همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
سلام
من يك 2روز adsl ام قطع بوده تو خبرا نبودم:d:d
اين 3قسمت بعد نميخواد بياد؟:d 10 جا سر زدم هيچ جا نياوردن:(

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,941
نام
نـــــــویـــــــــد
امروز رفتیم بقالی خرید کنیم گرفتیم دیدیم لذتشو بردیم واقعا من یکی که خیلی خوشم اومده حالا نمیدونم مشکل از منه یا واقعا قشنگه :d تیکه های جالب زیاد داره همشون باعث نمیشن بترکی از خنده اما کلا لبخند رو روی لب نگه میدارند است :d

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
امروز رفتیم بقالی خرید کنیم گرفتیم دیدیم لذتشو بردیم واقعا من یکی که خیلی خوشم اومده حالا نمیدونم مشکل از منه یا واقعا قشنگه :d تیکه های جالب زیاد داره همشون باعث نمیشن بترکی از خنده اما کلا لبخند رو روی لب نگه میدارند است :d

مخصوصا سیدی شماره 3 که شخصیت ها رو معرفی میکرد و هر کدام به نحوی پاچه خواری سلطان رو میکردن من خدایی با این روش پاچه خواری هاشون خیلی حال کردم بهترین قسمتی که تو عمرم از یک سریال طنز دیدم همین قسمت سوم این سریال بود

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
سریال خیلی عالیه از همین قسمت سوم عالی شده...
فقط یه صحبتی دارم که خیلی تکراری شده ولی باید گفت...به دلایلی که همه میدونید این سریال از تلویزیون پخش نشد...از دوستان خواهش میکنم حتما نسخه اورجینال رو تهیه کنن...دیگه این یکی واقعا" ارزششو داره!!;)

دوستانی که ادمین سایت های دانلود هستن/:) هم خواهش میکنم شعور و فرهنگ خودشونو نشون بدن و لینک های دانلود سریال رو بردارن...

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سریال خیلی عالیه از همین قسمت سوم عالی شده...
فقط یه صحبتی دارم که خیلی تکراری شده ولی باید گفت...به دلایلی که همه میدونید این سریال از تلویزیون پخش نشد...از دوستان خواهش میکنم حتما نسخه اورجینال رو تهیه کنن...دیگه این یکی واقعا" ارزششو داره!!;)

دوستانی که ادمین سایت های دانلود هستن/:) هم خواهش میکنم شعور و فرهنگ خودشونو نشون بدن و لینک های دانلود سریال رو بردارن...
کسی لینک دانلود نذاشته !!
اگه گذاشته کی بوده ؟!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
کسی لینک دانلود نذاشته !!
اگه گذاشته کی بوده ؟!
منظورش بعضی سایت های تفریحی هست . تو گوگل بسرچی جاهای زیادی برای دانلود بهت معرفی میکنه :| اینم رسم زمونس دیگه ! یه سری برای اینکه هیت بگیرن و بازدید سایتشون رو بالا ببرن همچین کار شنیعی میکنن ! این خود دزدیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر