم که محدودیتهای گسترده ای هم گریبانگیر نویسنده ها هست معمولا و با این همه مشکل بنظرم قهوه تلخ یه طنز ابرومند بشمار میاد با احترام به سلیقه دوستانی هم که معتقدند سرگرمی نباید لزوما اموزنده باشه باید عرض کنم در ححال حاضر اگر دنبال چنین محصولاتی هستید میتونید سریالهای باسمه ای فارسی وان ویا حتی مجموعه ای که از تلوزیون رسمی ایران!! به اسم خوش نشینها پخش میشه رو دنبال کنید یا همین طنزهای ناز وادا و پورمخبر هم گزینه بدی نیست شکر خدا از این محصولات سرگرم کننده وبعضا زننده کم تولید نمیشه تو ایران!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
چیزی که هست اینه که کار مدیری را به هیچ وجه نمی شه لودگی دونست.مدیری تو بدترین وضع خودش(فکر کنم تو چند سال اخیر ضعیف ترینشون نقطه چین بود)با فاصله ی خیلی زیاد بالاتر از بقیه بود.به من پول هم بدم نمی شینم این خوش نشین ها را ببینم!
مجموعه ی 7 را تموم کردم الان.سریال بعد از یه افت دوباره داره اوج می گیره.انگار کار همشون یه فرقی کرده با حضور مدیری.
راستی بچه ها پیش نمایش آخر سریال را ببینید هنوز نوشته پخش الوند!

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
در مورد دوستانی که میگفتند خود مدیری کپی رایت رعایت نمیکنه ! توی این سری اسم خواننده و اهنگ ساز اهنگ اصلی امشب شب مهتاب رو گذاشته در مورد نقد های دوستان هم کسی میتونه نقد علمی کنه که در مورد اون چیز دانشی داشته باشه وگرنه به این نقد هایی که هممون انجام میدیم نقد های بازاری میگند که هیچ ارزشی برای هیچ بنی بشری نداره !

این قضیه هم تو فروم ها خیلی شایع شده که هر کی بخواد مثلا بگه اره من خیلی حالیمه میاد با نظر همه مخالفت میکنه ! مثل اون بنده خدایی که میگفت HALF LIFE مزخرف ترین بازی جهان !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
البته حق با دوست عزیزمونه نوحه هایی که تلوزیون رسمی ایران!!! پخش میشه به مراتب خنده دارتر از قهوه تلخه:d
این رو بگم که خندوندن مردم ایران خیلی سخته چون ملت ما کلا حس طنز قوی دارن این رو میشه از توهینهایی که اقوام ایرانی در قالب جک به هم میکنن براحتی فهمید!! بنظرم قرار نیست چون مجموعه طنز تماشا میکنیم از اول تا اخرش هرهر بخندیم به هرحال طنز قراره پیامی رو هم به مخاطب برسونه که این مجموعه در این زمینه بد عمل نکرده نقد اجتماعی مناسبی داره رفتار پر از تزویر و ریای شخصیتها و بی مسئولیتی اونها اشاره مستقیم داره به وضعیت فاجعه بار فرهنگی مملکت ما هرکس تو ایران زندگی کرده باشه تمام این ناهنجاریها رو از نزدیک دیده این رو هم البته باید در نظر بگیریم که محدودیتهای گسترده ای هم گریبانگیر نویسنده ها هست معمولا و با این همه مشکل بنظرم قهوه تلخ یه طنز ابرومند بشمار میاد با احترام به سلیقه دوستانی هم که معتقدند سرگرمی نباید لزوما اموزنده باشه باید عرض کنم در ححال حاضر اگر دنبال چنین محصولاتی هستید میتونید سریالهای باسمه ای فارسی وان ویا حتی مجموعه ای که از تلوزیون رسمی ایران!! به اسم خوش نشینها پخش میشه رو دنبال کنید یا همین طنزهای ناز وادا و پورمخبر هم گزینه بدی نیست شکر خدا از این محصولات سرگرم کننده وبعضا زننده کم تولید نمیشه تو ایران!

خیلی شادمون کردی با این پستت . کلا هر چیزی که لازم بود گفته بشه گفته شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر