همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام خوبين دوستان؟

چرا با اينكه من ميخوام با چيز شكن از لايو بازي مترو ٢٠٣٣ و لست نايت رو بخرم ميگه بايد عوض كني نحوه ي پرداختو؟؟؟

بعد مگه اينا رو با گلد نميشه محاني خريد؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
سلام به همه دوستان
اقا من یه سوال دارم قسمتی توی استور هست واسه Xbox one که بشه بازی های ایکس باکس اورجینال رو از اون قسمت واسش خرید؟
ممنون میشم جوابم رو بدین

منظورتون استور كامپيوتره ديگه؟!
اگه اونه اره ، فقط دقت كنيد قبلش از رو كنسول چك كنيد اون بازي تخفيف نخورده باشي . چون چند بار ديدم يه بازي تخفيف ويژه خورده ولي تو استور پي سي همون قيمت قبل بوده !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

XxGhostxX

کاربر سایت
Aug 22, 2015
3
سلام !
اقایون داداشام ، واسه خرید xone مثل ps4 پشت جعبه تاریخ نمیدونم تولیده چیه ؟ از اونا داره ؟ اگه داره باید ماله چه تاریخی باشه ؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان داخل این باندل هایی که کد بازی داخلش هست اگه باندل ریجن دو باشه برا این که اون کد کار کنه باید اکانتی که میسازی ریجن دو باشه یا فرقی نمیکنه؟؟؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
دوستان داخل این باندل هایی که کد بازی داخلش هست اگه باندل ریجن دو باشه برا این که اون کد کار کنه باید اکانتی که میسازی ریجن دو باشه یا فرقی نمیکنه؟؟؟
فرقی نمیکنه
منم باندل هیلو ریج ۲ گرفتم و اکانتم ریجن ۱ هست کد رو زدم بدون مشکل گیم انلاک شد و از دوستم نسخه فیزیکی هیلو رو گرفتم نصب کردم بدون مشکل هم دارم بازی میکنم بدون اینکه دیتای بازی رو از استور دانلود کنم

- - -ویرایش - - -

سلام !
اقایون داداشام ، واسه خرید xone مثل ps4 پشت جعبه تاریخ نمیدونم تولیده چیه ؟ از اونا داره ؟ اگه داره باید ماله چه تاریخی باشه ؟
روی جعبه چیزی ننوشته
اما روی خود دستگاه تاریخ دقیق داره
ایکس وان مثل پلی ۴ نیست که مشکل سخت افزاری داشته باشه اما سعی کن تاریخ تولیدش جدید باشه

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
در قسمت my app & games دو بار به راست برید، (باید آنلاین باشید) کمی صبر کنید لیست بازی هایی که دسترسی دارید نمایش داده میشه و میتونید شروع به دانلود و نصب کنید.؟؟؟؟؟؟؟؟

رفتم ولی نیست خیلی عجیبه ولی بازی واسه دانلود نمیاد کاملا مطمئنم روی اکانتی که هستم با ویندوز رفتم و کد ست کردم و پیامی که بالا نوشتم داد که یعنی آماده دانلوده ولی بازی توی لیست دانلود نمیاد اصلا مشکل بزرگ من اینه که اسم بازی رو "dance central spotlighe " سرچ میکنم تو games اصلا پیداش نمیکنه? کسی نیست به این مشکل برخورده باشه یا این بازی سرچ کنه ببینه پیدا میشه یا نه لطفاً؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
در قسمت my app & games دو بار به راست برید، (باید آنلاین باشید) کمی صبر کنید لیست بازی هایی که دسترسی دارید نمایش داده میشه و میتونید شروع به دانلود و نصب کنید.؟؟؟؟؟؟؟؟

رفتم ولی نیست خیلی عجیبه ولی بازی واسه دانلود نمیاد کاملا مطمئنم روی اکانتی که هستم با ویندوز رفتم و کد ست کردم و پیامی که بالا نوشتم داد که یعنی آماده دانلوده ولی بازی توی لیست دانلود نمیاد اصلا مشکل بزرگ من اینه که اسم بازی رو "dance central spotlighe " سرچ میکنم تو games اصلا پیداش نمیکنه? کسی نیست به این مشکل برخورده باشه یا این بازی سرچ کنه ببینه پیدا میشه یا نه لطفاً؟

منم مشكلم همينه
چرا نميشه با چي. بي ان بازي خريداز سايت؟

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
425
نام
حامد
سلام.
من میخوام یه هارد اکسترنال واسه وان بخرم.
میخوام بدونم هارد باید fat32 باشه یا ntfs ؟اصلا فرقی داره؟(ظاهرا خود x1 هارد رو فرمت میکنه).تو قسمت ساپورت سایت ایکس باکس چیزی از نوع فرمت هارد ننوشته.
ممنون میشم راهمنایی کنید.

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
سلام.
من میخوام یه هارد اکسترنال واسه وان بخرم.
میخوام بدونم هارد باید fat32 باشه یا ntfs ؟اصلا فرقی داره؟(ظاهرا خود x1 هارد رو فرمت میکنه).تو قسمت ساپورت سایت ایکس باکس چیزی از نوع فرمت هارد ننوشته.
ممنون میشم راهمنایی کنید.

فرقی نداره
وقتی میزنیش ب کنسول خودش با فرمت xbox بطور کلی فرمت میشه (یعنی رو PC بیاریش کار نمیکنه!) تا زمانی ک خودت از طریق PC فت32 فرمتش کنی

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
منم مشكلم همينه
چرا نميشه با چي. بي ان بازي خريداز سايت؟

باید برید تو قسمت سرچ، اسم بازیتون رو سرچ کنید، اگه از سایت خریدید کزینه این استال براتون فعاله، بعد از یه بار دانلود میآد توی این قسمتی که شما میگید.

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
باید برید تو قسمت سرچ، اسم بازیتون رو سرچ کنید، اگه از سایت خریدید کزینه این استال براتون فعاله، بعد از یه بار دانلود میآد توی این قسمتی که شما میگید.

نه دوست خوب من..دقت نمردي چي گفتم.گفتم كلا از سايت ايكس باكس با چيز كن نميشه بازي خريد و ميگه change payment

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
آقا من چن تا سوال دارم ببخشید باز ..
میخواستم بدونم این update هایی که میاد برا consol میشه نکرد ؟ بطور میانگین چند وقت یکبار میاد ؟ یا مثلا حجمشون چقدر ؟ ( به غیر از اون up اولیه که 2.5 gb هست )
ممنون میشم جواب بدین ... و البته این ک من نتم زیاد خوب نیس ( 512 مخابرات ) برا همین کلا رو مسایل اینترنتی کنسول حساسم ..

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
میخواستم بدونم این update هایی که میاد برا consol میشه نکرد ؟ بطور میانگین چند وقت یکبار میاد ؟ یا مثلا حجمشون چقدر ؟ ( به غیر از اون up اولیه که 2.5 gb هست )
ممنون میشم جواب بدین ... و البته این ک من نتم زیاد خوب نیس ( 512 مخابرات ) برا همین کلا رو مسایل اینترنتی کنسول حساسم ..

آپدیت یک چیز محتمل هست که نسل قبل هم بود این نسل هم روی PS4 و XO هم هست کلا هر چند وقت یکبار یک آپدیت میاد و یک سری چیزها اضافه میکنه حجمش هم زیاد نیست فوقش سالی 2 گیگ آپدیت داشته باشه هر سری مثلا 100 مگ یا بیشتر آپدیت داره که چیز خاصی نیست
اگرم شما اصلا آنلاین نشین و بخواین آفلاین فقط بازی کنید احتیاجی به آپدیت ندارین البته به جزء آپدیت اولیه
در کل اصلا مسئله بحرانی نیست فوقش با این اینترنتی که داری یک ساعت میگزاری آپدیت بشه و بعد بازی میکنی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ببین میشه با همون 512 دانلود کرد ولی یه پیشنهاد دارم اونم اینکه اول به فکر تغییر اینترنت ـت باش تا کنسول !
هم PS4 هم وان نیاز به یه نت خوب حداقل 4 مگ دارن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر