همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
یک خبر دارم که اگه بگم از خوشحالی در پوست خودتون نمی گنجید >:d

Borderlands: The Handsome Collection یک Day 1 Patch به حجم 16GB برای Xbox 1 داره که 3 گیگش برای Borderlands 2 و 13 گیگیش برای Borderlands: The Pre-Sequel هست

من موندم اصلا سایز خود بازی 16 گیگ می شه که اینا 16 گیگ براش پچ دادن ، بلوری خام تحویل ملت می دن احتمالا

Borderlands: The Handsome Collection has 16GB day one patch on Xbox One • Eurogamer.net

Last Outlaw

کاربر سایت
Dec 2, 2011
204
نام
Omid
سلام دوستان...یه سوال...من دی ال سی فورزا رو دانلود کردم، حجم رو زده 15 گیگ، ولی حدود 18 گیگ از شارژم کم شد و تو bandwith هم حدود 18 گیگ زد...واسه شما هم اینجوری بود؟کلا همیشه اکثر دانلود ها مخصوصا بازی های بالای 15 گیگ اینجوری میشه...شما همچین مشکلی داشتید؟

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
سلام یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید
شنیدم کسایی که پارس آنلاین دارن نمیتونن به لایو وصل بشن ؟؟!! درسته؟؟!!!
اینجوری باشه من باید بیخیال کنسول بشم؟؟؟!!!

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,515
من الان از اینترنت نامحدود پارس آنلاین استفاده می‌کنم و به راحتی با Xbox One به Xbox Live وصل میشم.
همین چند دقیقه پیش هم داشتم Halo رو بازی میکردم بدون مشکل.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من الان از اینترنت نامحدود پارس آنلاین استفاده می‌کنم و به راحتی با Xbox One به Xbox Live وصل میشم.
همین چند دقیقه پیش هم داشتم Halo رو بازی میکردم بدون مشکل.
کسی ر میشناسی اینجور مشکلی داشته باشه؟؟؟!!
به خدا بعضی از دوستان متخصص ایجاد شایعه هستن

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دقیقا روی،360 به هیچ عنوان وصل نمیشد من تاحالا چند موردش رو دیدم ولی در مورد وان نمیدونم اونی که میگن 360با پارس،انلاین کار نمیکرد در هر حال شما میتونی پارس انلاین رو عوض کنی اگر مشکل داشت با وان

- - -ویرایش - - -

من یه سوالی داشتم چون بلاخره میخوام یه وان بگیرم میخواستم بدونم این اپدیت کنسول پلمپ چه قدر حجم داره که مغازه دار بهم گفته پنجاه تومن میگیره ارزش داره یا خودم انجام بدم سرعت نتم خوبه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دقیقا روی،360 به هیچ عنوان وصل نمیشد من تاحالا چند موردش رو دیدم ولی در مورد وان نمیدونم اونی که میگن 360با پارس،انلاین کار نمیکرد در هر حال شما میتونی پارس انلاین رو عوض کنی

- - -ویرایش - - -

من یه سوالی داشتم چون بلاخره میخوام یه وان بگیرم میخواستم بدونم این اپدیت کنسول پلمپ چه قدر حجم داره که مغازه دار بهم گفته پنجاه تومن میگیره ارزش داره یا خودم انجام بدم سرعت نتم خوبه

داداش کلا 2 3 گیگ کمتر هستش اپدیت کردنش هم از خوردن یک لیوان اب اسون تر هست

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
دقیقا روی،360 به هیچ عنوان وصل نمیشد من تاحالا چند موردش رو دیدم ولی در مورد وان نمیدونم اونی که میگن 360با پارس،انلاین کار نمیکرد در هر حال شما میتونی پارس انلاین رو عوض کنی اگر مشکل داشت با وان

- - -ویرایش - - -

لا اله الا الله ....مگه مبخواد چی کار کنه پنجاه تومن میگیره؟؟؟؟؟ به نظر من کنسولت رو از اونجا نخر برو یه جای دیگه مشخصه طرف دنبال خیر مشتری نیست...

معلوم نیست میخواد چ جنس بنجلی بهت بندازه...
یه سری صب پا میشن به فکر اینن که سر چند نفری رو چطوری کلاه بزارن و چقدر بیشتر سود کنن...بعد میگن مشکل مملکت تحریمه....دلار گرون میشه جنس قبلی گرون میشه...دلار ارزون میشه جنس گرون میشه چون ریال سعودی گرون شده...این دوتا هم ارزون میشن والی بازم جنس گرون میشه ...میگی چرا گرون شده ...میگه بورس مکزیک چند واحد افت کرده

خلاصه راست گفت عزیزی که 40 میلیون نفر صب تویه ایران از خواب پا میشن تا سر 40 میلیون نفر رو کلاه بزارن

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر