همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
خب سلام دوستان :)
منم بالاخره تصمیم به خرید xone کردم . چند سوال دارم که اگه کسی جواب بده ممنون میشم :)
1.کینکت بازیهای جالبی داره؟ اصلا نیاز هست ؟
2.دسته خوش دسته؟ شارژیه یا با باطری؟
3.ببخشید وضعیت انلاین چطوره ؟ راحت میشه وصل شد؟ با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 پینگ گرفتم از 200 تا 250 متغیره بدون تایم اوت . میشه راحت بازی کرد؟
4.اپدیت اولیه کنسول چقدره؟
سوال های بعدی درمورد گیم هاست :)
5.بتلفیلد هاردلاین چقدر اپدیت داره؟
6.دسیتنی چقدر اپدیت داره؟
7.میشه این بازی هارو راحت انلاین بازی کنیم؟ اخه شنیدم بازی هایی مثل فیفا رو نمیشه انلاین زد .
مرسی

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
منم بالاخره تصمیم به خرید xone کردم . چند سوال دارم که اگه کسی جواب بده ممنون میشم :)
3.ببخشید وضعیت انلاین چطوره ؟ راحت میشه وصل شد؟ با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 پینگ گرفتم از 200 تا 250 متغیره بدون تایم اوت . میشه راحت بازی کرد؟
7.میشه این بازی هارو راحت انلاین بازی کنیم؟ اخه شنیدم بازی هایی مثل فیفا رو نمیشه انلاین زد .
مرسی

نظر شخصی من :

1. نه بیخوده کلا :|

2.اره خدایی خوش دسته با باطری

3.من انلاین بازی نمیکنم ولی تا جایی که میدونم فقط با فیفا مشکل داشتن بچه ها

4. 2 گیگ

5 و 6 رو نمیدونم 7 هم که بالاتر گفتم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
مرسی

سلام پیشاپیش مبارک و تبریک میگم یکی از تصمیم های موفق زندگیت داری میگیری :D
سوالات تا جایی که میدونم جواب میدم.

1.بازیهای جالبی داره و فرامین صوتی خوبی داره اما بنظرم به 300 400 تومن بیشتر نمی ارزه
2.طبیعتا خیلی خوش دست.میتونی کیت شارژر خودش بخری که 130 40 تومن که فوق العاده شارژ نگه میداره یا باطری های شارژی معمولی
3.نسبت به psn وضعیت انلاین بهتره درکل چون سروراش قوی تره
4.دقیق نمیدونم
5.اینم نمیدونم :D
6.بازم نمیدونم
7.من خودم بتل 4 و کال اف تقریبا راحت میزنم.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
مرسی

پیشاپیش مبارکت باشه;)

1. کینکت برای من که بیشتر برای دستورهای صوتی استفاده میشه..بیشتر برای بازی های Dance و Sport مناسبه
2. فوق العاده خوش دست ... باطری جداگانه باید تهیه کنی که میتونید جای باطری AA پک باطریLithium تهیه کنید که خیلی خوب هم شارژ نگه میداره
3. وضعیت آنلاین بد نیست البته بستگی به ISP و بازی که مد نظرته هم داره
4.تا الان دقیقش رو نمیدونم چقدر شده ولی حدودا تا 1 gig حساب کن
5. دوستان جواب بدن چون نمیدونم
6.با اینکه چند تا آپدیت داده شما نسخه 1st day رو بگیری فکر نکنم بیشتر از 5 gig بشه.. کلا آپدیت هاش به نسبت سبکن .
7. سرورهای EA و Activision عموما خوبن ولی برای امثال Fifa اگر پارس آنلاین نیستی باید تغییر IP بدی برای سیزن و بازی با خارجیا ولی برای بازی با فرند هات مشکلی نیست. درکل Forza , Sunset , Halo یکم اذیت میکنن ولی Call , Destiny , Titanfall اوکی هستن ... نهایتا به دلیل Pocket Lost , Time Out مشکل دار نت میهنمون یک مقدار باید صبور باشی تو زمینه آنلاین.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين

ببین بزار اینجوری بهت بگم مگه اینترنتت واقعاً داغون باشه که با بازی های لایو به جز یه سری استثنا به مشکل بر بخوری ...

مثلاً من امروز 7-8 ساعت با وایمکس مبین نت که جزو آخرین انتخاب ها واسه بازی انلاین هست بدون هیچ مشکلی بــَتــِل 4 بازی کردم ...

فیفا هم مشکلش فقط مربوط به قسمت سیزن هست وگرنه توی بخش فریندلی هیچ مشکلی وجود نداره ...

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
سلام دو تا سوال داشتم که اگه بهش جواب بدین ممنون میشم.
1.یه سایتی اقدام به فروش بازی های شیری کرده و قیمت خیلی مناسبی هم داره، در حدود 60-70 تومن.بعد میخواستم بدونم واقعا میشه شیری هم بازی تو xbox one کرد؟؟
2.برای xbox برنامه ای مثله psx وجود داره که دیتای بازی هارو بریزی؟

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
2.برای xbox برنامه ای مثله psx وجود داره که دیتای بازی هارو بریزی؟

دوستان لطف کنه یکی به این سوال رفیقمون جواب بده،چون من میخوام وان بخرم و خریدن نخریدنم در گروی این سوال هستش :d

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
جواب اون دوستمون بگم که اپدیت اولش یکم از 450 مگ بالاتره چون خودم چند روز پیش خریدم و اپدیتشو دیدم
اما سوال خودم دوستان کسی میدونه چطوری به صورت اوتوماتیک وقتی روشن میکنی هم لایوش هم گیمرتگت ساین این بشه من لایوش را درست کردم اما گیمرتگم بعد خودم باید ساین این کنم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
دوستان لطف کنه یکی به این سوال رفیقمون جواب بده،چون من میخوام وان بخرم و خریدن نخریدنم در گروی این سوال هستش :d
نه psx نداره.اما میشه دیتارو رو هارد ریخت و انتقال داد به کنسول

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
نه psx نداره.اما میشه دیتارو رو هارد ریخت و انتقال داد به کنسول

بابک جان یه توضیح دقیق میدی؟!
مثلا میشه یه بازی رو دانلود کرد و ریخت توی هارد یا فلش و بعد انتقال داد به کنسول؟!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,543
نام
محمد
بابک جان یه توضیح دقیق میدی؟!
مثلا میشه یه بازی رو دانلود کرد و ریخت توی هارد یا فلش و بعد انتقال داد به کنسول؟!
بازی که روی کنسول هست رو میشه ریخت روی هارد اکسترنال و بعد انتقال داد به یه کنسول دیگه. از روی PC نمیشه محتوا رو انتقال داد.

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
بازی که روی کنسول هست رو میشه ریخت روی هارد اکسترنال و بعد انتقال داد به یه کنسول دیگه. از روی PC نمیشه محتوا رو انتقال داد.

مرسی ممد جون
چون دور و برم کسی وان نداره این قابلیت هم پس به کارم نمیاد :(

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,543
نام
محمد
جواب سوال اولم چی؟
یعنی اینکه عین ps4 بازی هارو نصف قیمت با دیتا و اکانت بخری.همچین چیزی میشه؟
آره میشه. ولی اینکه اونی که بازی ها رو میفروشه با اکانت قانونی همچین کاری میکنه رو باید مطمئن بشید تا بعدا مشکلی واستون پیش نیاد. اینجا هم آموزش شیر کردن رو توضیح داده:
http://forum.bazicenter.com/thread88653/

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
آره میشه. ولی اینکه اونی که بازی ها رو میفروشه با اکانت قانونی همچین کاری میکنه رو باید مطمئن بشید تا بعدا مشکلی واستون پیش نیاد. اینجا هم آموزش شیر کردن رو توضیح داده:
http://forum.bazicenter.com/thread88653/
ولی این فقط تا 3 بار در سال قابل انجامه.میخوام بازی ها برام 100 تومن اینا بیوفته و دوستی هم ندارم که وان داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر