همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
نوشته شده توسط ([{•}])([{•}]);3619943:
پر هزینه ترین و ریسکی ترین روش خرید بازی همون خرید فیزیکی هستش سعی کنید بیشتر بازی هاتونو دیجیتالی بگیرین
همه مثل شما مایه دار نیستن 60 دلاز با دلار 3500 بدن و بازی رو نگه دارن
به خودت فقط نگاه نکن

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
بهترین کار اینه که بازی دست دوم بخریم بازی کنیم...
دیجیتالی که اصلا به صرفه نیست جدا از اینکه باید ۳۰ گیگ دانلود کنیم دیگه اون بازی رو نمیشه فروختش

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
واقعا خیلی از دسته مایکروسافت شاکیم :D
چه وضعه کنسول ساختنه؟! به خصوص اینکه بدون اینترنت نمیشه بازی کرد :|
خیلی دوس دارم بعد از 6 7 سال با 360 این کنسولُ تجربه کنم ولی ببینین مایکروسافت چیکار کرده که دارم به ps4 فکر میکنم 8-|

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
خیلی دوس دارم بعد از 6 7 سال با 360 این کنسولُ تجربه کنم ولی ببینین مایکروسافت چیکار کرده که دارم به ps4 فکر میکنم 8-|
احتمالا محل سکونت شما خیلی‌ دورتر از زمین
تو کدوم سیاره گفته شده که کنسول ماکرو بدون اینترنت قابلیت بازی کردن نداره ؟!
اول شما برو اطلاعات خودت و زیاد کن بعد صحبت کن ادم هرچیزی که به ذهنش میرسه بازگو نمی‌کنه دوست عزیز
در مورد اینکه شما هم می‌خوای چه کنسولی بخری خودت مختاری اینجا جاش نیست که بیای بگی‌ چی‌ می‌خوای چی‌ نمی‌خوای...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
همون اول که کنسول اومد ، گفتن آنلاین چک داره! یعنی هر 24 ساعت باید با اینترنت چک شه ..
من اندازه سن شما با کنسولای مایکروسافت سابقه دارم ، در حدی نیستین که به من بگین کجا میتونم پست بذارم یا نذارم! صرفا نظرم رو گفتم . :)

هنوز دارم بررسی میکنم که بین one و ps4 انتخاب کنم . فعلا به نتیجه ای نرسیدم .
موفق باشید .
اصلا واسه بازی کردن با X1 لازم نیست آنلاین باشی، این قضیه که همون اوایل معرفی کنسول، تموم شد رفت :D

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
اصلا واسه بازی کردن با X1 لازم نیست آنلاین باشی، این قضیه که همون اوایل معرفی کنسول، تموم شد رفت :D

آره الان سرچ کردم متوجه شدم .. :D اشتباه از من بود .

واقعا دل کندن از Xbox Live خیلی سخته .. قسمت شه این هفته منم بخرم .

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,572
نام
محمد
امیر, آبروی چندین و چند سالمون رو تو لایو بردی!:| مرد حسابی تو هنوز نمیدونی نیاز به چک 24 ساعته نیست ؟!! :d
پ ن : در ضمن , اکثر اون بچه های گذشته نیستن. خودت بیای متوجه میشی !!:(

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
امیر, آبروی چندین و چند سالمون رو تو لایو بردی!:| مرد حسابی تو هنوز نمیدونی نیاز به چک 24 ساعته نیست ؟!! :d
پ ن : در ضمن , اکثر اون بچه های گذشته نیستن. خودت بیای متوجه میشی !!:(

محمد اصلا تو کار کنسول نسل جدید نبودم این 1 ساله اخیر .. :D گفتم واسه عید بین one و ps4 یکی رو بخرم . تو همین یکی دو روز چندتا عیب از One گرفتم نسبت به Ps4 ولی خدایی همون Xbox Live خودش ارزشش رو زیاد میکنه ، احتمالا تا آخر هفته بخرم :D

پ.ن: اون نسل دیگه تکرار نمیشه حاج آفا .. یه کلن Persia Team تشکیل بدیم :))

sb1370

کاربر سایت
Dec 15, 2014
17

دستش که خیلی خوبه!

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
پیشاپیش مبارکتون باشه برای قیمت به این تاپیک مراجعه کنید http://forum.bazicenter.com/thread77479/page63/#post3615495

در مورد سال ساخت هم کلا تعداد خیلی کمی از Day One Edition مشکل درایو داشتن که دیگه تو بازار موجود نیستن مگه به صورت دست دوم .. باقی آمار خرابی هم مثل بقیه محصولات الکترونیکی هست و لزومی نداره رو تاریخ ساخت وسواس به خرج بدید... فقط Power Brick 220 بازار اکثرا غیر اورجینال و بی کیفیت هستند و بعضی از فروشندگان اقدام به تعویض Power Brick های 220 ریجن Pal با غیر اصل های داخل بازار می کنند در نتیجه نسخه ریجن 1 رو پیشنهاد میکنم چون Power Brick اصل 110 تو پک تضمین شدست قیمت پایین تری داره و با یه تبدیل 110 به 220 با کیفیت بدون مشکل استفاده خواهید کرد .
ممنون داداش
راهی هست که بشه پاور اصل و غیر اصلشو تشخیص داد؟؟؟؟
راستی رجین پال همون رجین 1 هست درسته؟؟؟( من همیشه این رجینها رو به جز 3 باهم قاطی میکنم)
واینکه رجینش مثل ps3_4 رو جعبه هک شده یا رو خود کنسولم هست؟؟؟
راستش من تجربه اولم برای خرید xbox هست، چون تاحالا xbox نداشتم،
نیاز به راهنمایی شما عزیزان دارم
اینکه نمیدونم چیارو دقیق چک کنم تا مطمعن بشم کنسول و تجهیزاتش درست و اصل هستن، مورد دیگه اینکه کنسول فری رجینو هست برای بازی؟؟؟ یعنی کنسول رجین 1، بازی رجین 2 رو اجرا میکنه مثل ps???
واینکه جعبه کنسول پلمپ هست یا قبلا باز کردن دوباره بستن؟؟؟؟ چطور میشه تشخیص داد اصله پلمپش؟!
چون من ps4 رو.که خریدم، ظاهرا یکدور باز شده پکش و تجهیزاتش تست شده تو ایران و مجدد پلمپش کردن و این قضیه عادیه ظاهرا، خواستم بدونم xone هم.همینطوره؟؟؟
ممنون

sb1370

کاربر سایت
Dec 15, 2014
17
ممنون داداش
راهی هست که بشه پاور اصل و غیر اصلشو تشخیص داد؟؟؟؟
راستی رجین پال همون رجین 1 هست درسته؟؟؟( من همیشه این رجینها رو به جز 3 باهم قاطی میکنم)
واینکه رجینش مثل ps3_4 رو جعبه هک شده یا رو خود کنسولم هست؟؟؟
راستش من تجربه اولم برای خرید xbox هست، چون تاحالا xbox نداشتم،
نیاز به راهنمایی شما عزیزان دارم
اینکه نمیدونم چیارو دقیق چک کنم تا مطمعن بشم کنسول و تجهیزاتش درست و اصل هستن، مورد دیگه اینکه کنسول فری رجینو هست برای بازی؟؟؟ یعنی کنسول رجین 1، بازی رجین 2 رو اجرا میکنه مثل ps???
واینکه جعبه کنسول پلمپ هست یا قبلا باز کردن دوباره بستن؟؟؟؟ چطور میشه تشخیص داد اصله پلمپش؟!
چون من ps4 رو.که خریدم، ظاهرا یکدور باز شده پکش و تجهیزاتش تست شده تو ایران و مجدد پلمپش کردن و این قضیه عادیه ظاهرا، خواستم بدونم xone هم.همینطوره؟؟؟
ممنون

پاورهای غیر اصل تو بازار تا اونجایی که می دونم ولتاژ ورودیشون 100-240 هست اما پاورهای ریجن 2 پشتشون input رو v200-v240 زده.
ریجن 1 NTSC، ریجن 2 PAL
ریجن 2 رو جلو جعبش پایین سمت راست یه مستطیل نارنجی داره. می تونی برای این که مطمئن شی که جعبه مال خود کنسول هست، سریال کنسول رو با سریال زیر جعبه مطابقت بدی.
Xbox One برای بازی ریجن فری است.
فکر کنم بعضی ها رو تو گمرک باز می کنن.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر