همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,374
نام
بابک
سلام دوستان من ps4 دارم ولي ميخام ايكس باكس وان هم بگيرم بخاطر انحصارياش بنظر شما انحصارياي ايكس باكس ارزش خريدن كنسول را داره؟؟؟

يه سوال ديگه:وقتي دستگاه را بخرم حتما بايد ابديت كنم؟؟؟
شک نکنید که ارزش داره،بله یک اپدیت اولیه داره که کنسول بالا بیاد

sent with LG G4

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,923
نام
ايمان
متاسفانه حرفتون حق و کاملا درسته. و حقیقت هم تلخه.
آدم هیلو ۵درو بازی میکنه یاد بازیای ps2 میفته.
:))=))
به حق چیزای ندیده و نشنیده !
شماها از کجا میاین ؟
گرافیک هیلو 5 در حد PS2 هست ؟؟!
خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند انشاالله (2)

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان من یه مشکلی با ایکس باکس وان دارم اینه که اگه بازی رو از روی هارد اکسترنال اجرا کنم بعد از چند دقیقه میپره بیرون ولی اگه روی هارد خود ایکس باکس باشه بدون مشکل اجرا میشه حالا به ذهنم رسید یه بار ایکس باکس رو برگردونم تنظیمات کارخونه چون تو ویندوز و ویندوز فون اینطوریه که بعد از اپدیت حتما یه بار هارد ریست میکنیم کلی مشکلات حل میشه فقط یه مسئله ای هستش اگه من بازی ها رو روی هارد اکسترنال انتقال بدم و ایکس باکس رو ریست کنم بعدش بدون مشکل میشه بازی ها رو اجرا کرد چون حدود 100 گیگ فقط اپدیت و بازی دانلود کردم با این وضعیت و هزینه نت واقعا مکافاته مشکلی پیش نمیاد؟

دوست عزيز مشكلي ايجاد نميكنه فقط بعضي از بازيها مثه فيفا يه فضاي رزرو رو توي هارد كنسول ميگيرن يعني يه بخشي از ديتا حتما رو هارد ميشينه احتمالا تك و توك بازيات بعد از فكتوري ريست نياز به آپديت داشته باشن
در ضمن هاردت چه مدلي هست؟ سرعت خوانش اطلاعات مناسبه؟ من پيشنهاد ميدم اگه هارد كنسولت جا داره از هارد اكسترنال بريز تو هارد كنسول اول يبار هارد اكسترنال رو فرمت كن با خود كنسول احتمالا درست ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
به نظر من وارد بحثاي عددي و امار و ارقام نشين چيزي كه شما رو راضي ميتونه نگهداره فقط احساسي هست كه به كنسولتون دارين. اگه به سليقتون و احساسي كه از كار كردن و بازي كردن بهتون ميده راضي باشين مثه من و خيلياي ديگه چه از سوني وقتي اين فن بازيا رو ميبينين ميخندين. من هم مثه دوست عزيزمون وقتي وان رو خريدم كه تازه اومده بود و حتي به سختي پيدا ميشد فروشنده يادمه اصرار داشت پي اس ٤ بخرم . دوست ندارم اينو بگم ولي قابل توجهه سهم اين همه كسايي كه پلي ٤ دارن بخاطر عرضه راحت تو ايران و اصرار فروشنده هاست . حساب كنين كالاي ژاپني با برند سوني و يك كالاي ردموندي رو. اينكه چقد بچه ريخته تو شبكه پي اس ان من كاري ندارم كه دوستمون از تعداد بالاي كاربران ميگن. دو بار كه باهاشون بازي كني ميفهمي منظورم چيه. لايو و ايكس باكسو اينجور افراد پر نكردن تو كل دنيا منظورمه. بحثم فقط اينجا نيس. خلاصه من ترجيح دادم يه كنسول همه كاره با پشتيباني قوي و نرم افزاري مناسب بگيرم تا يه دستگاهي كه تو كل دنيا فقط واسه بازي شناخته ميشه و تو مولتي مديا و داشبورد و ... حرفي واسه گفتن نداره
همه سياست هاي مايكروسافت از زمان فيل اسپنسر مثبت و رو ب جلو بوده شك ندارم اگر ايشون از استارت ساخت وان مديرش بود الان حتي تو ارقام هم علاوه بر عمل ي سرو گردن بالاتر بوديم ولي بازم دمش گرم با فكرش داره كلي از فن هاي پلي ٤ رو ميسوزونه

LOW IQs

کاربر سایت
Oct 8, 2015
17
به نظر من وارد بحثاي عددي و امار و ارقام نشين چيزي كه شما رو راضي ميتونه نگهداره فقط احساسي هست كه به كنسولتون دارين. اگه به سليقتون و احساسي كه از كار كردن و بازي كردن بهتون ميده راضي باشين مثه من و خيلياي ديگه چه از سوني وقتي اين فن بازيا رو ميبينين ميخندين. من هم مثه دوست عزيزمون وقتي وان رو خريدم كه تازه اومده بود و حتي به سختي پيدا ميشد فروشنده يادمه اصرار داشت پي اس ٤ بخرم . دوست ندارم اينو بگم ولي قابل توجهه سهم اين همه كسايي كه پلي ٤ دارن بخاطر عرضه راحت تو ايران و اصرار فروشنده هاست . حساب كنين كالاي ژاپني با برند سوني و يك كالاي ردموندي رو. اينكه چقد بچه ريخته تو شبكه پي اس ان من كاري ندارم كه دوستمون از تعداد بالاي كاربران ميگن. دو بار كه باهاشون بازي كني ميفهمي منظورم چيه. لايو و ايكس باكسو اينجور افراد پر نكردن تو كل دنيا منظورمه. بحثم فقط اينجا نيس. خلاصه من ترجيح دادم يه كنسول همه كاره با پشتيباني قوي و نرم افزاري مناسب بگيرم تا يه دستگاهي كه تو كل دنيا فقط واسه بازي شناخته ميشه و تو مولتي مديا و داشبورد و ... حرفي واسه گفتن نداره
همه سياست هاي مايكروسافت از زمان فيل اسپنسر مثبت و رو ب جلو بوده شك ندارم اگر ايشون از استارت ساخت وان مديرش بود الان حتي تو ارقام هم علاوه بر عمل ي سرو گردن بالاتر بوديم ولي بازم دمش گرم با فكرش داره كلي از فن هاي پلي ٤ رو ميسوزونه

در مورد تعداد کاربران: من وقتی فیفا بازی میکنم (با توجه به مشکل پیدا کردن حریف) فقط برام مهمه حریف پیدا کنه حالا چه بچه ۱ سالش باشه چه ۱۰۰ سال! در ضمن با توجه به لطف کینکت وقتی با وان بازی میکنم صدای طرف مقابل معمولا میاد و اکثر صدای واضحشون معلومه چند سالشونه! به گوش خودم میشنوم بعضیاشون مادرشون میاد گیر میده بهشون و...!

در مورد اینکه وان بخش مولتیمدیای قویتری داره!!
در ایران وشاید در دنیا نهایت مولتی مدیا اینه که اهنگ یا فیلم بریزی رو فلش بزنیش واست اجرا کنه. اینو ویدئو پلیر های ۳۰ هزار تومانی هم انجام میدن. نکنه شما میری فیلم و موسیقی از استور ایکس باکس دانلود میکنی که میگی بخش مالتی مدیای بهتری داره!

درمورد داشبورد باید بگم داشبورد یک چیز متغیر هست و میتونه اپدیت بشه. حتی اگر داشبورد وان بهتر باشه (که من اعتقاذ ندارم) میتونه با یک اپدیت دگرگون بشه

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
FORZA MOTORSPORT

دوست عزیز من خودم فن کنسول نیستم فن بازیم در اصل
خیلی از کنسولا داشتم هم سونی - هم مایکروسافت هم نینتندو --- چه wii , چه xbox 360 , چه ps2 , چه xbox original و ....... داشتم و اگر بشه میخوام یه playstation tv هم بخرم
من از نسل قدیمی گیمرا هستم شناسنامه ای 28 سالمه اما از نظر واقعی کمی بزرگترم از زمان آتاری کنسولا تجربه کردم تا آخر نسل هفت
از نسل هشت فقط 3ds داشتم همین
همیشه کار کردمو کنسولامو با پول خودم خریدم چون خانواده ام مخالف بودن و اصلا پول برای همچین چیز نمیدادن همین الانشم میخرم اکثرا دوستان و اقوام گیر میدن اما خوب من کار خودمو میکنم کاری به کسی ندارم

نباید به ارقام و این جور چیزا توجه کرد - اگر دقت کنی از نسل 1 تا نسل هفت همیشه کنسول ضعیفتر برنده نسل شده که اونم دلایل مشخص و واضح داره ( مثل قیمت کمتر کنسول + عناوین زیاد + عناوین کم قیمت + حمایت کمپانی سازنده و ...... ) یعنی یک بارم نشده کنسول قویتر برنده نسل بشه تو این 7 نسل
پس اعدادو ارقام کشکه

نمونه بارزش نسل شش هست که در اصل 3 کنسول gamecube - ps2 - xbox original بودن از نظر سخت افزاری ps2 در کنار این 2 کنسول حرفی برای گفتن نداشت
خود من هر 3 کنسول داشتم به طور مثال رزیدنت اویل 4 نسخه گیم کیوب با ps2 مقایسه کنی فرقشون از زمین تا آسمونه

یا xbox original انقدر قویی بود که 3 برابر ps2 قدرت داشت خیلی از عناوین top اون زمان چون سخت افزار قویی میخواستن تنها روی کنسول xbox orginal اومدن و بعضی ها انحصاری xbox original شدن : مثل DOOM 3 , Elder of Scrolls III Morrowind, Thief , Far Cry

حتی Dino Crisis 3 انحصاری xbox شد , با بازی بینظیر Oddworld: Munch's Oddysee در اصل اون زمان انحصاری xbox شد

عناوین انحصاری خود ماکروسافت از این کنسول شروع شدن مثل FORZA MOTORSPORT , halo 1&2 و ...... برای این کنسول عرضه شدن

حتی زمانی که نسل هفت شروع شد بازی Half Life 2 برای کنسولا نسل هفتی اومد اما چون xbox original خیلی قدرتمند بود نسخه دوم این بازی تنها برای xbox original نسل ششی هم اومد

حتما این بررسی رو ببینید
http://forum.bazicenter.com/thread94186/page3/#post3631776

و خیلی از این بازیا دیگه که نمیشه تک تک نام برد مثل ninja gaiden انحصاری xbox original

وقتی این تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread94186/ راه افتاد درباره چگونگی ایجاد xbox سخن گفته شد - درباره برتری ها سخت افزاری و تکنولوژی استفاده شده سخن گفته شد و ...... اما اگر دقت کنید از صفحه 2 و 3 تا آخرین صفحه فن ها ps اومدن و تاپیک به انحراف کشیدن - خراب کردن - ناسزا گفتن و ...... ( خودتون برید ببینید )

وقتی بهشون گفته شد سی پیو 733 مگاهرتزی xbox کجا و سی پیو 294 مگاهرتزی ps2 کجا؟ گفتیم چیپ گرافیکی 233 مگاهرتزی xbox original کجا چیپ گرافیکی تازه با clocked شده 147 مگاهرتزی ps2 کجا؟ و ........... همشون گفتن آمار و ارقام سخت افزاری مهم نیست فقط فروش ملاکه
وقتی تو نسل هفت ضعیفترین کنسول یعنی wii برنده نسل شد با فروش بالا 100 میلیون کنسول - اون فن ها ps محترم اومدن گفتن آمار و ارقام سخت افزاری مهمه و فروش ملاک نیست

من هنوز نفهمیدم اینا با خودشون چند چندن
البته منتظرم حقوق ماهانشونو از سونی دریافت کنن بریزن حسابشون :d

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
دوستان بازی کالاف دیوتی بلک اپس چند گیگ اپدیت داره؟
تو بازار بعضی از جعبه های بازی کالا دیوتی اون قسمتی که درجه سنی نوشته شده عدد هجده داخل یه مربع کوچیک هست.میخواستم بدونم این بازی ها ساخت کجا هستند؟وایا تقلبی هستند؟چون تا حالا اون قسمتو اینطوری ندیده بودم

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
تو بازار بعضی از جعبه های بازی کالا دیوتی اون قسمتی که درجه سنی نوشته شده عدد هجده داخل یه مربع کوچیک هست.میخواستم بدونم این بازی ها ساخت کجا هستند؟وایا تقلبی هستند؟چون تا حالا اون قسمتو اینطوری ندیده بودم

دوست خوبم میتونم یه توصیه ای کنم
اگر هر وقت خواستی کنسولی بخری حتما از وارده کننده بخر که با سابقه باشه مثل dc

از ps2 بگیر تا ps4 و xbox one ریفر میکنن خودشون جعبه چاپ میکنن و ......

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia

فک میکنم ماله ریجن باشه چون جی تی ای من زده M ریجن 2 هستش ولی فالوت من زده 18 مال عربستانه
تقلبی نداریم!

haji13

کاربر سایت
Mar 7, 2015
16
آقا این season pass دقیقا چیه؟ من میخوام just cause 3 رو بخرم ولی نسخه season passش 30دلار گرونتره
یعنی اگه نسخه معمولی رو بخرم نمیتونم dlcهایی که هر چند وقت یکبار منتشر میشه رو بازی کنم ؟ یه جا هم نوشته کسایی که نسخه season pass رو میخرند یک هفته زودتر میتونن dlcها رو بازی کنن
سوال دومم اینه که just cause 3 به نظرتون بازی خوبیه؟
ممنون میشم جواب بدین

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
آقا این season pass دقیقا چیه؟ من میخوام just cause 3 رو بخرم ولی نسخه season passش 30دلار گرونتره
یعنی اگه نسخه معمولی رو بخرم نمیتونم dlcهایی که هر چند وقت یکبار منتشر میشه رو بازی کنم ؟ یه جا هم نوشته کسایی که نسخه season pass رو میخرند یک هفته زودتر میتونن dlcها رو بازی کنن
سوال دومم اینه که just cause 3 به نظرتون بازی خوبیه؟
ممنون میشم جواب بدین

بستگي به سياست هاي اون شركت بازي ساز داره
سيزن پس دي ال سي هاي پولي رو كه ممكنه يدونه باشه ممكنه ده تا بعد از انتشار بازي ديگه هزينه اي بابتش نميدين. بعضي كمپاني ها شرايط خاصي واسه كسايي كه سيزن پس دارن قائل ميشن مثه همين زودتر دريافت كردن دي ال سي و ... من تا حالا جاست كاز بازي نكردم و رينبوسيكس رو پيش خريد كردم

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
متاسفانه حرفتون حق و کاملا درسته. و حقیقت هم تلخه.
آدم هیلو ۵درو بازی میکنه یاد بازیای ps2 میفته.

آمار و ارقام ریاضی ps4 هم برتری کاملش رو نشون میدن. حالا ممکنه یه عده بیان بگن مهم کار گرفتن از اون اعداده نه خود اعداد (مثل مقایسه اپل و سامسونگ) ولی بازم باید گفت اگر این حرفتون درست باشه بازهم ps4 با پیشرفت نرم افزاری ظرفیت بیشتری داره. یعنی میتونه در آینده با آپدیت نرم ازاری هر روز از ظرفیت خودش بیشتر استفاده کنه.
به قول شما کسی که اعداد ریاضی رو به تمسخر میگیره کاملا واضحه که داره حقیقت رو انکار میکنه.
کلا وان نهایتش دو سال دیگه بتونه دووم بیارهداز همین الانم فاتحش خوندس.

اگر بعضی ها یک نفر توی فروم سونی دیدن که گفته ۱۰۸۰ نمیخوایم(!) من ۱۰ نفر رو توی فروم وان بهتون نشون میدم که گفتن ما ۱۰۸۰ میخوایم.

برای آنلاین بازی کردن هم ps4 بهتره مثلا من روی وان برای بازی فیفا ۱۶ حداکثر ۶ هزار نفر آنلاین دیدم و به طور متوسط ۲ هزار نفر (بخش سیزن). ولی روی ps4 برید ببینید مینویسه چند نفر آنلاینن.
به نظرم تنها راه مایکروسافت برای نجات از این وضعیت اینه که بیاد کنسول رو هک کنه اینطوری میتونه تاحدودی شکستشو جبران کنه و احتمالا همین کار رو هم میکنه
این اغراق ب تمام معناست من حرفی ندارم با این جماعتی که نسنجیده حرف میزنن:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر