همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,609
نام
محمد
ویزا کارت رو که میشه به راحتی خرید کرد من منظورم اطلاعات فیک بود که بدیم و بتونیم بازی رو دانلود کنیم
وقتی نمیشه دانلودش کرد و ویزار کارت می خواد چرا بعضی کاربر ها باید جو بدن که مثلا فلان بازی مجانی شده!:|
شما احتمالا با Gift Card کارت راه میفته، یه دونه ارزونش رو بگیر بعدا هم به درد میخوره :D البته قطعا تضمین نمیدم که بشه دانلود کرد ولی خودم قبلا همین جوری تونستم بازی که مجانی شده رو دانلود کنم. وقتی تو اکانتت اعتبار باشه، یکی دو بار که رو لینک خرید کلیک کنی، گزینه Confirm فعال میشه.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
من الان از قسمت سیتینگ زدم آپدیت ۱ گیگ و ۱۰۰ و خورده ای ویندوز ۱۰ رو وان نصب شد و بعدش رفتم سراغ توم ریدر و برای اولین بار از زمانی که کنسول رو دارم بازی هنگ کرد و اومدم home و تا خواستم کاری کنم دستگاه ریستارت شد!!
این چه مشکلی بود که بعد آپدیت اومد؟!:|

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
209
نام
Erfan
لیست تخفیفات جمعه سیاه متشر شد یه سوال نوبانه:d
acII با قیمت هفت دلار در دسترسه . الان اینو میتونم با گیفت کارت بخرم دیگه ؟ کردیت کارت نمیخواد موقع خرید ؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
شما احتمالا با Gift Card کارت راه میفته، یه دونه ارزونش رو بگیر بعدا هم به درد میخوره :D البته قطعا تضمین نمیدم که بشه دانلود کرد ولی خودم قبلا همین جوری تونستم بازی که مجانی شده رو دانلود کنم. وقتی تو اکانتت اعتبار باشه، یکی دو بار که رو لینک خرید کلیک کنی، گزینه Confirm فعال میشه.
نمیشه این جوری :d
من توی حسابم هم پول دارم ولی بازم ازم ویزا کارت میخواست

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام میخواستم یه مودم خوب برای ایکس باکس که مشکل پورت فوروارد و upnp و dmz نداشته باشه و نت تایپم اوپن باشه با قیمت مناسب معرفی کنین من زایکسل p660hw دارم مردم و هرکاری که میشد انجام دادم ولی پورتاش اوپن نشد

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام میخواستم یه مودم خوب برای ایکس باکس که مشکل پورت فوروارد و upnp و dmz نداشته باشه و نت تایپم اوپن باشه با قیمت مناسب معرفی کنین من زایکسل p660hw دارم مردم و هرکاری که میشد انجام دادم ولی پورتاش اوپن نشد

سلام
زایکسل کلا با گیم مشکل داره مادر زاد Strictهست
من یه مودم خوب Asus میشناسم دو هفته است خریدم تنظیمات گیم هم داره که نیازی نیست انجام بدی خودش Openهست
این مدلشه
[h=3]Asus N10 C1 Wireless-N150 ADSL Modem[/h]قیمتش 110
اما از این بهتر هم سراغ دارم مخصوص گیم این مدلها:
Asus n600
Asus n750
Asus N900
قیمتا از 300شروع میشه میره بالا
مدل اولی که معرفی کردم زمانی که تبلتم با وایرلس بهش وصل میشد اینترنت ps4قطع میشد و مجبور شدم تنظیماتش رو عوض کنم تا درست بشه در کل بگم عالی اصلا هم داغ نمیکنه

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,765
نام
علی
من الان از قسمت سیتینگ زدم آپدیت ۱ گیگ و ۱۰۰ و خورده ای ویندوز ۱۰ رو وان نصب شد و بعدش رفتم سراغ توم ریدر و برای اولین بار از زمانی که کنسول رو دارم بازی هنگ کرد و اومدم home و تا خواستم کاری کنم دستگاه ریستارت شد!!
این چه مشکلی بود که بعد آپدیت اومد؟!:|
کسی نبود ؟! جواب ما رو بده؟!
البته دیگه این مشکل پیش نیومده و فقط همون یه بار بعد آپدیت بود!
----------
یه سوال دیگه :d
من بر چسب شفاف برا دستگاه گرفتم ولی هر کاری می کنم و می چسبونم کلی حباب درست میشه! چطوری این رو بچسبونم که این حبابا ایجاد نشه؟!

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام
من یه مودم خوب Asus میشناسم دو هفته است خریدم تنظیمات گیم هم داره که نیازی نیست انجام بدی خودش Openهست
این مدلشه
Asus N10 C1 Wireless-N150 ADSL Modem

قیمتش 110
Asus n600
Asus n750
Asus N900
مدل اولی که معرفی کردم زمانی که تبلتم با وایرلس بهش وصل میشد اینترنت ps4قطع میشد و مجبور شدم تنظیماتش رو عوض کنم تا درست بشه در کل بگم عالی اصلا هم داغ نمیکنه

دوست عزیز شما اینترنت از کدوم شرکت دارین ؟؟ تهران هستین ؟؟
من مودم D link 2730 دارم . به نظرتون من کاری نمیتونم بکنم NAT تو Xbox One‌ به صورت Open‌ باشه ؟؟ چون برای من هم با این مودم D-Link و هم Zyxel به صورت Strict‌هستش ...
این مدل مودم Asus که شما میگین واقعا جواب میده با هر ISP ؟؟
ممنون میشم کامل راهنمایی کنید ...

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوست عزیز شما اینترنت از کدوم شرکت دارین ؟؟ تهران هستین ؟؟
من مودم D link 2730 دارم . به نظرتون من کاری نمیتونم بکنم NAT تو Xbox One‌ به صورت Open‌ باشه ؟؟ چون برای من هم با این مودم D-Link و هم Zyxel به صورت Strict‌هستش ...
این مدل مودم Asus که شما میگین واقعا جواب میده با هر ISP ؟؟
ممنون میشم کامل راهنمایی کنید ...

من تهران نیستم
شرکت شاتل
nat در اول به مودم مربوط میشه بعد به ISP
کلا برای گیم نباید غیر از شاتل اینترنت گرفت
طرف پینگش میشه180ذوق مرگ میشه!شاتل پینگش با اروپا 90تا120هست مشکلی با nat typeهم نداره ولی نباید مودم شرکت شاتل رو بخری چون زایکسل هست مشکل ایجاد میکنه

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
دوستان من یه مشکلی پیدا کردم نمیتونم والپیپرو تغییر بدم ، فلش رو که وصل میکنم به کنسول قبلن از تو مدیا پلیر رو عکس میرفتم و بعد set as ، الان امتحان کردم نمیذاره و متن ارورم میگه یه عکس دیگرو امتحان کن ، که میکنم بازم درست نمیشه ! :|

داستان چیه ؟ این ساین اینم که سرویس کرد مارو :|

درس شد ولی سرویسم کرد بعدم که به امنیت و اینا گیر داد .. شیطونه میگه بزنم بترکونمش :|

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
سلام
این مدلشه
[h=3]Asus N10 C1 Wireless-N150 ADSL Modem[/h]قیمتش 110
Asus n600
Asus n750
Asus N900

خیلی ممنون من میخواستم dlink بگیرم که فک کنم ایسوس بهتر باشه و همون ایسوس رو میگیرم که با xboxone هم مطابقت داره فقط داستان اینه که این مودم انگار اصلا تنظیم پورت فوروارد نداره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر