همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
خب ما هم آخر کنسول رو گرفتیم و دردسر آغاز شد :|

میخواستم یه آمار از دوستانیکه بصورت آنلاین بازی میکنن بگیرم و لطفاً بگن چه بازیهایی رو آنلاین تست کردن و شرایط به چه صورت بوده؟

سپاس

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
منم امروز یه دستگاه ایکس باکس وان گرفتم. هیچ دردسری هم برای وصل شدن به شبکه و بازی نداشتم. ولی چرا نصب یه بازی اینقدر طول کشید؟ چه زمانی ویندوز 10 برای کنسول ارائه میشه. و الان که کنسول رو خاموش کردم حس میکنم خاموش نشده. چراغ اداپتور که روشنه (به صورت سفید نه نارنجی) و درایوش داره میچرخه دست که میزارم روش لرزشش حس میشه. چرا ؟؟؟ چطوری کامل خاموش میشه.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام
منم امروز یه دستگاه ایکس باکس وان گرفتم. هیچ دردسری هم برای وصل شدن به شبکه و بازی نداشتم. ولی چرا نصب یه بازی اینقدر طول کشید؟ چه زمانی ویندوز 10 برای کنسول ارائه میشه. و الان که کنسول رو خاموش کردم حس میکنم خاموش نشده. چراغ اداپتور که روشنه (به صورت سفید نه نارنجی) و درایوش داره میچرخه دست که میزارم روش لرزشش حس میشه. چرا ؟؟؟ چطوری کامل خاموش میشه.

کلا سیستم X1 همین هست، PS4 قسمت های مورد نیاز برای اجرای بازی رو نصب می کنه و بعد از اون در زمان بازی کردن و یا وجود دیسک داخل دستگاه بقیه نصب رو انجام می ده اما X1 میاد بازی رو تا حدی که قابل بازی باشه نصب می کنه و بعد از اون Ready To Play می نویسه اما بازی هنوز هم در حال نصب هست و در هر صورت شما بازی رو از روی هارد اجرا می کنید و مثل PS4 نیست که در صورت نصب نشدن کامل بازی قسمت هاییش از دیسک لود بشه. در ضمن سرغت داریو X1 از PS4 پایین تر هست
پاییز.....
شما برو توی تنظیمات دستگاه قسمت Power اونجا دستگاه رو از روی Instant On بردار بزارش روی Energy Saving تا کامل خاموش بشه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
پارسال مایکروسافت یه کد دانلود بازی لیمبو رو واسم هدیه فرستاده بود الان میخوام به اون کد دسترسی پیدا کنم و بازی رو دانلود کنم ولی توی قسمت پیامها در xbox live نمیشه به پیامهای خیلی قدیمی دسترسی داشت! کسی میتونه روشی بگه که بتونم به اون کد دست پیدا کنم؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
پارسال مایکروسافت یه کد دانلود بازی لیمبو رو واسم هدیه فرستاده بود الان میخوام به اون کد دسترسی پیدا کنم و بازی رو دانلود کنم ولی توی قسمت پیامها در xbox live نمیشه به پیامهای خیلی قدیمی دسترسی داشت! کسی میتونه روشی بگه که بتونم به اون کد دست پیدا کنم؟

قطعا اون کد منقضی شده

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
کاربرایی که تو بخش suggested friends هستن دوستانین که خودشون پیشنهاد دوستی داد و یا خود دستگاه رندوم این ها رو معرفی میکنه؟!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
کاربرایی که تو بخش suggested friends هستن دوستانین که خودشون پیشنهاد دوستی داد و یا خود دستگاه رندوم این ها رو معرفی میکنه؟!

دوستان دوستان اگر موردی نبود میره رو رو کسایی که باهاش بازی کردین

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
سلام میخوام وان بخرم

بازی هایه خنی که اومده براش تو هر سبکی چیه؟

یه چند تا بازی بگید که منو موجاب به خریدش کنه

azazaz

کاربر سایت
Mar 22, 2007
16
سلام دوستان من میخواستم یه ایکس باکس بگیرم ممنون میشم یه راهنمایی بکنید باید به چه چیزایی دقت کنم آیا ریجن دستگاه مهمه؟ اگه آره کدومش بهتره؟ وجود کینکت لازمه؟ یا بودن و نبودنش فرقی نمیکنه؟ خرید باندل بهتره یا نسخه معمولی؟ کدوم باندل از نظر محتویات ارزش بیشتری داره برای خرید؟ ممنون

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام دوستان من میخواستم یه ایکس باکس بگیرم ممنون میشم یه راهنمایی بکنید باید به چه چیزایی دقت کنم آیا ریجن دستگاه مهمه؟ اگه آره کدومش بهتره؟ وجود کینکت لازمه؟ یا بودن و نبودنش فرقی نمیکنه؟ خرید باندل بهتره یا نسخه معمولی؟ کدوم باندل از نظر محتویات ارزش بیشتری داره برای خرید؟ ممنون
ریجن دو باشه
و رو جعبه رو دقت کن عربی نوشته باشه ... یا نوشته باشه EU/UK
UC باشه برای آمریکا هست هرچند خیلی دیگه نیست از این ریجن ولی دقت کن ریجن دو بخری که با برق ایران سازگاری داشته باشه
باندل همه جوره هست ... هیلو ، فروزا،COD،فیفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر