همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
الانم میشه شبا با این سرعت دانلود کرد؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
تا هفته پیش دان داشت ولی این مدت با xbox تست نکرده ولی همین الان با pcراحت ۱۹گیگ رو میگیره دان میکنه

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Parsa.e

کاربر سایت
مثل اینکه کل مشکلاتم با اینترنت لایو حل شده:|
علاوه بر اینکه سرعت دانلودم دوباره خوب شده و پیغام installation stopped هم اتفاق نمیفته اینترنت کنسول هر 30 - 40 دقیقه یک بار از لایو قطع نمیشه:D مثل اینکه این اپدیت اخری با اینترنتم سازگار بوده:D

• Like
Reactions: Eghball

Eghball

کاربر سایت
راهی نیست لینک بازی هارو گرفت با پی سی دانلود کرد مثل ps4

چرا وجود داره، فقط اینکه گیم و اپلیکیشن ها رو میتونی بصورت کامل دانلود کنی، بنابراین آپدیت ها با این روش جواب نمیده که باید توسط خود کنسول دریافت بشه.

Bay Life: Revolt

لینک های استخراج شده توسط برنامه Bay Life: Revolt برای Xbox One

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Eghball

کاربر سایت
مثل اینکه کل مشکلاتم با اینترنت لایو حل شده:|
علاوه بر اینکه سرعت دانلودم دوباره خوب شده و پیغام installation stopped هم اتفاق نمیفته اینترنت کنسول هر 30 - 40 دقیقه یک بار از لایو قطع نمیشه:D مثل اینکه این اپدیت اخری با اینترنتم سازگار بوده:D

کاملا تایید میشه. برای من هم تمامی مشکلات دانلود از طریق خود کنسول که از امروز صبح پیش اومده بود برطرف شد. دوستانی که امروز از طریق دانلود منیجر کامپیوتر فایل های استخراجی بازی ها رو دانلود میکرند هم دیگه نیازی به چیلتر شکن نخواهند داشت. کاملا رفع شده.

• Like
Reactions: Parsa.e

SleepyTurtel

کاربر سایت
خیرسرم امشب بسته گرفتم با همراه اول دیتا گیرز دانلود کنم ی ذره رفت دیگه همش instaltion stopped زد.بر باعث و بانیش لعنت...

Eghball

کاربر سایت
خیرسرم امشب بسته گرفتم با همراه اول دیتا گیرز دانلود کنم ی ذره رفت دیگه همش instaltion stopped زد.بر باعث و بانیش لعنت...

با کامپیوتر بگیر، با کنسول اصلا نمیشه دانلود کرد.

sajjad++

کاربر سایت

کاملا تایید میشه. برای من هم تمامی مشکلات دانلود از طریق خود کنسول که از امروز صبح پیش اومده بود برطرف شد. دوستانی که امروز از طریق دانلود منیجر کامپیوتر فایل های استخراجی بازی ها رو دانلود میکرند هم دیگه نیازی به چیلتر شکن نخواهند داشت. کاملا رفع شده.
منم آپدیت کردم ولی هنوز مشکل داره‎:| ‎ vpn رو چجور شیر میکنی؟

Eghball

کاربر سایت
 منم آپدیت کردم ولی هنوز مشکل داره‎:| ‎ vpn رو چجور شیر میکنی؟
مشکل از کنسول نیست و با آپدیت هم برطرف نمیشه. متاسفانه دوباره از اوایل امشب لینک دیتاها به مشکل خورده. با برنامه Connectify میتونی شیر کنی. پیشنهاد میکنم اگر آپدیت گیم ها نیست و امکانش رو دارید از کامپیوتر فایل ها رو دریافت کنید بعد روی کنسول نصب کنید. اینطوری سریعتر دانلود میشه.

majidazad

کاربر سایت
هیچ مشکلی حل نشده من یک ابدیت 20 مگی نمیتونم بگیرم حتی لحظه ای 1% هم جلو نمیره یعنی بمحض اجرای دان استاپ میشه هیچی نمیگره چند وقت بود که سرعت خیلی بد شده بود و از شبی 15 گیگ به شبی 4 گیگ رسیده بود اما لان 3 شب که اصلا چیزی دان نمیکنه دانلود صفر ظاهرا طبق معمول دوستان لطف کزدن دارن یک گند جدید به نت میزنن در ضمن من با پارس و اسیا چک کردم هر دو مثل هم صفر دانلوود

متاسفانه مشکل از اینترنت بوده و با سرور دیتاها مشکل داره، بطوری که از امروز من روی دو تا از isp ها مشکل دانلود داشتم و از چیلتر شکن استفاده کردم.

منم همین مشکلو دارم جالبه مثلا آپدیت یه بازی رو راحت دانلود میکنه ولی یه بازی دیگه هی استاپ میشه کنسولو خاموش روشن میکنم درست میشه یه چند ساعت بعدش دوباره شروع میشه :/

مشکل از کنسول نیست و با آپدیت هم برطرف نمیشه. متاسفانه دوباره از اوایل امشب لینک دیتاها به مشکل خورده. با برنامه Connectify میتونی شیر کنی. پیشنهاد میکنم اگر آپدیت گیم ها نیست و امکانش رو دارید از کامپیوتر فایل ها رو دریافت کنید بعد روی کنسول نصب کنید. اینطوری سریعتر دانلود میشه.

Eghball

کاربر سایت
هیچ مشکلی حل نشده من یک ابدیت 20 مگی نمیتونم بگیرم حتی لحظه ای 1% هم جلو نمیره یعنی بمحض اجرای دان استاپ میشه هیچی نمیگره چند وقت بود که سرعت خیلی بد شده بود و از شبی 15 گیگ به شبی 4 گیگ رسیده بود اما لان 3 شب که اصلا چیزی دان نمیکنه دانلود صفر ظاهرا طبق معمول دوستان لطف کزدن دارن یک گند جدید به نت میزنن در ضمن من با پارس و اسیا چک کردم هر دو مثل هم صفر دانلوود
هرچیزی هست مربوط به سیستم فیلنرینگه، از اوایل صبح سرور مربوط به دریافت دیتاها مسدود شده تا اواخر صبح رفع میشه، من الان با آسیاتک دارم از کنسول دانلود میکنم مشکلی نداره و احتمالا تا آخر شب هم مشکلی نخواهد داشت. در اون بازه زمانی لینک ها رو تو کامپیوتر هم تست میکنم میگه فیلنره نمیشه دانلود کرد.

Sent from my iPad using Tapatalk

majidazad

کاربر سایت
هرچیزی هست مربوط به سیستم فیلنرینگه، از اوایل صبح سرور مربوط به دریافت دیتاها مسدود شده تا اواخر صبح رفع میشه، من الان با آسیاتک دارم از کنسول دانلود میکنم مشکلی نداره و احتمالا تا آخر شب هم مشکلی نخواهد داشت. در اون بازه زمانی لینک ها رو تو کامپیوتر هم تست میکنم میگه فیلنره نمیشه دانلود کرد.

Sent from my iPad using Tapatalk
امیدوارم شب هم همین طور باشه تو تایم فری اگر نشه دانلود کرد دچار مشکل خواهم شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر