همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

drake 2011

کاربر سایت
Jan 28, 2012
21
نام
Hossein
داداش من حتي يه چيز يك دلاري هم نميتونم بخرم با ده دلارم در ضمن من با چيلتر شكن سايفون و سرور آمريكا با سايت ايكس باكس رو لپ تاپ امتحان كردم ولي بهم ميگه اكانتتو فوري شارژ كن بعد مشخصات credit card ميخواد نميدونم چه كنم واقعا؟؟؟

reza1reza1

کاربر سایت
Oct 18, 2009
11
نام
رضا
دوستان راهی هست که کنسول رو خاموش کنیم ولی دانلود ادامه داشته باشه
من یه بازی می خوام دانلود کنم نمیشه که کنسول همش روشن باشه اینجوری که زود از بین میره

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
دوستان راهی هست که کنسول رو خاموش کنیم ولی دانلود ادامه داشته باشه
من یه بازی می خوام دانلود کنم نمیشه که کنسول همش روشن باشه اینجوری که زود از بین میره

تو settings قسمت power ٬ دستگاه رو بذارید رو حالت instant on بعد هر وقت که turn off console رو بزنید دستگاه میره تو حالت sleep و به دانلودشم ادامه میده

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
داداش من حتي يه چيز يك دلاري هم نميتونم بخرم با ده دلارم در ضمن من با چيلتر شكن سايفون و سرور آمريكا با سايت ايكس باكس رو لپ تاپ امتحان كردم ولي بهم ميگه اكانتتو فوري شارژ كن بعد مشخصات credit card ميخواد نميدونم چه كنم واقعا؟؟؟

با ساپورت صحبت کن

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,922
نام
ايمان
با اون که میری فکر نکنم فایده داشته باشه
با خود وی -- ان باید بری
من همین 2-3 روز پیش خرید کردم مثه آب خوردن
اصلا باورم نمیشد انقدر راحت باشه :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,641
نام
محمد
این آپدیت های اعضای Preview رسما روانی کننده هست :| اولش که آپدیت داشبورد جدید اومد 1.2 گیگ بود، بعدش دو تا آپدیت 500 مگی داد، الان هم یه آپدیت 3.5 گیگی :| یعنی این چند روز به جای بازی کردن فقط دارم آپدیت میکنم. اولین کاری که بعد از تموم شدن آپدیت انجام میدم هم اینه که از این Preview کوفتی میام بیرون :D قشنگ 70% حجم اینترنتم تو این یک سالی که کنسول گرفتم، صرف آپدیت خود کسول یا بازیها شده.

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
اساتید محترم x1 میخوام بدونم مشکلی برا خرید بازی ندارید بازی های وان راحت گیر میاد مثل ps4 ؟؟؟؟
واسه بازی های آنلاین چطور راحت میشه با این نت ایران بازی کرد ؟؟؟؟
قیمت کنسول بدون کینکت چنده ؟؟؟؟
من خودم 360 داشتم ولی یه اشتباه کردم رفتم 4 خریدم الانم خیلی به سرم زده برم 4 رو بفروشم و وان بخرم

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این آپدیت های اعضای Preview رسما روانی کننده هست :| اولش که آپدیت داشبورد جدید اومد 1.2 گیگ بود، بعدش دو تا آپدیت 500 مگی داد، الان هم یه آپدیت 3.5 گیگی :| یعنی این چند روز به جای بازی کردن فقط دارم آپدیت میکنم. اولین کاری که بعد از تموم شدن آپدیت انجام میدم هم اینه که از این Preview کوفتی میام بیرون :D قشنگ 70% حجم اینترنتم تو این یک سالی که کنسول گرفتم، صرف آپدیت خود کسول یا بازیها شده.

من زدم کنسل کردم اعصابم نکشید
رفتم پاک کردم برنامشو
چه باو هر روز هر روز

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
بچه ها من یه مشکل عجیب دارم.

وقتی یه اکانت درست میکنم و گیمر تگ میسازم مثلا با اسم ali3245 وقتی ساخت اکانت تموم میشه یهو گیمر تگم تغییر میکنه میشه tigerasss313 یا یه اسم دیگه.....واقعا نیاز به کمک دارم. الان میذم تو سایت xbox.com با اکانت ساین این میشم میزنه گیمر تگ tigerasss313 و نمیتونم گیمر تگی که خودم ساختم رو ببینم.
ممنون میشم کمک کنید.

Sinai4ever

کاربر سایت
Jan 22, 2009
48
نام
سینا
سلام به همگی، كسي از اينترنت ايرانسل واسه دانلود بازي از ايكس باكس استفاده ميكنه ؟ من هرچي ميخوام دانلود كنم ارور ميده ! تنظيم خاصي داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر