همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
واقعا اگه هك بشه شما هك ميكنين !!!
لذت انلاين رو كنار ميزارين ؟

آره بابا ما که مثل شما مرفه بی درد نیستیم :D والا با این نت قراضه ای که ما داریم آنلاین نمیشه بازی کرد :( لذت آنلاین هم مال شما .
تقریبا یک ماه و نیم پیش داخل c4eva پرسیده بودن خبری نشد که جواب داده بود دارن روش کار میکنن و نتایج خوبی حاصل شده و خبرهای خوبی در راه است ...

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
آره بابا ما که مثل شما مرفه بی درد نیستیم :D والا با این نت قراضه ای که ما داریم آنلاین نمیشه بازی کرد :( لذت آنلاین هم مال شما .
تقریبا یک ماه و نیم پیش داخل c4eva پرسیده بودن خبری نشد که جواب داده بود دارن روش کار میکنن و نتایج خوبی حاصل شده و خبرهای خوبی در راه است ...

منم مرفه بيدرد نيستم كلا يه بازي دارم اونم gta ميشينم باش انلاين ميزنم حال ميكنم به صد تا بازي افلاين هم ميارزه

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
سلام دوستان دو شبه که داشبورد من اینجوری هستش ميخواستم بدونم شما هم چنین مشکلی رو دارین یا اگر پیشنهادی برای رفع این عیب دارین رو بگین
مممنونم
2d86fa996a7b1bb139e27d9eaf2230f0.jpg

Sent from my SM-N7502 using Tapatalk
سلام
باید تنظیمات اندازه ی صفحه ی تلوزیون رو از خود تلوزیون تنظیم کنید یا از ایکس باکس و tv یک اندازه رو انتخاب کنید .

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
سلام يه سوال داشتم: براي انلاين بازي كردن ترافيك چه قدر مصرف مي شه و با ايمترنتاي ايران مي شه احت انلاين بازي كرد؟

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
دوستان یه سوالی در مورد هدست داشتم و طریقه نصبش رو وان...از اون جاییکه دسته وان جای فیش 3.5 نداره باید با خرید آداپتور هدست رو به دسته وصل کرد درسته؟خب میخوام بدونم هدست هایی که با usb کار میکنند و مختص pc و کلا usb هستند رو میشه به جای usb کنسول زد و استفاده کرد؟آخه من چند تا ویدئو تو یوتیوب دیدم در این باره همشون خیلی دنگ و فنگ داشت و کلی کار و وسیله باید تهیه میکردی ! بعضی از هدست ها 2 سیم داره یکی صدا و یکی میکروفون در این جور هدست ها چجوری میشه این 2 رو به جای آداپتور که به دسته وصل میشه (که 1 هستش) زد؟ممنون میشم جواب بدید :) کلا هدست برای وان با سیم 3.5 بهتره یا با usb ؟ عایا هدست های بی سیم رو میشه کانکت کرد با وان یا نه؟

آخرین ویرایش:

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
دوستان کسی با نت وایمکس مبینت انلاین زده ببینه چجوریه میشه راحت انلاین بازی کرد ؟ مخصوصا این سه تا بازی titanfall- bf4- gta v
اگه کسی امتحان کرده لطفا جواب بده

یه سوال درباره gta v داشتم مثل اینکه برخی افراد با ps4 میخوان انلاین بازی کنند مشکل دارن این مشکل تو xb1 هست؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
دوستان یه سوالی در مورد هدست داشتم و طریقه نصبش رو وان...از اون جاییکه دسته وان جای فیش 3.5 نداره باید با خرید آداپتور هدست رو به دسته وصل کرد درسته؟خب میخوام بدونم هدست هایی که با usb کار میکنند و مختص pc و کلا usb هستند رو میشه به جای usb کنسول زد و استفاده کرد؟آخه من چند تا ویدئو تو یوتیوب دیدم در این باره همشون خیلی دنگ و فنگ داشت و کلی کار و وسیله باید تهیه میکردی ! بعضی از هدست ها 2 سیم داره یکی صدا و یکی میکروفون در این جور هدست ها چجوری میشه این 2 رو به جای آداپتور که به دسته وصل میشه (که 1 هستش) زد؟ممنون میشم جواب بدید :) کلا هدست برای وان با سیم 3.5 بهتره یا با usb ؟ عایا هدست های بی سیم رو میشه کانکت کرد با وان یا نه؟

داخل جعبه هدست اون آداپتور هست

فکر نمی کنم

فقط باید سیم صدا رو بزنی(یعنی سیم میکروفون رو نزنی)

3.5

خیر

- - -ویرایش - - -

سلام يه سوال داشتم: براي انلاين بازي كردن ترافيك چه قدر مصرف مي شه و با ايمترنتاي ايران مي شه احت انلاين بازي كرد؟

بستگی به بازی داره

آره میشه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منم امروز گرفتم ی چند وقتی دستمه ، دو نکته روی اعصابش یکی همون باتری قلمی هست !!
یکی هم بازی هاش اینجا خوب گیر نمیاد تو بازارسنترم اقبال انچنانی نداره ، کاش بخش مبادله برای x1 فعال میشد.

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
سلام
میخواستم بدونم region کنسول و اکانت لایو باید یکی باشه یا نه؟؟
مثلا من که اکانت لایوم اروپاست باید X1 رژیون 2 بگیرم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر