همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

soroush yakuza

کاربر سایت
Apr 17, 2010
299
نام
سروش
فکر کردی بچه ها چرا دارن خودشونو میکشن برای قیمت و اینکه کپی نکنید
بخر اولشو ببین
میای پستتو ویرایش میکنی

می دونم اولش مهران مدیری میاد حرف می زنه از دنیا عقب نیستیم اگه ارزششو داشته باشه می خریم فعلا که قسمت های اولش خوب درنیومده می دونم بیشتر طنز ها اولش خوب نیست

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
ایشون انگار بیشتر به سریال های سهیلی زاده علاقه دارن که این کارو خوب نمیدونن
همه از قسمت 3 راضی بودن
نمیشه یکدفعه بپرن باید با روند داستان آدم بره جلو
من نمیدونم چطوریه میگن بعضی ها شما اول برو ویندوزتو نگاه کن و بازی هاتو بعد دم از اورجینال بزن
من نمیدونم اینا چه ربطی بهم داره آخه
بعضی ها میخوان بگن که اشتباه نمیکنن که دانلود میکنن
کل سریال مهران مدیری را بخریم میشه 80 که مهران مدیری هر سال یک بازی یا یک ویندوز نمیده که برای هرکدام باید 80 تومان بدیم
چند سال یک بار فقط مارو واقعآ میخندونه
بهتره فرهنگ دار شویم

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
خوب در نيومده به نظرت نخر!

تمام شد!

پ.ن: واقعاً از 500 سال عقبيم!
صدرا چه انتظاری داری از کشوری که قانون کپی رایت هیچ معنایی نداره ؟

وقتی یک عمر مردم بهترین آثار سینما،سریال و .... تو این کشور کپی کردن و دیدن و "کسی هم نبوده بهشون بگه این کار از بیخ و بن اشتباه"اونوقت میخوای کار مدیری سالم بمونه؟

من دیونم وقتی شاهکاری مثل lotr رو راحت بدون هیچ پرداختی میتونم ببینم و کسی هم مشکلی نداره برم ارجینال بگیرم؟این موردم درباره کار مدیری صدق میکنه از نظرمردمی که سالها با کپی زندگی کردن!

هر وقت مردم فرق کپی و اصل رو فهمیدن یا بهتر بگم به طور طبیعی جا افتاد تو جامعه و قانونش هم اجرا شد اونوقت میشه دم از کپی رایت زد!

• Like
Reactions: War Has Change

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
پ.ن: واقعاً از 500 سال عقبيم!
واقعا صدرا . تایید میشه . وقتی از کسی مثل مهران مدیری که استاد طنز ایران هستش ( به نظر من ) حمایت نمیکنیم یعنی 500سال عقبیم ( ولی 500 سالی که میگی بوداره ها :D ) 3 قسمت اولش واقعا من رو راضی کرد . مثل همیشه عالی بود
زِرَم زیاد و زیارَتم پُر زَر باد :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
2500 تومن برای سه قسمت واقعا زیاده من کل سریال برره رو تو 5 تا DVD خریدم 2500 تومن..
من فوقش بتونم برای کمک به مدیری یک نسخه رو اورجینال بخرم البته کمک به مدیری نیست چون ایشون پولشون حداقل نسبت به خانواده من زمین تا آسمانه..

هیچکی از اورجینال خریدن بدش نمیاد اما خیلی ها مثل من پول خریدنش رو ندارن شما پولش رو بده من قول میدم اورجینال بخرم..

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واقعا زیاده؟ میتونی 3 تومن بدی به بازی 360 با مغزت ور بره اما نمیتونی 2500 تومن بدی به بهانش با خانوادت دور هم جمع بشی دلت شاد شه.

تو صفحات قبل بچه ها گفتن کلشو بخریم میشه حدود 70 تومن. چطور میتونین 100 تومن بدین به بازی PS3 و گاو 3 اما نمی تونین 70 تومن هزینه شادی دلتون بکنید.

واقعا حالم به هم میخوره از این مردم مفت خور.

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
اصولاّ قسمت های اول سریال مدیری،شخصیت هاش جدی هستن و نکته ی طنر زیادی وجود نداره؛اما با این حال عالی بود.دقت کردین سیامک انصاری تو فیلم های اخیر مهران مدیری نقش آدم های بدبخت رو بازی می کنه؟

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
اقا ناراحتی نداره که !!!!! هیچ وقت ملت ایران تا فرهنگ این کارو نداشته باشند نمیتونند دانلود نکنن یا کپی نخرن !طرف میگه بزار حالا که مفت ریخته تو نت دانلود کنم ! دیگه کاری به اصل نداره که !
وقتی هیچ چیزی سره جاش نباشه , قانون کپی رایت می خواید سره جاش باشه !؟
من چرا دروغ بگم !قسمت اولشو دانلود کردم ولی حرفاشو شنیدم , واقا دیدم وقتی دارم می خندم به کارش یه احترامی حداقل به خودم بزارم بخرم کارشو که رفتم از سوپری خریدم !
ممکنه واسه بعضی ها 2500 زیاد باشه ولی واسه منیکه حداقل 2500 برام پول خورده نخریدن کار اصل واقا کار پوچیه !

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اخه متاسفانه تو کشور ما فرق کپی و اصل از نظر کیفیت خیلی جا نیافتاده مثلا اگه یکی بره یه بازی اصل یا یه فیلم اصل بخره و ببینه که واقعا چقدر از نظر کیفی و کمی بهتره مطمئنا دیگه کپی نمیخره تو این وسط فروشنده ها هم خیلی مهمن مثلا وقتی یه فروشنده یه بازی ps3 تازه عرضه شده رو که تو امریکا 60 دلاره میاد میده 100تومن یا 80 تومن برای ملت ما که اکثرا طبقه متوسطن خب دیگه رغبتی واسه اصل خریدن نمیمونه.

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
2500 تومن برای سه قسمت واقعا زیاده من کل سریال برره رو تو 5 تا DVD خریدم 2500 تومن..
خب عزیز من شما وقتی این پول رو دادی که سریال تو تلوزیون پخش شده بود و از این بابت درآمدش رو پیدا کرده بود نه مثل این کار که از اول تو شبکه خانگی وارد شده !
سری دوم امشب میاد یا 3 شنبه؟ هر وقت تو مغازه اومد بگین
سری دوم نیومد؟؟!
پخشش از امشب شروع میشه و فردا در دسترس خواهد بود!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
احتمالا اونم شما کپی خریدید ! برره روی VCD اومد که 12 CD بود و قیمتش 8.500 بود .
منم موافقم . طرف یه بیرون میره 50 تومن خرج میکنه . حالا 70 تومن برای 30 هفته خیلی زیاده ؟! 2 3 تومن میتونی بدی یه Quantom Theory بخری بالا بیاری ! 2 3 تومن هم میتونی بدی هم خودت و هم خانوادت شاد بشن .

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
یه سری توضیحاتی رو من وظیفه دانستم گوشزد کنم

1-اون دسته از دوستانی که میگن چرا باید 2500 بابت هر سری قهوه تلخ بدهیم یه حالتی شده که انگاری زورشون میاد
اینو باید بگم سریال های قبلی مهران مدیری هم از شما پول میگرفتن منتها دیگه نه مستقیم به واسطه این پولهایی که به دولت میدید بخشی از اون به عنوان کارمزد بازیگران و کارگردان و بودجه ای که خرج شده میرسد
حالا شما زورتون میاد مستقیم پول بدید؟چطور بلدید مالیات شهری و شهرداری و و و و ..... اینا رو بپردازید ولی حاضر نیستید این سریال رو بگیری و تا چند ماهی دلشاد باشید؟
2-اون دسته از دوستانی که باز هم زورشون میاد پول خرج کنند مگه این مقدار چقدر از جای شما رو تنگ و به جیبتان فشار میاره؟شماها میدونید بابت هر نفسی که میکشید اگر با خانواده باشید که پدر تحت فشار است و اگر مستقل هستید که دیگه بدجوری روی شما فشار داره
اما حالا میابید دم از فرهنگ و تمدنی میزنید که هیچی ازش نمیدونید؟واقعا خجالت داره بیاییم سر دو هزار تومان جر و بحث کنیم
به جای اینکارها بیایید یه کم سریال رو بررسی کنیم نه اینکه بگیم آی بدبختم و آی فلانم
دیگه این ایرانی ها شورشو در آوردن؛نکنید اینکارها رو,کاری نکنید دیگران از شماها حالشون بهم بخوره

زرم زیاد,زیارتم پر زر باد.:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر