همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
سلام. اگر‌بازی فیزیکی باشه که مشکلی ندارید فقط کافیه آنلاین نباشید و به راحتی بازی کنید‌ و کاری به آپدیت هم نداشته باشید.
اگر بازی دیجیتالی داشته باشید که باید اکانت رو هوم کنید تا بتونید آفلاین بازی کنید و باز هم در این صورت کاری به آپدیت نخواهید داشت. اما اگر اکانت رو هوم نکرده باشید چون برای اجرای بازی باید آنلاین باشید پس حتما باید آپدیت رو هم انجام بدید.
موفق باشید
سپاس از راهنمايي شما،اين دوستم بازيهارو فيزيكي ميخواد بخره،پس اگر بازي فيزيكي باشه و هم زمان به نت هم وصل باشه،پيغام آپديت رو نميتونه رد كنه درسته؟ كلا اگر به نت وصل باشه چه فيزيكي چه ديجيتالي در صورت اومدن پيغام آپديت بايد اون رو دانلود كنه تا بتونه وارد بازي بشه وگرنه بازي اجرا نميشه،درسته؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
سپاس از راهنمايي شما،اين دوستم بازيهارو فيزيكي ميخواد بخره،پس اگر بازي فيزيكي باشه و هم زمان به نت هم وصل باشه،پيغام آپديت رو نميتونه رد كنه درسته؟ كلا اگر به نت وصل باشه چه فيزيكي چه ديجيتالي در صورت اومدن پيغام آپديت بايد اون رو دانلود كنه تا بتونه وارد بازي بشه وگرنه بازي اجرا نميشه،درسته؟
بله درسته

انلاین = اپدیت اجباری

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: a.rajabi

Atari

کاربر سایت
Jul 18, 2016
17
سلام.
میدونم که با داشتن xbox one میشه بازی های xbox360 روخرید و اینجوری بازی ای رو از دست نداد،اما میخواستم بپرسم که آیا میشه راحت با خرید گیفت کارت وشارژ حساب برای وان،بازی های Xbox 360 روهم براش خرید یانه؟
میخوام اگه اینطوری باشه دیگه 360 نگیرم و برم اسکورپیو رو بگیرم و با یک تیر دونشان بزنم!
خیلی ممنون.

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
سلام.
میدونم که با داشتن xbox one میشه بازی های xbox360 روخرید و اینجوری بازی ای رو از دست نداد،اما میخواستم بپرسم که آیا میشه راحت با خرید گیفت کارت وشارژ حساب برای وان،بازی های Xbox 360 روهم براش خرید یانه؟
میخوام اگه اینطوری باشه دیگه 360 نگیرم و برم اسکورپیو رو بگیرم و با یک تیر دونشان بزنم!
خیلی ممنون.
مگه اسکورپیو اومده؟

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان این قضیه stream کردن بازی های xone روی ویندوز 10 نیاز به اینترنت داره یا نه فقط شبکه محلی(local network)؟
چون الان من می خوام برم جایی که اینترنت ندارم
می خواستم بدونم می تونم فقط خود مودم ور دارم ببرم بدون اینترنت و با استفاده از شبکه محلی (local network) بازی هارو روش استریم کنم؟

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
سلام دوستان من سعی دارم که ایکس باکس وان بگیرم و پی اس 4 و کامپیوتر مناسب دارم
میخوام کنسولمو بفروشم بعدش ایکس باکس بگیرم
یکی از علتام اینه که از کنسولم راضی نیستم نه پلاس نه تخفیفاش . انحصاری هم که کم داره و مشکل خاصی ندارم باش
در عوض علت اصلی که میخوام ایکس بگیرم مقرون به صرفه بودن و تخفیف های بازیه و مهمتر همه لایسنس که نصف قیمت میکنه همه چیزو
حالا میخوام بدونم با داشتن کامپیوتر میتونم از اشتراک لایسنس استفاده کنم که الزامی به خرید ایکس باکس جهت مقرون به صرفه بودن نباشه؟بازیای هماهنگ مثله تامب ریدز
و اینکه دوستان اونایی که ایکس باکس دارن واقعا راضی هستن از خدمات و بهینگی و سرور بازی؟اینترنت مناب دارم پس مشکل دانلود نیست حتی اگه نت نباشه میشه او هارد ریخت که خیلی خوبه
ممنون بابت وقتی که به من دادید

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
مایکروسافت دیگه زده به سیم آخر. بعد از شکست سنگینی که در X1 خورد و الان قیمتش رو نصف کرده و بازم کسی نمیخره چون با 360 تفاوت آنچنانی نداره. اینهمه روی کینکتش مانور داد بازی پشم هم برای کینکت نساخت! اولش 500 دلار بود کسی نخرید بعد کردش 450 بازم کسی نخرید بعد کردش 400 بازم کسی نخرید حالا کرده 300 بازم کسی نخرید. حالا اومده تازه X1S رو معرفی کرده که قابلیتش اینه فیلم 4k نه بازی 4k میتونه پخش کنه! بعد تازه اومده میگه کوچیکش کردیم و آداپتورش رو داخلی کردیم و مبتونید عمودی بذارینش روی میز تا شاید اینیکیو کسی بخره! بعد میگه تازه سال بعد میخوایم scorpio بدیم بیرون! فازش چیه ناموسا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nima_sirousi

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
با سلام،دوستان اگر امكانش هست نحوه تماشاي فيلم با زيرنويس در ايكس باكس وان توضيح بده،نياز به نرم افزار خاصي داره؟ كلا فايلهاي ويدئويي و صوتي رو راحت ميشه تماشا كرد با كنسول؟ ممنون ميشم توضيح بديد

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان هیچ راهی نیست که بشه بدون زدن eject کنسول بلوری رو در آورد؟ تو ps4 میشه از طریق دسته تو تنظیمات رفت با زدن یه دگمه بلوری بیرون بیاد بدون اینکه احتیاج به زدن eject کنسول باشه تو one چنین قابلیتی هست چون من پیدا نکردم. ممنون میشم راهنمایی کنید

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
دوستان هیچ راهی نیست که بشه بدون زدن eject کنسول بلوری رو در آورد؟ تو ps4 میشه از طریق دسته تو تنظیمات رفت با زدن یه دگمه بلوری بیرون بیاد بدون اینکه احتیاج به زدن eject کنسول باشه تو one چنین قابلیتی هست چون من پیدا نکردم. ممنون میشم راهنمایی کنید
خیر تو X1 برخلاف X360 همچین قابلیتی نیست.
البته به قول یکی از دوستان شما هروقت خواستی دیسک رو عوض کنی باید تا دَم کنسول بری دیگه، پس زدن دکمه ی eject کار سختی نیست. :D;)

• Like
Reactions: reza11

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
سلام دوستان من سعی دارم که ایکس باکس وان بگیرم و پی اس 4 و کامپیوتر مناسب دارم
میخوام کنسولمو بفروشم بعدش ایکس باکس بگیرم
یکی از علتام اینه که از کنسولم راضی نیستم نه پلاس نه تخفیفاش . انحصاری هم که کم داره و مشکل خاصی ندارم باش
در عوض علت اصلی که میخوام ایکس بگیرم مقرون به صرفه بودن و تخفیف های بازیه و مهمتر همه لایسنس که نصف قیمت میکنه همه چیزو
حالا میخوام بدونم با داشتن کامپیوتر میتونم از اشتراک لایسنس استفاده کنم که الزامی به خرید ایکس باکس جهت مقرون به صرفه بودن نباشه؟بازیای هماهنگ مثله تامب ریدز
و اینکه دوستان اونایی که ایکس باکس دارن واقعا راضی هستن از خدمات و بهینگی و سرور بازی؟اینترنت مناب دارم پس مشکل دانلود نیست حتی اگه نت نباشه میشه او هارد ریخت که خیلی خوبه
ممنون بابت وقتی که به من دادید
سلام
خیلی کار خوبی میکنید که میخواید وان بخرید :D
منم اول ps4 داشتم از سرویس دهیش راضی نبودم
بله اگه لایسنس کنید با دوستتون تقریبا نصف در میاد;)
نه دوست عزیز لایسنس فقط برای ایکس وان بعد بعضی از بازی ها فقط هم میشه رو وان و هم رو windows 10 بازی کرد
من که خیلی خیلی راضیم
قربانت:D

Mohamad rahimi

کاربر سایت
Jul 22, 2016
65
بچه ها من يه راهنمايي ميخواستم ازتون
من الان ps4 دارم ولي بخاطر بازياي gears4 و forza ho3 ميخوام يه xbox one s بگيرم ميخواستم بدونم به نظرتون بگيرم يا صبر منم واسه scorpio؟؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
بچه ها من يه راهنمايي ميخواستم ازتون
من الان ps4 دارم ولي بخاطر بازياي gears4 و forza ho3 ميخوام يه xbox one s بگيرم ميخواستم بدونم به نظرتون بگيرم يا صبر منم واسه scorpio؟؟
عزیزم اسکورپیو اواخر 2017 میاد تا اون موقع ته دیگ فورزا و گرز رو هم خوردن ! به نظر من یه xbox one s بگیر از گرز و فورزا لذت ببر سال دیگه هم بفروشش و یه دونه اسکورپیو بگیر ..

Mohamad rahimi

کاربر سایت
Jul 22, 2016
65
عزیزم اسکورپیو اواخر 2017 میاد تا اون موقع ته دیگ فورزا و گرز رو هم خوردن ! به نظر من یه xbox one s بگیر از گرز و فورزا لذت ببر سال دیگه هم بفروشش و یه دونه اسکورپیو بگیر ..

مرسي از پاسختون انصافا صبر كردن واسه اين بازيا خيلي سخته حتما همين كارو ميكنم البته اميدوارم حد اقل تا ٢ سال نخواد عوضش كنم بعدشم كه ديگه بازنشسته ميشيم تو بازي احتمالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر