همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اونچه که در این سه تا کامنت واضحه عصبانیت ایشون از پخش نامنظم سریاله وگرنه من علیرضا رو میشناسم و میدونم که همه رو خریده تا الان وخب بالاخره ادم عصبانی میشه وممکنه منطقی حرف نزنه ولی این ماست مالی شما چیزی از ارزشهای اون دسته از موجودات که میگن چون طنزش احمدپورمخبر و الناز همه چی دوست نداره پس باید دانلود کنیم کم نمیکنه;)
البته من هیچ قصد بدی نداشتم . فقط خواستم به یه شکلی بگم که یکم بهتر هم میشه گفت ;) . امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه چون حقیقتا منظور بدی نداشتم !
منم خوشبختانه از اون دسته ها نیستم ! پست هاشم موجوده ! بحث من فقط این بود که دوستمون گفتید چه پررو هستید دانلود میکنید انتقاد هم میکنید ! منم گفتم لزومی نداره هرکس که اوریج نمیخره انتقاد هم نکنه .
حقیقتا منم سری 7ام رو ندیدم هنوز و نظری راجبش ندارم . ولی این حرف که افت کرده پس نخریم رو قبول ندارم . خودتون ببینید میبینید که یکی در میون خیلی خوب در میاد !مثلا 3 متوسط بود . 4 خیلی لوس بود . 5 فوق العاده بود ! دوباره 6 متوسط شد . حالا دوستان هم میگن 7 خوب نیست ! به هر حال هر سریال نواسانی داره . مثل برره یکی دو قستش فوق العاده چرت بود . یه سری شم مثله سربازی میتونه بهترین توی کل دوران باشه !
نصف این کسایی هم که میگن میزنیم تو کار دانلود مطمئن باشید دوباره 8 رو اوریج میخرن :D . به قول خودتون یه جور اعصبانیته که بعد از یه ساعت رفع میشه :D .
يه وقتي هست با شعور ملت بازي ميكنن و ميگن فردا ، نه پس فردا ، ملت رو ميذارن سر كار
اين خيلي فرق داره كه سريالو بخري ولي چون باهاش حال نكردي و زيادت نخندوندتت از سري بعدش دانلود كني
اميدوارم تفاوتشو بتوني درك بكني
من هرچی فکر میکنم میبینم این حرف شما مربوط به من نمیشه :D !
چون حرف من دقیقا این بود که " کسی که ، میاد نسخه ی غیر اوریجینال تهیه میکنه ، نمیتونه دیدگاه خودش رو نسبت به اون محصول رو بیان نکنه ! " همین ! حالا اینکه شما میکید باهاش حال نکردی و دانلود کنی فکر نکنم به من مربوط بشه چون من همچین حرفی نزدم !
والا درست میگی هردفعه میومدم اینکار بکنیم به خاطر پخش نامنظم دلم نمیومد چون محتوای فیلم برام مهم بود هم اینکه یک یادگاری برای بدها میمونه
واقعآ من یکی ترکیدم این 3 قسمت از خنده
خدمت این دوستمون عرض کنم که از روی بیکاری رفتن پست های منو گشتن بگم من 3 سری اول را cd گرفته بودم رفتم DVD گرفتم چون میخوام یک یادگاری بمونه
مهم هم نیست که یک عده بزنن رو دانلود چون مهران مدیری را یک عده بی فرهنگ نمیتونن ورشکست کنن
اینقدر به مردم احترام گذاشت مهران مدیری که به خاطر ماها رفت پخش سریال را عوض کرد چون میتونست خیلی راحت الاف کنه چون پولشو در آورده ولی به خاطر این کارش نشون داد چقد مردمیه
حالا بزنید رو دانلود تا ببینیم چی بهتون میرسه
حالا یه چیزی :D . خودت گفتی که ( دقیقا اینو نگفتی ولی میشد همچین برداشتی کرد ! ) چون پخش نامنظم بوده و عصبی شدی یه چیزی گفتی ! خب ، فکر نمیکنی این اتفاق برای کسه دیگه هم پیش بیاد :D ؟ یعنی اونا هم مثلا از کیفیت کار ناراضی بودن و این حرفارو زدن تا مثل من و شما یه طوری عصابانیتشون رو خالی کنن ! مطمئنم باش دوباره سری 8 میرن اوریج میخرن ... همونطوری که من و شما سره دیر اومدن گفتیم میریم دانلود میکنیم ولی نکردیم !
خلاصه فقط بحث من سره خودم بود که به اینجا کشید ! پس فردا نشه جمع ببندین ماهم بریم توی اون دسته :D . چون کلا من از زمانی که این فیلم های جلد مقوایی که سوپر مارکت ها میارن وارد بازار شد ، وجدانا یدونه کپی هم نخریدم چون کلا یه روز بعدش گم میشه :D .

آخرین ویرایش:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
اونچه که در این سه تا کامنت واضحه عصبانیت ایشون از پخش نامنظم سریاله وگرنه من علیرضا رو میشناسم و میدونم که همه رو خریده تا الان وخب بالاخره ادم عصبانی میشه وممکنه منطقی حرف نزنه ولی این ماست مالی شما چیزی از ارزشهای اون دسته از موجودات که میگن چون طنزش احمدپورمخبر و الناز همه چی دوست نداره پس باید دانلود کنیم کم نمیکنه;)
والا درست میگی هردفعه میومدم اینکار بکنیم به خاطر پخش نامنظم دلم نمیومد چون محتوای فیلم برام مهم بود هم اینکه یک یادگاری برای بدها میمونه
واقعآ من یکی ترکیدم این 3 قسمت از خنده
خدمت این دوستمون عرض کنم که از روی بیکاری رفتن پست های منو گشتن بگم من 3 سری اول را cd گرفته بودم رفتم DVD گرفتم چون میخوام یک یادگاری بمونه
مهم هم نیست که یک عده بزنن رو دانلود چون مهران مدیری را یک عده بی فرهنگ نمیتونن ورشکست کنن
اینقدر به مردم احترام گذاشت مهران مدیری که به خاطر ماها رفت پخش سریال را عوض کرد چون میتونست خیلی راحت الاف کنه چون پولشو در آورده ولی به خاطر این کارش نشون داد چقد مردمیه
حالا بزنید رو دانلود تا ببینیم چی بهتون میرسه

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
شرکت پخشش رو عوض کرده دیگه ردیف شد ....اوریج بخرید...:d(نمیخوام تاپیک رو منحرف کنم و لی من با تمام احترام با نظر این دوستمون مخالفم..کسی که برای سریال هیچ پولی پرداخت نکرده و دانلود کرده اصلا حق انتقاد نداره...چون با این کارش به این محصول ضربه هم وارد کرده...(فروش منظورمه)

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
من هرچی فکر میکنم میبینم این حرف شما مربوط به من نمیشه :biggrin1: !
چون حرف من دقیقا این بود که " کسی که ، میاد نسخه ی غیر اوریجینال تهیه میکنه ، نمیتونه دیدگاه خودش رو نسبت به اون محصول رو بیان نکنه ! " همین ! حالا اینکه شما میکید باهاش حال نکردی و دانلود کنی فکر نکنم به من مربوط بشه چون من همچین حرفی نزدم !
اولا من اصلا توي بحث نبودم كه حرفي زده باشم و گفته باشم چون حال نكردم پس دانلود كنم،فقط ديدم اين وسط دارين يه ارتباطي بين اعتراض عليرضا به كسايي كه با طنز حال نكردن و دانلود ميكنن با حرفايي كه بخاطر پخش ضعيف سريال زده شده برقرار ميكنيد كه خواستم يادآوري كنم اينا دو تا مسئله ي جداست.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اقای Trunks من کاری به کپی کردن و این حرفا ندارم ولی وقتی من از یه نفر یا چیزی بدم میاد دیگه دفعه بعد نمیرم پیش اون طرف یا اون فیلم یا هر چیز دیگه ای رو ببینم ! من خودم ادم زیاد اهل اورجینال و این حرفا نیستم و همیشه هم دنبال کپی بودم و هستم و خواهم بود ولی چی .... ؟؟؟ وقتی شما با 2500 تومان میتونید راحت و بی دردسر بشینی این فیلم رو ببینی مگه دیوونم که برم دانلود کنم ؟؟؟

در ضمن شما توی یه کشور خارجی اگه بری کپی کنی و بعد بیای انتقاد کنی !( واقعا اند پررویه) دیگه کارت با شکوفه و دلبره :d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خیلی جالبه,یه سری می گن سریال خوب پیش نرفت,پس می رم دانلود کنم!خوب این چه ربطی داشت؟خوب پیش نمی ره خوب نگاه نکن.زورت کردن مگه....؟
شماره کارتم رو میدم 7 تا 2500 تومن بریز به حسابم ،منم قول میدم دانلود نکنم.:d

خدایش وقت دانلودشم ندارم وقتی فیلمای روز دنیا جلومه بیام قهوه تلخ دانلود کنم. 2 قسمت مجموعه اخر رو هم ندیدیم(یکی رو ناقص،یکی رو هم کلا ندیدم ،کلا هم اشتیاقی ندارم):)
چرته واقعا چرت.من پول دادم از سروش سیما باغ مظفر رو خریدم ولی این رو حاظرم همون پول رو بدم اسمش رو هم جلوم نیارن:D

دقیقا اومده ببره درست کنه که یه چیزی شده بدتر از اون.
خیلی پرویید
دانلود میکنید
میبینید
تازه انتقاد هم میکنید)x)x
متاسفم
ادب داشته باش ( parham_safa )
این دوستمون راست میگه یا دانلود کنید یا انتقاد .
من که اهل انتقاد نیستم پس دانلود میکنم:d

دست گلت درد نکنه:D
استدلال جالبی بود . پس چون پایرسی میکنیم ( میکنند :D ! ) حق انتقاد کردن و ایراد گرفتن ندارن ؟ جالبه ...

تو این فروم استاد فلسفه منطق زیاده....
کسی حق انتقاد داره که نسخه اورجینالش و گرفته باشه
خیلی جالبه اینا میگن چرته ولی حاضرم شرط ببندم که مجموعه 8 بیاد اینا میرن دانلود میکنن
بازم میان میگن ای بابا چرت بود......
ادب داشته باش ( parham_safa )
طنز باید درون خودش پند بده و مشکلات اجتماعی رو که تو جامعه هست نشون بده که کاملا این سریال در این ضمینه عالی عمل کرده حالا شما انتظار LOST داری تا خوابت نبره یا از این طنزای مبتذل سینمای خودمون ببینی کرکر بخندی اون بحثش جداست
----------------------------------------------------------------------------
منم خودم دانلود میکنم و انتقاد هم میکنم به کسی هم مربوط نیست مثلا یکی از حرفام اینه که شخصیت کاترین واقعا رو اعصابه همینطور کلا زنای دربار یکی از یکی حال بهم زن تر به جز ملکه
من نمیگم محتوا نداشته باشه،اخه محتوایی من نمیبینم،این چیزا رو دقیقا دیدیم.باز هم دارن تکرار میکنن.
مثلا 5 تا نکته پر محتوا بیار.واقعا هر چی گفتن تکراریه اگه میخوان اجتماع رو نشون بدن.
بیام جرت بدم و پدر سوخته و .... اینا اجتماعیه.مسلما روند کارش مشخص نیست .من یکی توی این محتوایی نمیبینم،قصه های ساعت 9 رادیو مفید تره:D
تعریف طنز رو هم در این سایت دریابیدیم ! چیزی که نیازی به محتوا نداره فقط یه سری بیان دلقک بازی در بیارن که بیننده شاد شه !
خو محتوای این سریال رو برای من مشخص کن!
جدا چی داره؟

پ.ن:چون پول پاش دادید،خدا میدونیدش. دور اطرافیای من نظر دیگه ای دارن.(بچه هم تو جمعشون نیست همگی 25 بالا)
اگه بدم جرت بدن محتوی اخلاقیه ...
پس بشینید اخلاقتون رو تربیت کنید و با دیدن بلوتوٍث از سریال لذت ببرید.
ما که دیگه این طرفا پیدامون نمیشه
-----
ویرایش : امیدوارم واقاً دفعه دیگه اینجا پیداشت نشه . چون اگر بشه و بازم از کوره در بری و به کسی بگی " به تو ربطی " نداره ، برخورد شدیدی باهات میکنم ( parham_safa )

----
ویرایش : بخوام هم اینجا پیدام بشه فکر نمیکنم به شما ربطی داشته باشه!!!(capitanrayan)

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
دوستان قبلا هم گفته شده بود که لطفا اینجا در مورد کپی رایت بحث نکنید چون قبلا هم بحثش رو داشتیم و نتیجه ای نداره و فقط دلخوری و دعوا به بار میاره.
در مورد خود سریال هم به نظر من دیگه از این مزخرف تر نمیشد (دوستانی هم که فکر میکنن به سریال مورد علاقه شون توهین شده الان میتونن تمرین کنن که به نظر شخصی بقیه احترام بگذارن). من بر خلاف دوستان اصلا دنبال محتوا نیستم و اتفاقا کاملا هم با این مخالفم که سرگرمی حتما باید اموزنده باشه.سرگرمی اول از همه باید سرگرم کننده باشه. من سرگرمی رو برای خودش میخوام ولی متاسفانه این سریال حتی سرگرم کننده هم نیست. اگه دوستان با زل زدن تو دوربین و کیه کیه گفتن یه پیرمرد و مسخره بازی هایی مثل جابجا کردن دیوار , عوض شدن لهجه زن شاه , غلط گفتن افعال بابا شاه یا شنیدن افکار دیگران در زندان خنده شون میگیره من متاسف میشم که سرگرمی بیشتر به پرت و پلا گویی رسیده. این قفلی هم که روی cd گذاشتن هم که دیگه نوبره. متاسفانه نمیشه با پلیر مورد علاقه ام نگاه کنم و حتما باید پلیر اقایون باشه یعنی اخر احترام به مشتری.
البته نباید از بازی خوب یکی دو نفر از جمله عارف لرستانی گذشت ولی کل مجموعه رو من نمیتونم بهش اسم طنز بدم. بیشتر به مسخره بازی میخوره تا طنز.

• Like
Reactions: capitanrayan

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
من بابابزرگ نیستم ولی خدایی اینقدر بچه بازی در نیارید.
وارد بحثتون نمی شم که مبادا تاپیک از این منحرف تر بشه!
اینکه بی برنامگیشون گردن کی میفته رو کاری ندارم ولی کار ضایعیه ادم رو با روزشمار اسکل می کنن.
سری7 هم دیشب کامل دیدم و خوشمان امد ولی به نظرم از قسمت 30-40 به بعد روند داستان خیلی تکراری می شه و بینندش اُفت می کنه.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
دوستان قبلا هم گفته شده بود که لطفا اینجا در مورد کپی رایت بحث نکنید چون قبلا هم بحثش رو داشتیم و نتیجه ای نداره و فقط دلخوری و دعوا به بار میاره.
در مورد خود سریال هم به نظر من دیگه از این مزخرف تر نمیشد (دوستانی هم که فکر میکنن به سریال مورد علاقه شون توهین شده الان میتونن تمرین کنن که به نظر شخصی بقیه احترام بگذارن). من بر خلاف دوستان اصلا دنبال محتوا نیستم و اتفاقا کاملا هم با این مخالفم که سرگرمی حتما باید اموزنده باشه.سرگرمی اول از همه باید سرگرم کننده باشه. من سرگرمی رو برای خودش میخوام ولی متاسفانه این سریال حتی سرگرم کننده هم نیست. اگه دوستان با زل زدن تو دوربین و کیه کیه گفتن یه پیرمرد و مسخره بازی هایی مثل جابجا کردن دیوار , عوض شدن لهجه زن شاه , غلط گفتن افعال بابا شاه یا شنیدن افکار دیگران در زندان خنده شون میگیره من متاسف میشم که سرگرمی بیشتر به پرت و پلا گویی رسیده. این قفلی هم که روی cd گذاشتن هم که دیگه نوبره. متاسفانه نمیشه با پلیر مورد علاقه ام نگاه کنم و حتما باید پلیر اقایون باشه یعنی اخر احترام به مشتری.
البته نباید از بازی خوب یکی دو نفر از جمله عارف لرستانی گذشت ولی کل مجموعه رو من نمیتونم بهش اسم طنز بدم. بیشتر به مسخره بازی میخوره تا طنز.
من قسمت اول مجموعه رو خريدم و وقتي ديدم زياد نتونست نظرم رو جلب كنه و براي همين ديگه سراغش نرفتم تا اينكه يه مسافرت پيش اومد و اقوام كه به اينجور فيلم ها علاقه داشتند ، مرتب نسخه هاي جديد رو خريدن و من هم مجبور شدم در جمع خانواده ادامه اين سريال رو ببينم.
به نظر من كار هاي آقاي مديري روز بروز داره از روز قبلش بدتر ميشه ، اصلا انتظار همچين چيزي رو نداشتم! از نظر خودم بهترين طنز آقاي مديري "نقطه چين" بود و بقيه سريال هاش همه در درجه اي پايين تر از اون قرار دارن.
ايده و داستان سريال خيلي خيلي تكراري و كليشه هست و يه كپي مسخره از "شب هاي برره" هست ، تو اين ميان اومدن با كش و قوس دادن هاي الكي به داستان و لوده گري هاي بي مورد و مسخره ،‌ سريال رو طولاني كردند و صدالبته كه اين مساله از لحاظ مالي سود زيادي براشون داره اما شعور مخاطب چي؟!
اين فيلم با اين كيفيت و محتوا فقط لايق پخش در شبكه ويدئويي هست و اصلا در حد يك سريال 90 قسمتي كه مناسب شبكه هاي رسمي ايران باشه ، نيست! هدف از ساختش هم چيزي بجز پول پارو كردن نيست ، شايد اگه پيمان و محراب قاسمخاني هم جزو تيم نويسندگان ميبودند ، كيفيت سريال از لحاظ داستاني خيلي بالاتر ميرفت.
در پايان اميدوارم كه ديگه شاهد اينگونه پسرفت ها در كارهاي آقاي مديري و ساير طنزپردازان ايراني نباشيم.
اگر وقت كردم ، به فرصت به تمامي اشكالات ريز و درشت اين مجموعه اشاره ميكنم تا منظورم رو براي برخي افراد روشن تر كنم.

Just PC

کاربر سایت
Dec 26, 2009
213
نام
Kourosh
تا این لحظه بدترین کاره مهران مدیری بوده ما که نمی تونیم بخریم هر هفته دانلود می کنیم و انتقاد هم می کنیم خوب واقعا ارزش دیدن نداره تو طوله داستان فقط یک جاش قشنگه که برزو ارجمند هست و عباس لرستانی
اصلا اگر این رو کنار کاریش مثله باغ مظفر یا برره بزاریم نمره 7 هم براش خیلی خیلی بالاست
نقش های زن فیلم که فاجعن جز خوده زنه شاه که اون قدر ها افتضاح نیست واقعا جای کسانی مثله بهنوش بختیاری یا شقایق دهقان خالیه
شاید تنها کسانی که خیلی قشنگ بازی کردن همین هادی کاظمی، برزو ارجمند، عباس لرستانی و خوده انصاری هستن حتی امروز خوده مهران مدیریم که اومد نقشش جالب نیست از اول هم من که سه تا رو دیدم اون قدرا خوشم نیومد ولی الان دیگه اصلا قابل مقایسه با بقیه ی کارای مدیری هم نیست

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
یک حرفی میزنید 5 ثانیه روش فکر کنید.

اگر بحث این هست که اگر دانلود میکنید حق انتقاد ندارید پس بفرماید دوستان حداقل تو این تاپیک چی کار میکنند Movie Center خوب اون ها هم فیلم های دانلودی رو نگاه میکنن پس باید هیچی نگن..؟
این فروم یک فروم بازی هست و 90 درصد کسانی هم که بازی تهیه میکنن کپی استفاده میکنن پس با این حرف شما ما باید به کل در سایت رو گل بگیریم چون کسی حق انتقاد از بازی ها رو نداره.

فقط یک سال این وسط برای من میمونه
شما در چه رتبه ای هستین که میگین اگر دانلود میکنید حق انتقاد ندارید.؟

آخرین ویرایش:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
والا من 6 سري رو خريدم ، بخواي حساب كني ميشه 18*33= 594 دقيقه

خداييش سر جم 10 دقيقه نخنديدم ! اونم به بيخودي و بيخودي بازياش بوده .

انصافا اگه يه تحولي حركتي ، روحيه اي(مثل تيم ملي‌:d ) بهش نده آخراشو ديگه كسي نميگيره ...

تازه الانم فهميدم كه تو قرعه كشي برا آپارتمان بايد همه رو از يه خط ميفرستادي كه من از 5 خط مختلف فرستادم و اين خيلي مسخرس به نظرم كه ديگه نميتونم شركت كنم ....

خلاصه ، 2500 پولي نيست و من بازم ميخرم ، ولي هيچ حال بهم نميده ...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اقای Trunks من کاری به کپی کردن و این حرفا ندارم ولی وقتی من از یه نفر یا چیزی بدم میاد دیگه دفعه بعد نمیرم پیش اون طرف یا اون فیلم یا هر چیز دیگه ای رو ببینم ! من خودم ادم زیاد اهل اورجینال و این حرفا نیستم و همیشه هم دنبال کپی بودم و هستم و خواهم بود ولی چی .... ؟؟؟ وقتی شما با 2500 تومان میتونید راحت و بی دردسر بشینی این فیلم رو ببینی مگه دیوونم که برم دانلود کنم ؟؟؟
شما برید یه پست بیارید من گفته باشم چون بده دانلود میکنیم ! متاسفانه مشخصه که پست هارو نمیخونید و فقط میاین وسط بحث :) . من فقط گفتم کسی که اوریج نمیخره هم حق داره ایرادات و انتقادات خودش رو بگه .
الانم میگم ، انتقادم داریم تا انتقاد . یکی میاد میگه اه اه این چیه ! یکی هم میگه سریال جالبی نیست . مسلما شخص اول رو آدم نمیتونه حرفش رو بپذیره . اما حرف دوم رو چرا .
امیدوارم متوجه شده باشید منظورم رو . خواهشا هم اگر میاین پستی از من نقل قول می کنید یا طرف حرفتون به نوعی من هستم حرف از کپی رایت نزنید چون کوچکترین حرفی من در این مورد نزدم ! عجب گیری کردیما :D !

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
خوشبختانه این پخش گلــرنگ واسه شلیک اول خوب کار کرد!دیروز با کمال آرامش فیلم رو دیدم بدک نبود ولی عالی هم نبود...
کلا نصف حالش به این بود که این خدمات پستیــه اینجا فیلم رو با 500 تومن تخفیف عرضه میکنه :d
داستان فقط یک جاش قشنگه که برزو ارجمند هست و عباس لرستانی
بعلـــه نصف طنزش به همین آقا عارفــــه! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر