همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
آقا در حق مهران مدیری نامردی نکنین.........گناه داره بنده خدا بابا........من که از طرفدار های ثابت مهران مدیری هستم.......

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
با پستهایی که صفحه قبل دیدم نتیجه گرفتم که: حق این مخاطبا همون تحریمها ( البته تحریم های مربوط به کپی رایت منظورمه) هستش. فکر کن با این فرهنگ و دیدکاه کمپانی ها چطور قبول میکنن بیان محصولهاشون رو مثل بقیه دنیا تو ایران هم پخش کنن. زهی افسوس....

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
مديري همونطور كه مياد و التماس ميكنه كه كپي نكنيد ، ميتونه بياد دو دقيقه جلو دوربين بشينه و عذر خواهي بكنه بابت تاخير و توضيح بده چرا اينجوري شده
وگرنه اگه بازم اين تاخيرا ادامه داشته باشه و كسي به روي خودش نياره،نه تنها دانلود ميكنم،بلكه كپيش هم ميكنم :d
البته اين هفته رو هم بخريد !

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
بحث احترام و اینجور چیزا رو ولش کنید
تو ایران فقط یه قانون کار میکنه اونم قانون جنگل و عقده ای بازی:d
اینا با این کاراشون میخوان ما رو خام کنند........:d
داش trunks این قدر ملت رو تهدید نکن برق میگرتشون شدید!:d

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
شما نمیخواد Sageـه ما باشی و مارو نصیحت کنی ...
این حرفتم کاملا بیجا بودش . ما میگیم اینا ذره ای به مخاطب احترام نمیذارن . در حالی که ما علاوه بر احترام برای اثر ، ازش دفاع هم میکنیم . حالا هم وقتی میبینیم اینطوری هر هفته به یه نحوی دیر میکنن و مثل مجلاته ایران برای مخاطب احترامی قائل نمیشن ، پس ما هم بی احترامی و تحریم و این حرفا رو انجام میدیم .

هر چند این مسئله مربوط به مدیری نمیشه . مربوط به پخشه . سریال تحت صدا و سیما نیست که بخواد روز پخش و این حرفا رو داشته باشه . ولی خب وقتی میاد قسم میخوره که کپی نکنید و اینا حداقل باید یه نظارتی هم روی پخش داشته باش تا جوابه درستی از مخاطب بگیره .
آقای مودب ، لطفا لحن صحبتت رو درست کن. من نصیحتی نکردم.نظرم رو گفتم ، چرا اینقدر عصبانی میشی و به خودت میگیری؟ احترام احترام میاره....
من طرفدار مدیری یا کس دیگه ای نیستم و نصیحت هم نمیکنم.
مگه چقدر تاخیر داشته؟ چقدر ضرر دادید بابت این تاخیر؟ چرا بحث احترام رو پیش میکشید؟
اگر این تاخیر ها ادامه دار و بی پاسخ از طرف تهیه کننده ها بود اونوقت میشه گفت کارشون درست نبوده ولی به هیچ عنوان توجیه کاری که شما میگید ( یعنی کپی کردن و دانلود و به نوعی دزدی معنوی) نخواهد بود.
حداکثر میتونید تحریم کنید و نخرید نه اینکه با این روش ضربه بزنید.
اینو جدی گفتم : احترام احترام میاره... لحن صحبتت اصلا جالب نبود. امیدوارم هیچوقت موقع عصبانیت تصمیم نگیری.اینجا که چیزی نیست یه فرومه و نهایتا چند تا پست ولی تو دنیای واقعی ممکنه تبعات داشته باشه برات.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آقای مودب ، لطفا لحن صحبتت رو درست کن. من نصیحتی نکردم.نظرم رو گفتم ، چرا اینقدر عصبانی میشی و به خودت میگیری؟ احترام احترام میاره....
من طرفدار مدیری یا کس دیگه ای نیستم و نصیحت هم نمیکنم.
مگه چقدر تاخیر داشته؟ چقدر ضرر دادید بابت این تاخیر؟ چرا بحث احترام رو پیش میکشید؟
اگر این تاخیر ها ادامه دار و بی پاسخ از طرف تهیه کننده ها بود اونوقت میشه گفت کارشون درست نبوده ولی به هیچ عنوان توجیه کاری که شما میگید ( یعنی کپی کردن و دانلود و به نوعی دزدی معنوی) نخواهد بود.
حداکثر میتونید تحریم کنید و نخرید نه اینکه با این روش ضربه بزنید.
اینو جدی گفتم : احترام احترام میاره... لحن صحبتت اصلا جالب نبود. امیدوارم هیچوقت موقع عصبانیت تصمیم نگیری.اینجا که چیزی نیست یه فرومه و نهایتا چند تا پست ولی تو دنیای واقعی ممکنه تبعات داشته باشه برات.
حرفتون درسته .
اما من توی همون پست هم گفتم ! این چیزا مربوط به مدیری نیست . مربوط به پخشه . منتها به قول دوستمون یه غذر خواهی کوچیک در کنار اون تیکه کپی نکنید میتونه شعور سازنده هارو نشون بده ! نه اینکه فقط بیان بگن کپی نکنید ! به هر حال باید یک نکته ی مثبتی غیر از محتوای سریال باشه ( مثل همون احترام به مخاطب ! ) .

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
اونجاش تو قسمت 7 یا 9 بود نمیدون !؟ :D خیلی باحال بود که اون وزیره به عمو شاه گفت که یه چیزی نصیحتی در مورد بیخودی الملک بگید گفت ، مرتیکه(کرکس) میگه 80 سالمه ! بعد وزیره گفت خب این بیخودیش کجا بود گفت خب بیخودی میگه دیگه اون 180 سالشه =))

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
حرفتون درسته .
اما من توی همون پست هم گفتم ! این چیزا مربوط به مدیری نیست . مربوط به پخشه . منتها به قول دوستمون یه غذر خواهی کوچیک در کنار اون تیکه کپی نکنید میتونه شعور سازنده هارو نشون بده ! نه اینکه فقط بیان بگن کپی نکنید ! به هر حال باید یک نکته ی مثبتی غیر از محتوای سریال باشه ( مثل همون احترام به مخاطب ! ) .

کارش که فکر کنم تموم شده بیاد بگه معذرت میخوام :d الان معلوم نیست کجاس این آقا مهران :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر