همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام خیلی وقت بود میخواستم وان بگیرم فقط منتظر بودم که قیمت پال بیاد پایین و پال بگیرم که احیانا تو بازیها به مشکلی بر نخورم الان میخوام بدونم کنسول یوسی تو اجرای بازی ها با ریجن دیگه مشکلی نداره یا فقط ریجن یوسی و فری رو اجرا میکنه کلا فرقشون تو برق ورودیه یا نه فرق دیگه ای هم دارن. بعدشم من اینترنتم 512 جواب میده برای بازیهایی که نیاز به نت داره یا باید بیشترش کنم و در آخر هم چیزی خاصی هست که باید موقع خرید بدونم یا نه . خیلی ممنون .

داداش تفوتشون تنها در ادابتوره،سرعتت هم بد نیست ولی برای انلاین بازی کرن پینگ هم مهم هستش

- - -ویرایش - - -

دوستان جایی رو میشناسید که دیتای بازیxbox one بفروشه؟؟

majid_mnj

کاربر سایت
Feb 15, 2012
29
داداش تفوتشون تنها در ادابتوره،سرعتت هم بد نیست ولی برای انلاین بازی کرن پینگ هم مهم هستش

- - -ویرایش - - -

دوستان جایی رو میشناسید که دیتای بازیxbox one بفروشه؟؟
خیلی ممنون فقط یه سوال دیگه هم داشتم . چه ترانسی برای وان مناسبه بگیرم و چند وات باشه بهتره و اصلا برق مصرفی وان چند واته . چند تا از دوستان گفتن 300 وات جواب میده ولی یکی از دوستان گفتم حداقل باید 500 باشه حالا کدومشو بگیرم و اینکه اگه ضعیفتر باشه ترانس آسیب میبینه یا ممکنه آداپتور یا دستگاه هم آسیب ببینه؟

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
سلام
دوستان دسته هاي X1 مثل 360 با باتري قلمي شارژ ميشه يا با وصل كردن دسته به كنسول؟
سلام
با باتزی هست مثله 360 ! ولی خب مصرف باتزی خیلی خیلی کمه ! قشنگ 4-5 هفته کار میکنه :d
اگر هم با خرید باتری مشکل داری میتونی باتری شارژی مخصوص x1 رو بگیری که با وصل کردن دسته به کنسول خودش شارژ میشه :d

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
سلام
با باتزی هست مثله 360 ! ولی خب مصرف باتزی خیلی خیلی کمه ! قشنگ 4-5 هفته کار میکنه :d
اگر هم با خرید باتری مشکل داری میتونی باتری شارژی مخصوص x1 رو بگیری که با وصل کردن دسته به کنسول خودش شارژ میشه :d

در اینکه مصرف فوق العاده پایینه که شکی نیست. ولی دیگه ۴-۵ هفته دووم نمیاره. فیلم هندی که نیست.
اگه مدام باهاش بازی کنی دو روز و اگه روزی ۱ ساعت بازی کنی ۱ و نیم هفته ای دووم میاره.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
در اینکه مصرف فوق العاده پایینه که شکی نیست. ولی دیگه ۴-۵ هفته دووم نمیاره. فیلم هندی که نیست.
اگه مدام باهاش بازی کنی دو روز و اگه روزی ۱ ساعت بازی کنی ۱ و نیم هفته ای دووم میاره.
والا من بهش هدفون وصل میکنم قشنگ 4 هفته رو برام کار میکنه ! بستگی به مدل باتزی هم داره .

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
من الان تقریبن یه ماهه کنسول رو خریدم این دو هفته تقریبن هر روز یه ساعت فیفا زدم شارژ دسته نصف شده تازه:d

فیفا که بله مصرفی نداره ولی بازی هایی که دائم ویبره میزنه مثل BF4 و FH2 تقریباً سه چهار برابر فیفادباتری مصرف میکنن.
زیادبه اون درصدش هم اطمینان نکن یهویی از وسط میپره روی Very Low.
ولی در کل من خودم از اینکه چطوری با این همه ویبره و اتصال بیسیم این همه خوب و کم باتری مصرف میکنه در تعجب هستم.(تازه اونم با این باتری های چینی و آشغال)
باتری پیش فرض خودش Duracel هست که بسیار عالی و اصلیه.

- - -ویرایش - - -

والا من بهش هدفون وصل میکنم قشنگ 4 هفته رو برام کار میکنه ! بستگی به مدل باتزی هم داره .

این بستگی داشتن به نوع باتری رو خیلی قبول دارم. باتری من از این چینی های قابل شارژ ۸ هزار تومانیه.
شارژرم هم فکر کنم مال زمان جنگ جهانی اول باشه. باتری رو میذارم توش بوی سوختگی بلند میشه. :D
جالب اینجاست ۷ ساعت میذارمش شارژ بعد توی کنسول نشون میده باتری نصفه شارژ شده.

- - -ویرایش - - -

اقا یکی یه بازی کینکت برای یه بچه زیر 1 متر بزاره ببینه این بچه رو تشخیص میده حرکاتش رو یا نه!:D ثواب داره:D

والا ما هم سن و سال این بچه های زیر ۱ متر بودیم مچ دستمونو گاز میگرفتیم ساعت مچی میساختیم.

جدا از شوخی. به نظرم مشکلی با سایز انسان نداشته باشه و ربطی به قد نداره. البته اگر کینکت رو در ارتفاعی قرار بدید که کف خونه رو هم پوشش بده.
این دستگاه ها بیشتر برای بچه ها خریدااری و ساخته میشن اگه روی اونا کار نکنه که واویلاس

آخرین ویرایش:

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
آقا

دکمه RB کنترلرم به فنا رفته. یکی درمیون کار میکنه :-s برا کسی اینجوری شده؟ به نظرتون بازش کنم؟ :((
ریسپاون
nm10n68t3azhe5z6gnyl.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر