همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
توجه کردید کلید های RT و LT درست مثل ماشه ی اسلحه هستند؟
احتمالاً به همین دلیل توی بازی های تیراندازی از کلید RT برای شلیک استفاده میشه.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
برا بازي با وان بنظرتون تلويزيون 32 مناسبه يا 40 ، از لحاظ كيفيت تصوير

32 هم بزرگه بین 24 تا 26 بگیر من خودم فول اچ دی 26 دارم بخوای رو بازی کردن خوب تمرکز کنی کوچیک تر باشه بهتره مثلا انلاین بتل با تی وی تو سالن راحت نیستم رو بازی تسلط ندارم

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان من به یه مشکل جالب بر خوردم .من و داداشم وقتی دونفره فیفا 15 بازی میکنیم باهم نمیتونیم هرجور که میخوایم دسته رو تنظیم کنیم و رو هر تنظیماتی انجام میدیم واسه هر دو دسته اعمال میشه.کسی میدونه این برا چیه و چجور درست میشه؟
من حرکت بازیکنان رو با انالوگ تنظیم میکنم اما داداشم با جهت عادت داره.من تنظیم میکنم با انالوگ و ذخیره میکنم custom a و او دسته رو هم با جهت تنظیم میکنیم custom b اما در کمال تعجب وقتی میخوایم بریم تو بازی دوباره هر دو تنظیمات یکیه و دوباره میریم قسمت تنظیمات هر دو دسته custom a هست.
کسی میدونه باید چیکار کرد؟

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
دوستان من به یه مشکل جالب بر خوردم .من و داداشم وقتی دونفره فیفا 15 بازی میکنیم باهم نمیتونیم هرجور که میخوایم دسته رو تنظیم کنیم و رو هر تنظیماتی انجام میدیم واسه هر دو دسته اعمال میشه.کسی میدونه این برا چیه و چجور درست میشه؟
من حرکت بازیکنان رو با انالوگ تنظیم میکنم اما داداشم با جهت عادت داره.من تنظیم میکنم با انالوگ و ذخیره میکنم custom a و او دسته رو هم با جهت تنظیم میکنیم custom b اما در کمال تعجب وقتی میخوایم بریم تو بازی دوباره هر دو تنظیمات یکیه و دوباره میریم قسمت تنظیمات هر دو دسته custom a هست.
کسی میدونه باید چیکار کرد؟

سلام:">

اول شما روی حالت کلاسیک تنظیم و سیو کنید بعد بیاید بیرون با اون یکی دسته برید تو دوباره تنظیم کنید ( شاید هم دوتا دسته برای کنسول شناخته شده نیست : کینکت رو وصل کنید و دو دسته رو برای چند لحظه یه جوری بگیرید که کینکت دسته ها رو تشخیص بده )

راستش فقط كيفيت برام مهمه ميخوام ببينم كيفيت بازي رو40 بهتره يا 32

سلام:">

قطعا تصویر روی 40 بهتره و به هر حال در اون لحظه توی بازی فرو میری و فرقی نداره که چند اینچ باشه چون محدوده دیدت قالب بازی هست نه قالب تلوزیون .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر