همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
عاقا این جی تی آی وی چند تا شهر داره؟؟

آب و هوای برفیو از این چیزا یا توش شهری که سردسیر باشه داره؟

يه شهر بيشتر نيست ولي اول و اخرش يه قسمت ميره يه شهر برفي خيلي كوتاه

هرچند سوالتون ربطي به اينجا نداشت

Good luck !!!

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
A
Forza Horizon 2 بعد آپدیت مشکل فریز کردنش بر طرف میشه. Forza 5 هم تا اونجایی که من می‌دونم، مشکلی نداشت.
Xbox One هم مشکل فریز کردن نداره و فقط بعضی از بازی‌ها مشکل دارن که با آپدیت مشکلشون بر طرف شده.
بهرام جان یعنی این فرسز کردن هوریزن شایع بوده که بعد اپدیت برطرف شده؟؟ منظور اینکه کسای دیگم این مشکلو داشتن که بعد اپدست رفع شده؟؟؟؟

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام
یادم هست جایی خونده بودم اگه آدرس شیکاگو بدیم مالیات نداره قبلا هم چند تا بازی گرفته بودم که هیچ مالیاتی ازم نگرفته بود ( مثل dance central و چند شخصیت killer instinct) البته اینا رو تو تعطیلات کریسمس گرفتم. امروز دو تا بازی resident evil و lego marvel رو گرفتم که در مجموع 1.88 دلار مالیات گرفت. این قضیه چجوریاست؟
[h=2]آدرسی دارین که مالیات نخواست؟[/h]

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
A
بهرام جان یعنی این فرسز کردن هوریزن شایع بوده که بعد اپدیت برطرف شده؟؟ منظور اینکه کسای دیگم این مشکلو داشتن که بعد اپدست رفع شده؟؟؟؟
اره. مشكل فريز كردن داشت بازي.
من خودم مشكل داشتم و بعد آپديت مشكل برطرف شد.

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان عزیز با سلام دو تا سوال ازتون داشتم:
1- این تنظیمات game DVR کجاست؟ هرچی میگردم پیداش نمیکنم.
2- جدیدا (حدود 2 هفته ای میشه) یه کم که بازی آنلاین میکنم(در حدود نیم ساعت) یه دفعه چراغ چشمک زن مودو از حالت نرمال خارج میشه و با سرعت چشمک میزنه. مثل اینه که ایکس باکس داره چیزی رو دانلود میکنه
بعد از به انتهای بازی که میرسیم دیس کانکت میده. میزم نگاه میکنم میبینم چیزی برا دانلود کردن نیست ول بازه همینطوزیه. از بازی هم میام بیرون باز دازه چشمک میزنه و تا بیست دقیقه نیم ساعتی انگار داره چیزی دانلود میکنه. آپدیت جدیدمگرفتم ولی بازم همینجوریه.
اگه کسی میتونه راهنماییم کنه. ممنون

pedy56

کاربر سایت
Jun 30, 2011
67
نام
پدرام
سلام
اقا یه سوال
dx 12 که میخواد بیاد چی هست؟

برادر دایرکت ایکس یک رابط برنامه نویسی برای هرچه بهتر کارکردن بازیها و نرم افزار ها با سخت افزار (cpuوgpu) هستش. و هرچه ورژنش بالاتر میره بهتر میشه و تکنولوژیشم بیشتر میشه . دایرکت ایکس 12 از تابستون یواش یواش مورد استفاده بازیسازا قرار میگیره و کیفیت و اجرای بازی هارو روی pc و xbox one افزایش میده و در انحصار کمپانی ماکرو سافت هم هست. اطلاعات بشترو میتونی سرچ کنی.

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
برادر دایرکت ایکس یک رابط برنامه نویسی برای هرچه بهتر کارکردن بازیها و نرم افزار ها با سخت افزار (cpuوgpu) هستش. و هرچه ورژنش بالاتر میره بهتر میشه و تکنولوژیشم بیشتر میشه . دایرکت ایکس 12 از تابستون یواش یواش مورد استفاده بازیسازا قرار میگیره و کیفیت و اجرای بازی هارو روی pc و xbox one افزایش میده و در انحصار کمپانی ماکرو سافت هم هست. اطلاعات بشترو میتونی سرچ کنی.
یعنی امکان داره از سخت افزار ps4 جلو بزنه؟

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
ایکس باکس وان همین الانشم از ps4 جلو زده و وقتی که DX12 بیاد نمیخواد معجزه که بکنه ولی حتما مقداری گرافیک بازی ها بهتر خواهد شد ، مثلا DX 10 با 11 خیلی فرق داشت ؟
من که ایکس باکس وان رو همین الانشم قبول دارم چه dx 12 بیاد چه نیاد.

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
من تو این هفته یکی از کنسول های نسل هشت رو میگیرم.
دلم با xbox one هست.
اما تو ایران بیشتر ps4 دارن و من بخوام بازیم رو تعویض کنم یا بفروشم خیلی راحت تره تا xbox one
شنیدم اپدیت بازی ها تو xbox one خیلی زیاده .
همه دوستام هم ps4 دارن
میترسم ps4 بخرم و پشیمون شم که ای کاش xbox one میخریدم
اما دلم با xbox one هست.
نظر شما چیه؟
انتخاب درستم کدومه؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من تو این هفته یکی از کنسول های نسل هشت رو میگیرم.
دلم با xbox one هست.
اما تو ایران بیشتر ps4 دارن و من بخوام بازیم رو تعویض کنم یا بفروشم خیلی راحت تره تا xbox one
شنیدم اپدیت بازی ها تو xbox one خیلی زیاده .
همه دوستام هم ps4 دارن
میترسم ps4 بخرم و پشیمون شم که ای کاش xbox one میخریدم
اما دلم با xbox one هست.
نظر شما چیه؟
انتخاب درستم کدومه؟
کاری نداشته باش کی چی داره و کی چی میگه. فقط به حرف دلت گوش کن و اونی رو بگیر که دوست داری

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر