همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
سلام من موندم با این قضایا وان بخرم یا فور
ساخت اکانت تو لایو سخته؟ نیاز به ***** شکن داره؟ با جیمیل میشه ساخت؟ هر کی بلدی توضیح کامل بده خاهش

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام من موندم با این قضایا وان بخرم یا فور
ساخت اکانت تو لایو سخته؟ نیاز به ***** شکن داره؟ با جیمیل میشه ساخت؟ هر کی بلدی توضیح کامل بده خاهش

سلام دوست عزیز به نکات زیر اشاره میکنم :
1-دستگاه Xbox One یک کنسول بازی هست و همچنین یک دستگاه مولتی تسکینگ محسوب میشه یعنی در آینده بعنوان یک دیوایس تحت نرم افزار هم میشه استفاده کرد
2- ساخت اکانت در لایو خیلی راحته شما اگر از سایت Live.com اکانت داشته باشی براحتی میتونی در Xbox one هم استفاده کنی
3-یک سرچی در اینترنت بزن آموزش ساخت اکانت در سایتهای مختلف رو بهت نشون میده
4-و در آخر اینکه نسبت به خرید Xbox One شک نکن چون مایکروسافت از نظر تکنولوزی و دنیای مجازی 5 الی 6 سال جلوتر از بقیه شرکتها کار میکنه

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
درود
اگه قسمت بشه فردا کنسول رو سفارش می دم ولی با اینکه چندتا از دوستان پیشنهادات خودشون رو در مورد خرید رجین بهتر رو دادن برای آخرین بار می پرسم کیفیت رجین ۱ بهتره یا ۲؟!
ضمنا مطمپن بشم رو رجین ۲ میشه اکانت رجین ۱ ساخت و بالعکس و تفاوت رجیت اکانت و بازی و خود دستگاه محدودیت ایجاد نمی کنه!
و مهمتر اینکه مشکل برخی آداپتورها که می گن دارن برا کدوم رجینه؟!

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه اینکه چرا تو ایران اکثرا رجین ۱ دارن مزیتی داره یا اینکه من اشتباه می کنم اکثرا رجین ۱ دارن؟!

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
درود
اگه قسمت بشه فردا کنسول رو سفارش می دم ولی با اینکه چندتا از دوستان پیشنهادات خودشون رو در مورد خرید رجین بهتر رو دادن برای آخرین بار می پرسم کیفیت رجین ۱ بهتره یا ۲؟!
ضمنا مطمپن بشم رو رجین ۲ میشه اکانت رجین ۱ ساخت و بالعکس و تفاوت رجیت اکانت و بازی و خود دستگاه محدودیت ایجاد نمی کنه!
و مهمتر اینکه مشکل برخی آداپتورها که می گن دارن برا کدوم رجینه؟!

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه اینکه چرا تو ایران اکثرا رجین ۱ دارن مزیتی داره یا اینکه من اشتباه می کنم اکثرا رجین ۱ دارن؟!

بزار در مورد ریجن کلی بهت بگم
ریجن کنسول برای فیلم مهمه که اصولا ایرانیااز بابت فیلم نگاه کردن فیلم اورجینال رو کنسول کلا تعطیل
یه فرقی بین ریجن ها هست و اونم اینه که اداپتو ریجن ۲ برق مستقیم ۲۲۰ میتونی بزنی ولی ریجن های دیگه برق ۱۱۰ هست اداپتور و باید در کنارش یه اداپتور بگیری (ترانس پیشنهاد میشه)
ریجن اکانتت به خودت بستگی داره
ریجن اکانت و بازی در هر صورت بهم میخوره و میتونی بازی کنی اما بخوای DLC برای بازی مورد نظرت بگیری باید ریجن بازی با اکانتت یکی باشه .
همین
ریجن اکانتت هم سعی کن یا امریکا بسازی یا انگلیس .
در مورد اینکه چ ریجنی هم بیشتره معمولا یک و دو بیشتره ولی گرونترین ۲ هست چون نیاز به اداپتور نیست تو ایران چون ۲۲۰ هست برق اداپتور خودش

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
بزار در مورد ریجن کلی بهت بگم
ریجن کنسول برای فیلم مهمه که اصولا ایرانیااز بابت فیلم نگاه کردن فیلم اورجینال رو کنسول کلا تعطیل
یه فرقی بین ریجن ها هست و اونم اینه که اداپتو ریجن ۲ برق مستقیم ۲۲۰ میتونی بزنی ولی ریجن های دیگه برق ۱۱۰ هست اداپتور و باید در کنارش یه اداپتور بگیری (ترانس پیشنهاد میشه)
ریجن اکانتت به خودت بستگی داره
ریجن اکانت و بازی در هر صورت بهم میخوره و میتونی بازی کنی اما بخوای DLC برای بازی مورد نظرت بگیری باید ریجن بازی با اکانتت یکی باشه .
همین
ریجن اکانتت هم سعی کن یا امریکا بسازی یا انگلیس .
در مورد اینکه چ ریجنی هم بیشتره معمولا یک و دو بیشتره ولی گرونترین ۲ هست چون نیاز به اداپتور نیست تو ایران چون ۲۲۰ هست برق اداپتور خودش
ولی من یکی از دوستانم از سوئد یک پک ترایلوژی استاروارز و و یک پک کوادلوژی اکس من اوورده بود منم با یک ذوق و شوقی دیسک یک استاروارز رو گذاشتم تو کنسول و با یک ارور زیبا بابت ریجن فیلم ها مواجه شدم،کلا ذوقم پر پر شد!

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
ولی من یکی از دوستانم از سوئد یک پک ترایلوژی استاروارز و و یک پک کوادلوژی اکس من اوورده بود منم با یک ذوق و شوقی دیسک یک استاروارز رو گذاشتم تو کنسول و با یک ارور زیبا بابت ریجن فیلم ها مواجه شدم،کلا ذوقم پر پر شد!

استثنا بودی شما !
فیلم معمولا کسی نمیبینه ولی شانس شما یبارم که میخوای ببینی میبینی ریجن دستگاه با فیلم نمیخونه ...
خودم یه سری یه فیلم گرفتم و به همین صورت ترکیدم !!!
اول زدم تو دستگاه ارور display داد و گفت باید 3D باشه !!
با ذوق رفتم کنسول رو زدم به TVخانواده و با ارور ریجن راهیه اتاق خودم شدم ! ۷۰ تومن داده بودم به فیلمه :|
۷۰ روز سوختم !
لاغر شدم اصن !!

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
آقایون فیفاباز میشه منو راهنمایی کنید من چند روزی که با این پیغام در بخش season آنلاین مواجه میشم :
52c3d3839fb6bcb1002c70653bdafc1c.jpg

من از اینترنت وایمکس ایرانسل 512 مگ نامحدود استفاده میکنم و اکثر اوقات NAT Type : Open میباشد ولی نمیدونم چرا همچین پیغامی میده !!!
لطفا راهنماییم کنید
مممممررررررسسسی

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
دوستان بالاخره ما ایکس وان رو سفارش دادیم رجین ۲ :d

البته چون از سایت حریدم شنبه یا یکشنبه می رسه دستم! فقط فروشنده میگفت آپدیتش سخت و پیچیدس و ۱۰۰ تومن میگیره که آپدیت کنه ولی من قبول نکردم و گفتم پلمپ بفرسته که خودم آپدیت کنم ! مگه آپدیتش سخته؟!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

البته چون از سایت حریدم شنبه یا یکشنبه می رسه دستم! فقط فروشنده میگفت آپدیتش سخت و پیچیدس و ۱۰۰ تومن میگیره که آپدیت کنه ولی من قبول نکردم و گفتم پلمپ بفرسته که خودم آپدیت کنم ! مگه آپدیتش سخته؟!

سخت ؟ از اب خوردن هم راحت تره :))

این همون قضیه ای هست که پوشت گوشی جلو گوشی ضده خش بندازن یک قاب ضده ضربه بندازن رو گوشیتو شونصد تا نرم افزار بریزن رنگ سفیدش گرون تره این قضیه اپدیت کنسول ها هم برای فروشنده مثل این حرکت موبایل فروشا شده

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
مبارکه. ;)
یعنی این فروشنده ها رو باید آدم بگیره از ... دار بزنه. :| چقدر یه عده میتونن دزد و حروم لقمه باشن!!! )x

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
آقا ما هم وارد نسل 8 شدیم :)
بکس یه سوال...3-4 تا از اپلیکیشن ها روی کنسول نمیدونم چشونه...مثلا من یه فلش وصل کردم به کنسول mediaplayer ران کردم فقط گزینه pin و unpin بود...اصن نیاورد بالا..گزینه ای برای دانلود هم نداشت...skype و music و video هم همینطور فقط pin و unpin دارن نمیشه ازشون استفاده کرد :/ کسی میدونه چرا؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آقا ما هم وارد نسل 8 شدیم :)
بکس یه سوال...3-4 تا از اپلیکیشن ها روی کنسول نمیدونم چشونه...مثلا من یه فلش وصل کردم به کنسول mediaplayer ران کردم فقط گزینه pin و unpin بود...اصن نیاورد بالا..گزینه ای برای دانلود هم نداشت...skype و music و video هم همینطور فقط pin و unpin دارن نمیشه ازشون استفاده کرد :/ کسی میدونه چرا؟
یکم گیج میزنه بعضی اوقات وان :D
ولی تو این مواقع برو تو استور قسمت app دستی دانلود کن ...
کنسولت آپدیت هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر