همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
اولا اصلا تقصیر مایکروسافت نیست که یک بازی third party به خاطر مشکلات خیلی خیلی زیادش کلی باگ و مشکل داشته که خود ea تا جایی که یادمه نزدیک به شاید 30 گیگ آپدیت فقط روی pc داده بود تا جاییی که یادمه . بعد هم دوست عزیز شما این اولین باری هست که میگید دیسکی تهیه کرده بودید . وقتی بازی دیسکی میگیرید . اول تمامی اتصالات کنسول رو قطع کنید و بازی رو به صورت آفلاین نصب کنین بعد هم آنلاین بشین و بازی رو به صورت آنلاین اجرا کنین تا آپدیت هاش مشخص بشه و دانلود کنین حالا هم شما راههی نداری همچنان بزار دیسک داخل دستگاه بموونه و بقیه آپدیت ها رو بگیر .
دمت گم كه راهنمايي كردي آره كنسول رو تازه خريدم اولين باره كه بازي رو نصب كردم ممنون

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
دوستان من فردا میخوام وان بگیرم چند تا سوال دارم بی زحمت.
1- هندزفری به دسته وصل میشه؟
2-گیرز میخوام بگیرم . وقتی سی دی رو میزارم تو دستگاه تا نصب بشه قبلش باید go offline کنم؟ نمیشه هم بازی اپدیت بشه و هم به صورت افلاین بازیم رو بکنم؟ مثل ps4
3-اینترنت اسیاتک جواب میده ؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
دوستان من فردا میخوام وان بگیرم چند تا سوال دارم بی زحمت.
1- هندزفری به دسته وصل میشه؟
2-گیرز میخوام بگیرم . وقتی سی دی رو میزارم تو دستگاه تا نصب بشه قبلش باید go offline کنم؟ نمیشه هم بازی اپدیت بشه و هم به صورت افلاین بازیم رو بکنم؟ مثل ps4
3-اینترنت اسیاتک جواب میده ؟
1.آره
2.حتما go offline بکن نصب کن بعد آپدیت کن- بستگی به بازی داره گیرز رو نمیدونم
3.بهترین نت برای گیم پارس آنلاین هستش آسیاتک هم جواب میده البته

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
1.آره
2.حتما go offline بکن نصب کن بعد آپدیت کن- بستگی به بازی داره گیرز رو نمیدونم
3.بهترین نت برای گیم پارس آنلاین هستش آسیاتک هم جواب میده البته
من گو افلاین کنم بعد نت رو وصل کنم میتونم بازی کنم؟(بدون اپدیت کردن)

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
این جه وضعشه چند روزیه که سایت بتسدا دات نت مشکل داره ما هم هر چی میخوایم ماد های فال اوت 4 رو روی ایکس باکس وان دانلود کنیم نمیشه!!!

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
ببخشید یه سوال دیگه.
چجوری باید بفهمم که کنسول مال جعبه است.
یعنی بفهمم که این جعبه برای همین کنسوله.
و راهی هست که از خود کنسول بفهمیم تولید چه سالیه؟
ممنون

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
اون مشکلی بود که برای نسل قبل بودش که اون موقع چون دستگاها کپی خور میشد جعبه ها قاطی میشدش مهم هم نبودش چون اولا اون موقع اصلا یه سری مدادن جعبه براشون چاپ کنن . الان هم برای دستگاههای رفرش هم راهی نیست جز این که به دستگاه نگاه کنی چون دستگاه رفرش روش یه برچسبی میزنن که کنده نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر