همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
این سری رو میشه بعد از فصل اول به عنوان ضعیف ترین قسمت انتخاب کرد
به نظر من که ضعیفتر از یک هم بود{ با توجه به اینکه توی قسمت اول با کمتر از 5 یا 6 تا کاراکتر طرف بودیم ولی الان با این همه بازیگر،باید هر قسمت از سری قبل بهتر باشه}
شاید هم چون 7 خیلی جالب بود{دیدگاه شخصی} این به دلمون ننشست
پ.ن:
به نظر من تا قسمت 12 ، 13 همینطوری چرت و بیهوده پیش میره{یه قسمت خوب،دو قسمت بد} ولی فروشش همچنان خوبه
اما فکر میکنم از 13 به بعد دیگه فروشش بیاد پایین چون داستان اصلا خوب پیش نمیره،دیگه همه چیزش تکراری شده،داستان اصلیش دیگه معلوم نیست راجع به چیه،ماشالله جذابیت داستان هم جاش رو به تیکه انداختن داده
پخش سریال هم که افتضاحه،افتضاح{اینکه هیچ برنامه خاصی نداره خیلی رو مخه، رفتم مغازه چیپس بگیرم، یارو بهم میگه اومده،چون من که دیگه نمیپرسم
این هفته سه شنبه اومد،هفته قبل شنبه، هفته قبلش نیومد، هفته قبلش دوشنبه .....بازم بگم؟}
با اینکه شخصا خیلی به مدیری ایمان داشتم ولی اگه همینطوری پیش بره دیگه نمیخرمش{حیف وقت،پول جدا}
در ضمن چرا این قسمت باباشاه و بیخودی یه دونه دیالوگ هم نداشتن؟
خداییش اعصابمون خورد شد
انقدر هم بلد از این لفظ پدر سوخته استفاده کرد که دیگه اصلا جذابیتی برامون نداره{از کارگردانی مثله مدیری انقدر افراط در تیکه انداختن،اون هم یکنواخت بعیده}
راستی جایی هست که نظرات خودمون رو واسه عوامل بفرستیم؟{البته فکر کنم فیلم برداری دیگه تموم شده، یه ذره راجع به پخش شکایت کنیم}

• Like
Reactions: M A X

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
چرت ترین سریش همین 8 بود بازی افتضاح و مصنوعی مدیری گرفته تا به قول دوستان تیکه های تکراری اعصاب خوردکن
شیر فرهاد کجا این نقش چندش و مضخرف بلوتوث کجا!

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,055
یکم احساس نمیکنین این حرف ها بچگونست ؟! بس کنین! ممنون

سلام!
چی بچگونس؟؟؟
که ملت دارن نظرشونو میگن؟؟؟ :d
یعنی چی؟ خب راس میگن دیگه ، این چه وضعشه ؟؟؟؟ :d
من فکر نیمیکردم این سریال به اینجا کشیده شه . . . :d
خیـــــــــــــــــلی تکراری شده !!! :p

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام!
چی بچگونس؟؟؟
که ملت دارن نظرشونو میگن؟؟؟ :d
یعنی چی؟ خب راس میگن دیگه ، این چه وضعشه ؟؟؟؟ :d
من فکر نیمیکردم این سریال به اینجا کشیده شه . . . :d
خیـــــــــــــــــلی تکراری شده !!! :p
نه قضیه چیز دیگه ای بوده.

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
به نظر من مرد هزار چهره به مراتب از قهوه تلخ طنز تر و اجتماعی تر و زیباتر بود
اون که فوق العاده بود از تیکه هاش گرفته تا به سخره گرفتن تمام اقشار جامعه که صدای همه اون موقع دراومده بود
اما متاسفانه این قهوه بی مزه دیگه داره رو اعصاب میره
امیدوارم این روند لودگی ها و کارای تکراری و شکلک دراوردناشون در سری بعدی جبران بشه که اگه نشه باید تو دانلود کردنشم تردید کرد
دوستانی که سر "تکراری" شدن سریال مشکل دارن، میدونید که سریال Arrested Development پر از Running Gag یا بعبارت دیگه همون "تکراری" شدنهای شما هست؟ و میدونید که سریال مانند چهار فصل اول Happy Days با یک دوربین فیلمبرداری میشه؟ Scrubs رو که با یک دوربین فیلمبرداری شده دیدید چقدر مسخره ست؟ یک دوربین استاندار جدید فیلمهای خنده دار هست. سیتکامهای NBC مثل Friends و ساینفلد با 3 تا 5 تا دوربین کارگردانی شدن. عین مسخرگی سریال (الان میگن فرندز خوبه هاهاها چرت نگو.)
و دیگه اینکه این سریال مسلما همش "شکلک دراوردناشون" نیست و فقط یک بازیگرش در 5 تا صحنه در هر سه قسمت یک شکلک درمیاره که دیگه داره اینکار رو انجام نمیده و برعکس پر از تیکه های خوب، در حد سریال Arrested Development که بهترین سیتکام 70 سال اخیر هست، هست؟
خوب حالا که چی مثلا؟!اصلا اون سریالایی که نام بردی چه ربطی به این داره؟
ما داریم میگیم که داره تکراری و این یه امریه که تو تمام سکانسا دیده میشه حالا این موضوع اینقدر پیچیدس؟

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
دوستانی که سر "تکراری" شدن سریال مشکل دارن، میدونید که سریال Arrested Development پر از Running Gag یا بعبارت دیگه همون "تکراری" شدنهای شما هست؟ و میدونید که سریال مانند چهار فصل اول Happy Days با یک دوربین فیلمبرداری میشه؟ Scrubs رو که با یک دوربین فیلمبرداری شده دیدید چقدر مسخره ست؟ یک دوربین استاندار جدید فیلمهای خنده دار هست. سیتکامهای NBC مثل Friends و ساینفلد با 3 تا 5 تا دوربین کارگردانی شدن. عین مسخرگی سریال (الان میگن فرندز خوبه هاهاها چرت نگو.)
و دیگه اینکه این سریال مسلما همش "شکلک دراوردناشون" نیست و فقط یک بازیگرش در 5 تا صحنه در هر سه قسمت یک شکلک درمیاره که دیگه داره اینکار رو انجام نمیده و برعکس پر از تیکه های خوب، در حد سریال Arrested Development که بهترین سیتکام 70 سال اخیر هست، هست؟

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اقا منظور اصلیت چیه؟ چون منظورت زیر ازدیاد اسامی گم شده.

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام
مجموعه هشتم رو ديدم و به نظرم به مراتب از مجموعه قبل بهتر بود بعد از يه هفته و اندي دلمون براي گير دادن هاي بلد تنگ شده بود!!:d
قشنگترين تيكه هم :
مربوط به همون اوايل مجموعه هشت و حسابرسي درباريان(دامبول و باباي اتي) بود:d
شخصيت بلوتوس هم خيلي جالبه ولي يه مقدار تو تيكه كلامش افراط نكنه بهتره!!چون چند قسمت ديگه مثل تيكه هاي بقيه تكراري ميشه.
اميدوارم شخصيت جديد هادي كاظمي (توپولف) خوب كار شده باشه كه يه تكوني به سريال بده.
دركل هم سريال قشنگي هست مهران مديري و گروهش هم خسته نباشن بابت زحمتهاشون كه هر هفته ما رو 1 ساعت از دقدقه هاي روزمره دور ميكنن و خنده رو به لباي ما ميارن!
دوستاني كه خبر دارن ايام محرم پخش سريال قطع ميشه يا خير؟؟؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
تنها امید باقی مونده همون توپولفه
خدایی هادی کاظمی توی کارهای مهران مدیری وحشتناک باحال بازی میکنه
اون از نظام این هم از باباشاه
ببینیم توپولف چیکار میکنه....!!!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,689
نام
iMAN
این که بحثی توش نیست شما مطمئن باش تخته میشه نه این ، هر مجموعه طنز دیگه پخشش تعطیل میشه . ایشالا رفتیم تا عید نوروز...! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر