همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
یعنی این 2500 تومن یه هفته یا دو هفته انقدر فشار میاره!!!! که تاپیک چند صفحه به خاطرش جلو بره!!!!
ولی خدایش غیر از طنزش یه انتقاد ظریف و خوبی تو سریال نهفته است

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
نمیشه آدم بعضی حرفها رو زد ولی مطمئن باشید اگر منم مثل شما یک بابای پولدار داشتم حتما اورجینال میخریدم..

این توهین های که بعضی ها کردن رو فقط به حساب نادانی میگزارم..

طرف خودش اولین مفت خور دنیاست نگاه گیمرتک XBL ش بکنی میبینی چقدر مفت خوری کرده حالا در مکان دانشمند داره برای ما رجز میخونه..!!! ای خدا این دنیا داره کجا میره..؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
همچین میگی پولدار انگار قراره یه برج بخری!:D این همه کنسول هم توی پروفایلت هست...!:D
--------
منم بعد از یه هفته وقت کردم دیروز دیدم.باحال بود درست مثل بقیه کاراش.
نمیدونم را ولی به نظرم کلا از سطح فیلما و بازیگرای ایرانی دیگه این فیلم بالاتره.

• Like
Reactions: mehdihoo

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
نمیشه آدم بعضی حرفها رو زد ولی مطمئن باشید اگر منم مثل شما یک بابای پولدار داشتم حتما اورجینال میخریدم..

طرف خودش اولین مفت خور دنیاست نگاه گیمرتک XBL ش بکنی میبینی چقدر مفت خوری کرده حالا در مکان دانشمند داره برای ما رجز میخونه..!!! ای خدا این دنیا داره کجا میره..؟

چرا نمیشه بعضی از حرفها را زد,بگو تا ببینیم چه خاکی برسرمان شده است
اکثر بچه ها دیگه بابا بابا نمیکنند مستقل هستند
کسی هم توهین نکرده,ما داریم میگیم چرا خودتو به واسطه یک 2000 تومان کوچیک میکنی؟
اگر اینطوریه شما دیگه نباید تو اینترنت بچرخی چون واقعا اون کامپیوتر و هر چی که الان داری به واسطه اش اینجا میایی رو کنار بزاری چون خیلی پول زیادی است
شما مسئله رو اشتباه فهمیدی
اول برو جواب اون توضیحات منو بده بعد برو یه پیچ دیگه;)
در ضمن یه بیوگرافی از خودت بگذار ببینیم چرا اینقدر آه و ناله میکنی و ما بهت کمک کنیم

• Like
Reactions: mehdihoo

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
من رفتم تموم کرده بود دیگه حوصله نداشتم برم بقالی های دیگه :d مردم از نصفه شب صف میکشن فکر کنم !

کسی آمار از فروشش نداره ؟ من یه جا خوندم روز اول نیم میلیون فروخته بود

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
منم رفتم بگیرم !طرف نگه داشته بودا, آمااااااااااا داده بود به یه دختره . . .:d
از کجا بخریم نتمومه در عرض 3 ثانیه؟:d

آخرین ویرایش:

EATHEN MARS

کاربر سایت
Sep 22, 2010
40
سلام منم گرفتم ولی این دفعه DVD شو گرفتم. کیفیت DVD ایش از CD ایش بهتره. BITRATE اش 8 برابره و رزولوشن 2 برابر. در ضمن کیفیت بسته بندیشم بهتره.

3 قسمتشو دیدم به نظرم خوب بود ولی جا داره که بهترم بشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
خُب این 3 قسمت رو دیدم!

دیگه قشنگ سریال جا افتاده:D خیلی باحال بود. چند برابر سری قبل خنده دار بود. واقعا یکی دو تا صحنه من رسما اشکم دراومد انقدر خندیدم:D
اون تیکه که میره با برزو ارجمند حرف میزنه ترکونده بود=)) نابود شدم اون قسمت.:D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

این حرفا همش بهانه است. کسی هم اینجا بابا بابا نکرده. من خودم پدر ندارم و باید همه خرجمو خودم در بیارم. مادرمم هم خونه دار و بطبع منبع درآمدی به جز حقوق بابا نداره. دو تا هم بچه کوچیک باید بزرگ کنیم. OK?!!! حالا اینقدر واسه ما ناله و زاری نکن. (حتما باید تا اینجا توضیحات میدادم خدمتت؟!)

حالا شما بابا دارید خدا تونو شکر کنید. هیچ وقت هم کپی استفاده کردنمون از بازی 360 رو کتمان نکردیم و نمی کنم. اما دیگه بحث و چونه سر 2500 تومن خیلی مسخره است.

چطور می تونید این همه پول گلد بدید برای بازی لایو GeOw2 اما نمی تونید 2500 بدید برای اینکه 2 دقیقه با خانواده دور هم بشینید و شاد بشید؟

ssoroosh

کاربر سایت
Aug 25, 2009
42
نام
سروش
من هم سری 2 رو کامل دیدم ولی مطمئن باشید از قسمت 10 به بعد تازه داستان جا میفته مثل همه سریال های هم سبک (حداقل نصف sesean 1 این که sesean نداره ولی 10 قسمت حداقلشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر