همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
شما مطمینی که باید همه ی پول از credit card باشه؟
شما خودت بازی 360 از backward comtabilty خرید کردی؟
بله باید همه ش از کردیت باشه. (کلا خرید از Store ـه قسمت X360 نیاز به کردیت داره.)
برای این بازی به صورت جداگانه کد ـش رو تهیه کردم (خرید از خود Marketplace ـه Xbox نبوده). غیر از این چیزی نبوده بخوام بخرم، بازی های Free بوده که با کردیت 1 دلاری گرفتم.

• Like
Reactions: HPB

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوستان سلام. من یه چند تا سوال داشتم از اساتید خیلی هم مهمه برام ممنون میشم پاسخ بدین.
من قبلا رو اکس باکس ۳۶۰ اکانت داشتم و میخوام انتقال بدن پروفایلم رو به وان اما کشور رو انگلیس وارد کردم. الان میخواستم بدونم Ea access و gold membership که میخوام بگیرم نیاز هس حتما واسه اون کشور(انگلیس ) بگیرم یا خیر. بعد یه سوال دیگه اینکه همه میگن قسمت redeem code ایکس باکس ایراد داره و موقع گیفت وارد کردن ارور میده. این مشکل قابل حله یا نه. و اینکه واسه گلد و ea اکسس هم این مشکل هست یا نه :|

ممنون میشم یه عزیزی جواب بده که خیلی گیرم
مشکلی نداره شما با همون میتونی وارد xb1 بشی . یک سری کد ها subscribe ها ، ریجن لاک ندارن ولی کد هایی پول روش هست مثل دلار و پوند یورو اونا ریجن لاک هستش و شما نمیتونی روی اکانت امریکا یورو فعال کنی . الان بهترین کار هم اینه که ریجن اکانت رو عوض کنی و بزاری روی us هم قیمت ها کمتر در میادش و هم راحت تر براش کد پیدا میشه

hbone

کاربر سایت
Jun 26, 2014
9
سلام
من یه هارد اکسترنال مدل "WD My Passport Essential SE (USB 3.0) 750 GB " دارم. به XB1 وصل کردم و فرمت شد. کنسول هارد اکسترنال رو میشه و تو Manage Storage هارد میاد.
وقتی میخوام یه بازی رو از کنسول به هارد اکسترنال کپی کنم تا 5 درصد یا کمتر کپی میکنه و متوقف میشه. رو کنسول دیگه ای هم، همین مشکل بود.
کسی به این مشکل برخورده؟

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
سلام دوستان
امروز من يه گلد سه ماهه خريدم خواستم كد رو بزنم نشد با ساپورت صحبت كردم دليلش همون خريد گلد يه دلاري بود و ماه هاي بعدش تمديد شده بود و كرديت كارت من از اين يه دلاريا بود در نتيجه من ٢٠ دلار بدهكار شدم به مايكروسافت ، خب ساپورت گفت يه راه هست ٢ ماه از اين گلد سه ماهه كم ميكنيم يه گلد يه ماهه ميديم بدهيت صاف ميشه .منم گفتم باشه . اون٢٠ دلارو صاف كردن ولي من به صورت واقعا ناخواسته از صفحه چت خارج شدم كد ٣ ماهه كار ميكنه الان بدهي هم صاف شده الان به جرم كلاه برداري كنسولو بن نكنن؟ يه راهكار بزارين جلو پاي من
مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
سلام دوستان
امروز من يه گلد سه ماهه خريدم خواستم كد رو بزنم نشد با ساپورت صحبت كردم دليلش همون خريد گلد يه دلاري بود و ماه هاي بعدش تمديد شده بود و كرديت كارت من از اين يه دلاريا بود در نتيجه من ٢٠ دلار بدهكار شدم به مايكروسافت ، خب ساپورت گفت يه راه هست ٢ ماه از اين گلد سه ماهه كم ميكنيم يه گلد يه ماهه ميديم بدهيت صاف ميشه .منم گفتم باشه . اون٢٠ دلارو صاف كردن ولي من به صورت واقعا ناخواسته از صفحه چت خارج شدم كد ٣ ماهه كار ميكنه الان بدهي هم صاف شده الان به جرم كلاه برداري كنسولو بن نكنن؟ يه راهكار بزارين جلو پاي من
مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk
من رفیقم همین بلای تو سرش اومد بهش گفتن فقط و فقط از کردیت کارت باید پرداخت کنی اونم بهشون گفت اگه پرداخت نکنم چی میشه که جواب دادن بعد از مدتی دیگه نمیتونی انلاین بشی با اکانتت ! الانم اکانت من رو هوم کرده و راحت داره انلاین بازی میکنه ...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

EH$AN

کاربر سایت
Oct 24, 2009
273
نام
Ehsan
سلام، برای اجرای بازی رد دد میگه باید پروفایل 360 رو دانلود کنی! بعد من همین اکانتی که روی وان دارم میزنم ارور میده، قبلا روی 360 یه اکانت داشتم ولی اصلا یادم نمیاد
باید چیکار کنم؟؟

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
من رفیقم همین بلای تو سرش اومد بهش گفتن فقط و فقط از کردیت کارت باید پرداخت کنی اونم بهشون گفت اگه پرداخت نکنم چی میشه که جواب دادن بعد از مدتی دیگه نمیتونی انلاین بشی با اکانتت ! الانم اکانت من رو هوم کرده و راحت داره انلاین بازی میکنه ...

نه اینا کارشون درسته واقعا - همون ساپورته ایمیل زد گفت اگه مایلید کد سه ماه رو بده یه ماهه بگیر همینکارم کرد کد هم ارسال شد . 20 دلار هم صاف شد
در کل با این کردیت کارت 7 تومنیا فقط بازی دانلود کنید :D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان الان من بخوام هارد اکسترنال بخرم روی ایکس باکس وان نصب کنم میتونم بازیها رو روش نصب کنم بازی کنم؟و اینکه هارد خصوصیاتش باید چی باشه مثلا usb3 یا مارکش؟

mzn2000

کاربر سایت
Jun 28, 2011
8
دوستان الان من بخوام هارد اکسترنال بخرم روی ایکس باکس وان نصب کنم میتونم بازیها رو روش نصب کنم بازی کنم؟و اینکه هارد خصوصیاتش باید چی باشه مثلا usb3 یا مارکش؟
سلام. مارکش مهم نیست. فقط باید usb3 باشه و بالاتر از ۲۵۰ گیگ باشه. همین.
به راحتی میتونی روش بازی بریزی.

• Like
Reactions: amir_k2m

a.rajabi

کاربر سایت
Jan 17, 2012
66
با سلام خدمت اساتید،آیا این قضیه درسته که xone بدون آپدیت کردن بازی(در صورت موجود بودن آپدیت بازی) اون رو اجرا نمیکنه؟! یکی از دوستان من قصد خرید داره و این مسئله خیلی واسش مهمه،من خودم ps4 دارم و زمانی که یه آپدیت واسه بازی میاد،میتونم پیغامش رو رد کنم و بازی کنم،یعنی در xone این امکان وجود نداره؟ لطفا راهنمایی کنید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام خدمت اساتید،آیا این قضیه درسته که xone بدون آپدیت کردن بازی(در صورت موجود بودن آپدیت بازی) اون رو اجرا نمیکنه؟! یکی از دوستان من قصد خرید داره و این مسئله خیلی واسش مهمه،من خودم ps4 دارم و زمانی که یه آپدیت واسه بازی میاد،میتونم پیغامش رو رد کنم و بازی کنم،یعنی در xone این امکان وجود نداره؟ لطفا راهنمایی کنید
انلاين بشيد اجرا نميشه بازي

• Like
Reactions: a.rajabi

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
بادرود پس ساخت تاپیک افزوده شدن زبان پارسی و ثبت 2000 امتیاز در سایت ایده های پلی استیشن خواستم که درخواستی هم برای افزوده شدن زبان پارسی به ایکس باکس وان تاپیکی بسازم .
به لینک زیر بروید و لاگین کنید و روی vote کلیک کنید . در نظر داشته باشید که ویندوز پس از درخواست ایرانیان برای فزوده شدن روزشمار ایرانی به خواست احترام گذاشت و روزشمار ایرانی را افزود پس امکان اینکه زبان پارسی به ایکس باکس افزوده شود بالاست .
Pesian Language(زبان پارسی) For Xbox One and Xbox One Scorpio
اگر دوست داشتید به تاپیک افزوده شدن زبان پارسی در لینک زیر سری بزنید .
برای افزوده شدن زبان پارسی به PS4 رای دهید .

mzn2000

کاربر سایت
Jun 28, 2011
8
سلام. اگر‌بازی فیزیکی باشه که مشکلی ندارید فقط کافیه آنلاین نباشید و به راحتی بازی کنید‌ و کاری به آپدیت هم نداشته باشید.
اگر بازی دیجیتالی داشته باشید که باید اکانت رو هوم کنید تا بتونید آفلاین بازی کنید و باز هم در این صورت کاری به آپدیت نخواهید داشت. اما اگر اکانت رو هوم نکرده باشید چون برای اجرای بازی باید آنلاین باشید پس حتما باید آپدیت رو هم انجام بدید.
موفق باشید

• Like
Reactions: a.rajabi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر