همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
میشه از باتری های ریشارژ روی دسته های وان استفاده کرد!؟ در صورت امکان ایا با همون کابل یو اس بی شارژ میشه!؟

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
میشه از باتری های ریشارژ روی دسته های وان استفاده کرد!؟ در صورت امکان ایا با همون کابل یو اس بی شارژ میشه!؟
سلام
باتری قابل شارژ رو میشه استفاده کرد ولی با کابل usb شارژ نمیشه. برای شارژ با کابل خودش باید play & charge kit بگیرید

• Like
Reactions: Argada

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
اینو که خودم میدونم. منظور میشه رایگان گیر اورد یا باید چیکار کرد. :|/:)
داداچ به هرحال داری اشتباه میزنی
رایگان که نمیشه. مگر اینکه یکی پیدا کنی که گیفت کارد گرفته باشه خرجش کرده باشه دیگه نخوادش
باید یک گیفت کارت یا vcc تهیه کنید. قیمتش بستگی به موجودیش داره ولی فکر کنم 1 دلاریش رو 20 30 تومن بشه گیر اورد. بدرد گلد رایگان گرفتن نمیخوره ولی برای گرفتن بازی های xbox 360 مجانی gwg خوبه. اون یه ماه گلد هم اشانتیون در نظر بگیر

• Like
Reactions: ho3ein70

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
من تازه می خوام xbox one بگیرم می خواستم ببینم کدوم بازی در حال حاضر بیشتر توسط ایرانیا آنلاین بازی میشه؟؟؟کال آف مثل قبلا تعداد ایرانی ها زیاده؟بیشتر کال آف بازی میشه یا بتلفیلد؟

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من تازه می خوام xbox one بگیرم می خواستم ببینم کدوم بازی در حال حاضر بیشتر توسط ایرانیا آنلاین بازی میشه؟؟؟کال آف مثل قبلا تعداد ایرانی ها زیاده؟بیشتر کال آف بازی میشه یا بتلفیلد؟
Halo,call,battle, rainbow تو این سبک

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
به نظرتون از زمانی که اسکورپیو ریلیز بشه و بعدش مایکرو حمایت از ایکس باکس وان مدل معمولی و اس رو میزاره کنار و اینکه زیاد بش اهمیت نمیده؟ با توجه به اینکه اسکورپیو خیلی از لحاظ سخت افزاری از وان معمولی و وان اس قوی تره و همین الانشم که هنوز ریلیز نشده مایکرو خیلی داره روش مانور میده

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
دوستان من بازیهای فیزیکی را دارم ایا بازی دیجیتالی بخرم نیازی نیست که دیتا بگیرم مثل پلی4ومیشه ازهمون دیتای دیسک استفاده کرد؟
سوال دوم این جریان بازی ریختن افلاین چیه؟
ویک فرشگاه معرفی کنید بازی دیجیتالی بخریم؟

آخرین ویرایش:

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
دوستان من بازیهای فیزیکی را دارم ایا بازی دیجیتالی بخرم نیازی نیست که دیتا بگیرم مثل پلی4ومیشه ازهمون دیتای دیسک استفاده کرد؟
سوال دوم این جریان بازی ریختن افلاین چیه؟
ویک فرشگاه معرفی کنید بازی دیجیتالی بخریم؟
بله با همون دیتای دیسک اجرا میشه
منظورتون از بازی ریختن افلاین رو متوجه نشدم
شما از همین بازیسنتر میتونید گیفت کارت اکانت مایکروسافت بخرید. بعد با فیلترشکن برید xbox.com هر بازی ای خواستید بخرید

به نظرتون از زمانی که اسکورپیو ریلیز بشه و بعدش مایکرو حمایت از ایکس باکس وان مدل معمولی و اس رو میزاره کنار و اینکه زیاد بش اهمیت نمیده؟ با توجه به اینکه اسکورپیو خیلی از لحاظ سخت افزاری از وان معمولی و وان اس قوی تره و همین الانشم که هنوز ریلیز نشده مایکرو خیلی داره روش مانور میده
قطعا حداقل تا یکی دو سال همه بازی ها روی هر 3 کنسول جواب میده به صورتی که بازی ها روی اسکورپیو بهتر اجرا میشن ولی روی وان معمولی هم راحت میشه بازی کرد
کم کم بازی ها طوری میشن که برای اجرا روی وان ممکنه مشکل دار بشن مثلا بعضی بازی ها روی 3ds معمولی مشکل داشتن و خیلی کند بودن ولی با new 3ds خوب اجرا میشدن
اینجا هم یه همچین وضعیتی رخ میده به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر