همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
ممنون بابت پاسخ ، یه سوال دیگه ! بنده 360 امو فروختم بالطبع اکانتی که واسه xbl بود هم روش رفت،حالا الان رو xone یکی دیگه میتونم درس کنم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ (البته جمیل اون اکانت هنوز دسته خودم)
نه دادشم هيچ مشكلي نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
ممنون بابت پاسخ ، یه سوال دیگه ! بنده 360 امو فروختم بالطبع اکانتی که واسه xbl بود هم روش رفت،حالا الان رو xone یکی دیگه میتونم درس کنم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ (البته جمیل اون اکانت هنوز دسته خودم)

نه مشکلی نداره، همچنین میتونید همون رو دانلود کنید روی کنسول وان و استفاده کنید

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام

یه سئوال دارم در مورد بازیهایی که به صورت دیجیتالی خریده میشن : این بازیها حجمشون چقدره؟ و اینکه اگر وسط دانلودشون بنابه هر دلیلی اینترنت قطع بشه میشه دانلود رو ادامه داد؟

خیلی ممنون

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
سلام

یه سئوال دارم در مورد بازیهایی که به صورت دیجیتالی خریده میشن : این بازیها حجمشون چقدره؟ و اینکه اگر وسط دانلودشون بنابه هر دلیلی اینترنت قطع بشه میشه دانلود رو ادامه داد؟

خیلی ممنون
از یک گیگ کمتر تا 50 گیگ داریم !!!
هر بلایی سر اینترنتتون بیاد مشکلی در دانلودتون پیش نمیاد و میتونید دوباره دانلود کنید!

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
آقا سلام
ببخشید من یه سوالی داشتم که خیلیا میگن آره خیلیا هم میگن نه ، اما من هنوز پاسخ قطعیشو نفهمیدم
آقا اگه به نت اتصال نداشته باشیم ( به غیر از 500 mg اولش ) مشکلی پیش میاد ؟ خیلیا میگن آره و ختما باید on باشی خیلیا میگن نه و لازم نیستش که on باشی و میتونی بدون net کار کنی
لطف کنید جواب بدید چجوریاس

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
آقا سلام
ببخشید من یه سوالی داشتم که خیلیا میگن آره خیلیا هم میگن نه ، اما من هنوز پاسخ قطعیشو نفهمیدم
آقا اگه به نت اتصال نداشته باشیم ( به غیر از 500 mg اولش ) مشکلی پیش میاد ؟ خیلیا میگن آره و ختما باید on باشی خیلیا میگن نه و لازم نیستش که on باشی و میتونی بدون net کار کنی
نه داداش هیچ مشکلی پیش نمیاد.

mehdi49584

کاربر سایت
Sep 9, 2012
48
دوستان من بازی روی اکانتم کدش رو زدم تهش این پیغام اومد( use prepaid
success you now own spotlighe
xbox>my home to change your power options go to seting>power&startup
ولی وقتی وارد کنسول میشم چیزی واسه دانلود نیومده مشکل چیه ؟ چیکارش کنم؟

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
دوستان من بازی روی اکانتم کدش رو زدم تهش این پیغام اومد( use prepaid
success you now own spotlighe
xbox>my home to change your power options go to seting>power&startup
ولی وقتی وارد کنسول میشم چیزی واسه دانلود نیومده مشکل چیه ؟ چیکارش کنم؟

در قسمت my app & games دو بار به راست برید، (باید آنلاین باشید) کمی صبر کنید لیست بازی هایی که دسترسی دارید نمایش داده میشه و میتونید شروع به دانلود و نصب کنید.

- - -ویرایش - - -

آقا سلام

خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد !
* بعضی از این خیلیا رو ولشون کنید اونا فن سونی هستن و مقداری ....... :)

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان ایا امکانش هست تا 1ماه دیگه تحریم برداشته شه و بدون چیز شکن راحت خرید کرد ؟

مشخص نیست. دقت داشته باشید که قرار نیست تمامی تحریم ها برداشته بشه. برخی از تحریم ها دلایلی غیراز هسته ای دارند و پس از توافق نهایی بسته به سیاست شرکت ها میتونه تغییر کنه و یا نکنه !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,054
نام
محمد امین
بخوای دیتا رو کپی کنی تو هارد اکستنرال باید فرمتش عوض بشه و اطلاعاتش پاک بشه یا همون جوری کنار باقی اطلاعات میشه دیتای بازی رو کپی کرد؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام یک توصیه داشتم دوستان که لازم دونسنم اینجا بگم

دوستان من خودم یجورایی فن سونی هستم، اما این مدتی که ONE خریدم دیدم خیلی از دوستان بی انصافی کردن در مورد این کنسول و مورد کم لطفی قرار گرفته،

اگر کسی قصد خریدشو داره،شک نکنه من که راضیم ازش

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام به همه دوستان
اقا من یه سوال دارم قسمتی توی استور هست واسه Xbox one که بشه بازی های ایکس باکس اورجینال رو از اون قسمت واسش خرید؟
ممنون میشم جوابم رو بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر