همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

marcus payne

کاربر سایت
Jul 13, 2013
51
نام
علیرضا
دلیل اینکه پورت هارو میبندن چیه ؟ عجب گیری کردیم تو این مملکت
فکر کنم برای اینه که *****شکن ها مشکل پیدا کنند
عید پارسال که پورت های udp یه مدت بسته بود گویا *****شکنا هم مشکل پیدا کرده بودن

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
من مشکلی دارم با ویندوز 10 که میخوام با برنامه ی xboxش وصل شم بعد چندین بار تلاش و ارور و دوباره تلاش... میاره اکانتمو بعد lets play میزنم ولی باز ارور میده و از این مرحله جلوتر نمیره...!
بقیه ی سرویس های ویندوز راحت کار میکنن غیر از این...! اروریم که میده اروری هست که برای نت و مشکلات دیگه ی موقتی میده توی سایت زدم.
راه حلی چیزی هست کمک کنید؛)
البته نمیدونم میشه با ویندوز 10 هم DNSهارو عوض کرد یا نه ولی اگه میشه و کسی راهی باده بگه ممنون میشم؛)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلام دوستان به یک مشکل جدی خوردم Xbox وای فای مودمم رو پیدا نمیکنه ولی تمام ابزار های دیگه مثل لپ تاپ و موبایل های تو خونه پیدا میکنن. دستگاه هم اجازه نصب بازی و اجرای هیچ بازی بهم نمیده میگه باید آپدیت کنی بعدش بازی کنی

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
سلام دوستان به یک مشکل جدی خوردم Xbox وای فای مودمم رو پیدا نمیکنه ولی تمام ابزار های دیگه مثل لپ تاپ و موبایل های تو خونه پیدا میکنن. دستگاه هم اجازه نصب بازی و اجرای هیچ بازی بهم نمیده میگه باید آپدیت کنی بعدش بازی کنی

بعضی وقتا اینطوری میشه واسه منم...Channel وای فای رو عوض کن... برو 192.168.1.1 قسمت network بعدش wlan یه گزینه داره channel number که معمولا بین 1-14 عدده ! عدد رو تغییر بده...بستگی به مودمت داره این setting که گفتم شاید فرق کنه یه ذره ! البته یه ریست بده چند بار شاید درست بشه...channel معمولا عدد بالا تر بذاری بهتره چون خلوت تره بستگی به وای فای های اطراف داره ;)

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
من مشکلی دارم با ویندوز 10 که میخوام با برنامه ی xboxش وصل شم بعد چندین بار تلاش و ارور و دوباره تلاش... میاره اکانتمو بعد lets play میزنم ولی باز ارور میده و از این مرحله جلوتر نمیره...!
بقیه ی سرویس های ویندوز راحت کار میکنن غیر از این...! اروریم که میده اروری هست که برای نت و مشکلات دیگه ی موقتی میده توی سایت زدم.
راه حلی چیزی هست کمک کنید؛)
البته نمیدونم میشه با ویندوز 10 هم DNSهارو عوض کرد یا نه ولی اگه میشه و کسی راهی باده بگه ممنون میشم؛)

منم اون اوایل یه چند روزی فقط بم ارور میداد!
اول برنامه XBOX رو آپدیت کن
DNS رو ست کن رو DNS گوگل
از اینجا ب بعد بازم ارور میگیری ولی انقد بزن تا بره تو App

- - -ویرایش - - -

من gta v و bf4 و bfh ر روی ps4 بازی کردم مشکلی نداشتم و pvz و titanfall و nfs و geow ue ر روی x1 بازی کردم هیچ مشکلی نداشتم
البته WD فقط مشکل بود

گرافتاری شدیماا ! :|
HALO ک نمیشه بازی کرد
Forza هم فقط Private با ایرانی ها میشه
Sunset *****ه سرور هاش برا ما
الانم MGSV گرفتم اونم اصلا قسمت آنلاینش کانکت نمیشه !!
میترسم GeoW هم برم بگیرم بازم همین آشو همین کاسه! اون چی میشه؟ یعنی Public match ب خارجی ها جوین میده؟

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
نوشته شده توسط idden]-[;3858571:
DNS رو ست کن رو DNS گوگل

- - -ویرایش - - -

HALO ک نمیشه بازی کرد
میترسم GeoW هم برم بگیرم بازم همین آشو همین کاسه! اون چی میشه؟ یعنی Public match ب خارجی ها جوین میده؟

Geow مشکلی نداره ...;) Halo هم فقط با نت پارس جواب میده چون پرتاش بازه ! بقیه رو نمیدونم که با پارس جواب بده یا نه...ولی در کل این پرت ها بسته ست خیلی ظالمانست ! :D امیدوارم هرچه زودتر درست بشه !

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
Geow مشکلی نداره ...;) Halo هم فقط با نت پارس جواب میده چون پرتاش بازه ! بقیه رو نمیدونم که با پارس جواب بده یا نه...ولی در کل این پرت ها بسته ست خیلی ظالمانست ! :D امیدوارم هرچه زودتر درست بشه !
من مخابراتم :( !! اصلا رو‌ X1 ازش راضی نیسم! گرز رو همه ispها جواب میده یا فقط پارس آنلاین؟؟

Sent from my Nexus 5

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
نوشته شده توسط idden]-[;3858597:
من مخابراتم :( !! اصلا رو‌ X1 ازش راضی نیسم! گرز رو همه ispها جواب میده یا فقط پارس آنلاین؟؟

Sent from my Nexus 5

روی همه ISP های جوابه من خودم مخابراتم راحت بتا گیرز رو زدم...مشکلی نداره خود بازیش هم ;) من مخابرات راضی ام تنها مشکلم پینگ که این چند وقته بالاست...قبلا با تایتان فال 130 اینطورا در بدترین حالت تا 150 میرفت ولی الان بالایه 270 پینگ ! البته من با WIFI وصل میکنم شاید مشکل از اونم باشه

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
DNS رو ست کن رو DNS گوگل

- - -ویرایش - - -
آپدیته ورژن آخرش؛)
چطوری میشه توضیح بدی چطور؟ DNSایی رو که باید بزنم دارم رو وانم زدم خوب شد ولی رو سیستم ویندوز 10 نمیدونم چطوری...

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
آپدیته ورژن آخرش؛)
چطوری میشه توضیح بدی چطور؟ DNSایی رو که باید بزنم دارم رو وانم زدم خوب شد ولی رو سیستم ویندوز 10 نمیدونم چطوری...

روی Network که تو Taskbar سمت چپ پایین کلیک راست کن گزینه open network and... رو بزن...برو فسمت change adaptor setting روی ethernet کلیک راست کن گزینه propertise ...روی internet protocol version 4 کلیک کن بعد 2 تا نوار آخری رو dns گوگل یا هرچی که بهترین رسپانس رو باهاش داری بذار...من خودم اینجوری عوض میکنم شاید کمی پیچیده باشه راه دیگه ای بلد نیستم شاید راه ساده تری باشه ;)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
HALO ک نمیشه بازی کرد
MGS مگه قسمت انلاینش اول مهر نمیاد ؟!
من که رو XO انلاین بازی کردن رو بوسیدم گزاشتم کنار ، GEOW مشکلی نداره همین الان تست کردم کار میکنه !
1 گیگ اپدیت هم داره !
Forza Horizon 2 برای من بگیر نگیر داره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر