همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ramin92003

کاربر سایت
Nov 7, 2014
14
با سلام

می خواستم من رو در مورد خرید کنسول بازی راهنمایی کنید چون اولین بار هست که می خوام کنسول بازی بگیرم و در انتخاب بین ps4 و xbox one گیر کردم و در مورد هر کدام در اینترنت و این فروم تحقیق کردم هرکدام مزایا و معایبی دارند اگه میشه من رو در این مورد راهنمایی کنید. در مورد بازهای هر دو کنسول هم از نظر راحتی در خرید آنها و موارد دیگر هم اگه میشه توضیح بدید.
خیلی ممنون

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
1. لاگین شو
۲. به قسمت Settings برو
۳. گزینه ی My Home XBOX رو انتخاب کنن
ببین چی میاد.
در ضمن، شما این بازی رو با کسی شریکی گرفتی؟ اگه شریکی گرفتی، شما بازی رو خریداری کردی یا دوستتون؟
این شد
مال یکی بود دادش به من خودش خریده بود

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
با سلام

می خواستم من رو در مورد خرید کنسول بازی راهنمایی کنید چون اولین بار هست که می خوام کنسول بازی بگیرم و در انتخاب بین ps4 و xbox one گیر کردم و در مورد هر کدام در اینترنت و این فروم تحقیق کردم هرکدام مزایا و معایبی دارند اگه میشه من رو در این مورد راهنمایی کنید. در مورد بازهای هر دو کنسول هم از نظر راحتی در خرید آنها و موارد دیگر هم اگه میشه توضیح بدید.
خیلی ممنون
PS4 نسیتا راحت تر و ارزون تره! به نظر من شما ببین با انحصاری وان بیشتر حال میکنی یا 4... از نظر قابلیت های مالتی مدیا هم وان سر تره!و...#:-s:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
دوستان سلام کسی بازی رایگان این ماه رو دانلود کرده ارزش دانلود کردن داره ممنونم
اگه گلد داری که بازی بدی نیست، البته حوصله میخواد چون سخته :D حجمش هم زیر 500 مگ هست. ولی اگه به خاطرش بخوای گلد بگیری ارزشش رو نداره. Chariot هم هنوز واسه اعضای گلد مجانی هست.

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
این شد
مال یکی بود دادش به من خودش خریده بود

احیانا زیاد با این گزینه ( my home xbox ) ور رفتید و شاید هوم دوستتون به کس دیگه ای واگذار شده :-s و در صورت گرفتن هوم دوست تون , متاسفانه دیگه نمی تونید از این بازی استفاده کنید تا دوباره بهتون هومش رو بده و تا یک سال نمی تونید از بازی ها بر روی کنسول خودتون برای اشتراک با دیگران استفاده کنید.:( ولی می تونید از بازی های دیگران استفاده کنید.:bighug:

دوستان توجه کنید که گزینه my home xbox در واقع اصلا مربوط به شما نمی شه و با زدن این گزینه و سایر زیر شاخه هاش دارید بازی های خودتون رو به خودتون می دید :">

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
منظورتونث متوجه نشدم یعنی مشکل حل شد؟
نه مشکلم حل نشد عکس از هوم ایکس باکس گرفتم هچی نشد:(
احیانا زیاد با این گزینه ( my home xbox ) ور رفتید و شاید هوم دوستتون به کس دیگه ای واگذار شده :-s و در صورت گرفتن هوم دوست تون , متاسفانه دیگه نمی تونید از این بازی استفاده کنید تا دوباره بهتون هومش رو بده و تا یک سال نمی تونید از بازی ها بر روی کنسول خودتون برای اشتراک با دیگران استفاده کنید.:( ولی می تونید از بازی های دیگران استفاده کنید.:bighug:

دوستان توجه کنید که گزینه my home xbox در واقع اصلا مربوط به شما نمی شه و با زدن این گزینه و سایر زیر شاخه هاش دارید بازی های خودتون رو به خودتون می دید :">

من پروفایلشو دارم میتونم از سایت ایکس باکس بازی رو برگردونم

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin

بله با هماهنگی وارد پروفايل بشید و گزینه my home xbox و make my home xbox رو یه بار بزنید ، یه انجمن درباره لاینسس هست که می توانید مطالعه کنید.

آخرین ویرایش:

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد

ببخشید من اصلاً تصویری در پست قبلی شما نمیبینم! بابت همین سو تفاهم به وجود آمد.

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
بله با هماهنگی وارد پروفايل بشید و گزینه my home xbox و make my home xbox رو یه بار بزنید ، یه انجمن درباره لایسنس هست که می توانید مطالعه کنید.

انجمن لايسنس كه زدن خيلي خوب توضيح داده نشده يكي كامل تر بره توضيح بده ببينيم بخريم شريكي يا نه

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
انجمن لايسنس كه زدن خيلي خوب توضيح داده نشده يكي كامل تر بره توضيح بده ببينيم بخريم شريكي يا نه

انجمن خوبیه ، اگر نبود ما هیچ اطلاعی درباره ی این کاربرد نداشتیم ( و البته تقریبا هیچ اطلاعی چون بالاخره به سود مایکروسافت نیست و طبیعتا یه کاربر ایکس باکس شاید اصلا از وجود همین چیزی تا پایان نسل هشت با خبر نشه و توضیح کاملی از مایکرو هم ارائه نشه)
من هم از شایان اطلاع یافتم درباره ی لاینسس:) ، ازش خواهش می کنم که اگر توضیحی باید اضافه بشه اضافه کنه .

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
انجمن خوبیه ، اگر نبود ما هیچ اطلاعی درباره ی این کاربرد نداشتیم ( و البته تقریبا هیچ اطلاعی چون بالاخره به سود مایکروسافت نیست و طبیعتا یه کاربر ایکس باکس شاید اصلا از وجود همین چیزی تا پایان نسل هشت با خبر نشه و توضیح کاملی از مایکرو هم ارائه نشه)

اتفاقا اين به نفع ماكرو هست
به ضرر بازيسازاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر