همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
سلام خدمت همگی.میخام x1 بخرم. چندتا سوال دارم. فکر کنم تکراری باشه ولی چند صفحه خوندم جوابم رو پیدا نکردم.
1- کنسول ریجن 2 آدابتور داره یا فقط ی دو شاخ برق ساده هست؟؟؟ اگه آداپتور داره از کجا بفهمم که اصل هست و با یکی از اینا که تو بازار هست عوضش نکرده باشن؟؟؟
2- از روی خود کنسول چطور بفهمم که ریجن 2 هست؟؟؟
3- وقتی کنسول واسه بار اول روشن میشه چه چیزی رو نشون میده؟؟منظورم اینه که چطور بدونم قبلا استفاده نشده و آک هست؟؟؟
اگه چیزه مهمه دیگه ای هست لطفا راهنمایی کنید. مرسی

جواب سوال 1 ) ریجن 2 آداپتور داره به همراه دو شاخ برق ، اگر میخوای بدونی که جنست اصل یا نه باید از فروشنده معتبر و قابل اطمینان خرید کنی :d
جواب سوال 2 ) روی جعبه کلمه UC نوشته شده باشه و همچنین کشورهای اروپایی ذکر شده ;)
جواب سوال 3 ) کنسول وقتی روشن میشه روی صفحه نمایش تصویر زیبای دسته ایکس وان ظاهر میشه که باید یکسری تنظیمات انجام بدی :)
جواب سوال 4 ) قبل از خرید حتما صدقه بده :)) که چشم نخوری

nashna150

عضو جدید
Oct 17, 2014
18
جواب سوال 1 ) ریجن 2 آداپتور داره به همراه دو شاخ برق ، اگر میخوای بدونی که جنست اصل یا نه باید از فروشنده معتبر و قابل اطمینان خرید کنی :d
جواب سوال 2 ) روی جعبه کلمه UC نوشته شده باشه و همچنین کشورهای اروپایی ذکر شده ;)
جواب سوال 3 ) کنسول وقتی روشن میشه روی صفحه نمایش تصویر زیبای دسته ایکس وان ظاهر میشه که باید یکسری تنظیمات انجام بدی :)
جواب سوال 4 ) قبل از خرید حتما صدقه بده :)) که چشم نخوری

1- فروشنده معتبر از کجا گیر بیارم؟؟:d
2- شما فرمودی روی جعبه. من گفتم از روی خود کنسول.
3- مرسی
4- خواستم صدقه بدم واسه شما هم صدقه میدم:d;)

pedy56

کاربر سایت
Jun 30, 2011
67
نام
پدرام
دوستان خواهشاً یکی در مورد Port Forwarding و دلیل استفاده از آن توضیح کامل و جامعی داره بده........مگه روال عادی چه مشکلی داره که باید از این روش استفاده کنیم ........ممنون

amir_rb

کاربر سایت
Aug 16, 2014
7
1-شما میری تو سایت portforward.com برنامه ی portforward رو دانلود میکنی
2-برنامه رو اجرا میکنی....از بین 4 تا گزینه..گرینه ی static ip addres رو انتخاب میکنی
3-static ip addres رو که زدی یه صفحه جدید باز میشه با اطلاعات اینترنت شما....میای پایین make it static رو انتخاب میکنی...
4- static ip که زدی شروع میکنه به انجام یه سری کار...آخرش یه سری اطلاعات به شما میده.....شما ip addres که بهت میده رو یادداشت کن
بعد از انجام این کارها مدل دقیق مودم ات رو بگو

مدل مودمم: D-Link DSL-2640U

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
دوستان خواهشاً یکی در مورد Port Forwarding و دلیل استفاده از آن توضیح کامل و جامعی داره بده........مگه روال عادی چه مشکلی داره که باید از این روش استفاده کنیم ........ممنون
کلا کنسول ها برای اینکه دسترسی بهتری به سرعت کامل اینترنت داشته باشند و شما تو آنلاین بازی کردن با مشکل مواجه نشی باید یه سری از پورت های اینترنت رو باز کنید که برای هر کنسول فرق میکنه..کار سختی نیست ولی تو انلاین بازی کردن خیلی تاثیر داره....باز کردنش هم کار سختی نیست...هم سایت معرفی کردم هم یه سری توضیح تا حدی که بلد بودم دادم

- - -ویرایش - - -

مدل مودمم: D-Link DSL-2640U
شما برو تو این لینکhttp://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Dlink/DSL-2640U/Xbox_One.htm...
static ip addres که با برنامه درست کردی وارد کن تو اون قسمت خالی که نوشته enter static ip addres بعد برو پایین راهنمایی کامل داره

amir_rb

کاربر سایت
Aug 16, 2014
7
کلا کنسول ها برای اینکه دسترسی بهتری به سرعت کامل اینترنت داشته باشند و شما تو آنلاین بازی کردن با مشکل مواجه نشی باید یه سری از پورت های اینترنت رو باز کنید که برای هر کنسول فرق میکنه..کار سختی نیست ولی تو انلاین بازی کردن خیلی تاثیر داره....باز کردنش هم کار سختی نیست...هم سایت معرفی کردم هم یه سری توضیح تا حدی که بلد بودم دادم

- - -ویرایش - - -

شما برو تو این لینکPort Forwarding the Dlink DSL-2640U Router for Xbox One...
static ip addres که با برنامه درست کردی وارد کن تو اون قسمت خالی که نوشته enter static ip addres بعد برو پایین راهنمایی کامل داره

رفتم اون ای پی رو وارد کردم.بعد یه سری اعداد گفت که توی یه بخش خاص وارد کردم و الان بدترشده.NAT رفته رو حالت Strict! دیگه چیکار باید کرد؟ توی کنسول ای پی یا چیز دیگه ای نباید تغییر کنه؟

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
رفتم اون ای پی رو وارد کردم.بعد یه سری اعداد گفت که توی یه بخش خاص وارد کردم و الان بدترشده.NAT رفته رو حالت Strict! دیگه چیکار باید کرد؟ توی کنسول ای پی یا چیز دیگه ای نباید تغییر کنه؟
تو کنسول چیزی نباید عوض شه...شما همه مراحل و درست رفتی؟؟اگه بدتر شده همه چیو برگردون به حالت اول

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

amir_rb

کاربر سایت
Aug 16, 2014
7
تو کنسول چیزی نباید عوض شه...شما همه مراحل و درست رفتی؟؟اگه بدتر شده همه چیو برگردون به حالت اول

والا به نظرم قضیه خیلی پیچیده تر از اونیه که دارم انجام میدم.هر کار میکنم نهایت میشه در بهترین حالت Moderate

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
والا به نظرم قضیه خیلی پیچیده تر از اونیه که دارم انجام میدم.هر کار میکنم نهایت میشه در بهترین حالت Moderate
والا من همون کارایی که به شما گفتم انجام دادم...پورت ها بازن و مشکلی ندارم..از صفحه natمودمت عکس بگیر برام خصوصی بفرست

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,515
سلام خدمت تمام دوستان.
من تا حالا Xbox نداشتم (!). میخواستم بدونم سرعت اتصالات Xbox Live بهتر از PSN هست؟
در کل به نظرتون PS3 رو بفروشم و یک Xbox One تهیه کنم؟ از نظر شما که کنسول رو تجربه کردید ارزش داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید;)

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
سلام خدمت تمام دوستان.
من تا حالا Xbox نداشتم (!). میخواستم بدونم سرعت اتصالات Xbox Live بهتر از PSN هست؟
در کل به نظرتون PS3 رو بفروشم و یک Xbox One تهیه کنم؟ از نظر شما که کنسول رو تجربه کردید ارزش داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید;)

چه ps3 رو بفروشي چه نه كم كم بي فايده ميشه چون از همين الان خيلي بازيا ديگه واسشون نخواهد اومد در ضمن سرعت اتصال در هردو فرقي نداره مهم كيفيت هست كه در لايو خيلي بهتره
منظورم اينه psn ماهي چند بار قطعه ولي لايو به ندرت !

Good luck !!!

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام دوستان
اگه اسم گیمر تگ خودم رو تو سایت تغییر بدم برای بازی های آنلاینی که با گیمر تگ قبلیم بازیشون میکردم مشکلی (از قبیل از دست دادن سابقه بازی انجام شده) پیش نمیاد؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
سلام دوستان
اگه اسم گیمر تگ خودم رو تو سایت تغییر بدم برای بازی های آنلاینی که با گیمر تگ قبلیم بازیشون میکردم مشکلی (از قبیل از دست دادن سابقه بازی انجام شده) پیش نمیاد؟
خیر مشکلی پیش نمیاد.
البته اگه از زمان ساخت گیمرتگ ـتون 1 بار عوض کرده باشید (یعنی اون اسمی که اولین بار مایکروسافت بهتون داده رو عوض کرده باشید) برای بار دوم لازمه یه مقدار پول پرداخت کنید (فکر میکنم 10 دلار بود، دقیق مطمئن نیستم).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر