همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سلام
کینکت ایکس باکس 360 با وان فرق داره ؟
وان بخرم میتونم کینکت 360 روش استفاده کنم یا حتما باید کینکت مخصوص به خودش بخرم ؟
شرمنده بابت سوال آماتوری :D

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
دوستان واسه من یه مشکلی پیش اومده.اعتبار گلدم تموم شده و امروز از یکی از دوستام یه گلد دوهفته ای که روی دستگاهش رایگان هست گرفتم و اونم استفاده نکرده و اصلا استفاده نکرده. من وقتی میرم توی use a code و کارتو جلو کینکت میگیرم و مطابق انتظار اونو شناسایی میکنه و اطلاعاتشم نشون میده که گلد دو هفته ای هست و من حتی گزینه confirm هم میزنم اما اجازه بازی انلاینو نمیده و دوباره پیغام میده شما اعتبار گلد ندارین و یک ماهه یا یکساله بخر.
چیکار کنم.اعصابمو خورد کرده.کسی میدونه چرا اینجوره؟

منم یه بار دو یا سه روزه بود یادم نمیاد خریدم. وقتی زدمش قبول کرد ولی هیچ امکاناتی برام باز نشد! ولی موقع وارد کردنش مینوشت Trial در صورتی که برای بقیه مینویسه Prepaid. به هرحال هرکاری کردم درست نشد. مجبور شدم یکی دیگه یک ماهه بگیرم.

شما از طریق خود سایت Xbox.com از طریق گزینه Reedem a Code هم اقدام کن. ولی فکر کنم دیگه پیغام این کد مصرف شده رو بده.

این چیزی که الآن میگم برام اثبات نشده و فقط شنیدم: میگن این کارت هایی که کمتر از یک ماهه هستند رو باید از طریق سایت وارد کرد نه از طریق کنسول.

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
سلام دوستان
یه سوال ؟ :D
ریجن اکانت من 1 هست (US) حالا برای خرید بازی باید حتما ریجن بازیم 1 باشه که بتونم انلاین بازی کنم ؟ ریجن دستگاه هم که مهم نیست ! درسته ؟
بازی های دست دوم بگیرم ایرادی داره انلاین بازی کنم ؟ (انلاین پس چطوری هست توی ایکس باکس وان)
اکانتمو برای انلاین بازی کردن که لزومی نداره گلد کنم ؟
گلد چه مزایایی داره

ببخشید زیاد شد
ممنون

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام دوستان
یه سوال ؟ :D
ریجن اکانت من 1 هست (US) حالا برای خرید بازی باید حتما ریجن بازیم 1 باشه که بتونم انلاین بازی کنم ؟ ریجن دستگاه هم که مهم نیست ! درسته ؟
بازی های دست دوم بگیرم ایرادی داره انلاین بازی کنم ؟ (انلاین پس چطوری هست توی ایکس باکس وان)
اکانتمو برای انلاین بازی کردن که لزومی نداره گلد کنم ؟
گلد چه مزایایی داره

ببخشید زیاد شد
ممنون
۱-نه مهم نیست هر ریجنی رو اجرا میکنه!
۲-نه مشکلی نداره
۳-برای انلاین بازی کردن گلد میخواد ! مزایاش عبارتند از انلاین بازی کردن ، تخفیف رو یسری عنوان ها ، بازی مجانی برای هر ماه ...

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
منم یه بار دو یا سه روزه بود یادم نمیاد خریدم. وقتی زدمش قبول کرد ولی هیچ امکاناتی برام باز نشد! ولی موقع وارد کردنش مینوشت Trial در صورتی که برای بقیه مینویسه Prepaid. به هرحال هرکاری کردم درست نشد. مجبور شدم یکی دیگه یک ماهه بگیرم.

شما از طریق خود سایت Xbox.com از طریق گزینه Reedem a Code هم اقدام کن. ولی فکر کنم دیگه پیغام این کد مصرف شده رو بده.

این چیزی که الآن میگم برام اثبات نشده و فقط شنیدم: میگن این کارت هایی که کمتر از یک ماهه هستند رو باید از طریق سایت وارد کرد نه از طریق کنسول.
مرسی دوست عزیز.از طریق سایت وارد کردم درست شد.خیلی ممنونم

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
یجا خونده بودم که کینکت باید به ایکس باکس وصل باشه که سیستم کار کنه !
نمیشه کینکت به کنسول وصل نباشه و استفاده کنم از xbox ؟ ؟
اگر نمیشه پس چرا کنسول بدون کینکت هم میفروشن ؟

ممنون

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد

ممنون
خواندن کی بود مانند دیدن؟
شما یک مرتبه کینکت رو از کنسول جدا کن ببین روشن میشه یا نه! به نظر من روشن میشه و ربطی نداره.

FishingForUrf

کاربر سایت
Sep 24, 2014
32

ممنون

اون خونده ها رو فراموش کن ، قبل از تغییر سیاست های مایکروسافت بوده
کنسول بدون کینکت هم کار می کنه ، بدون هیچ مشکلی

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
سلام!
اقا ما مخ پسر خالم رو زدیم که برای بچه ـش که 6 سالش هست برای کینکت ایکس باکس وان بگیره! :D
میخواستم بدونم بازی ـی مثل kinect sports rivals به نت احتیاج داره؟:-/ یعنی ممکن هست یهو یه اپدیت 5 گیگی بخواد؟:-/
ممنون

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
یه مشکلی بود که میخواستم مطرحش کنم هی یادم میرفت تا اینکه امروز دیدم یکی از کاربران مطرح کرده، افتاد یادم.
این دسته رو معلوم نیست کدوم آدم باهوش و IQ ای طراحی کرده!احتمالاً موقع طراحی دسته هم داشته تخمه میشکونده هم با معشوقش چت میکرده!
آنالوگ دسته به مرور ساییده و خورده میشه درحالی که میشد با یه تیکه پلاستیک ۱۰۰ تومنی مشکلش رو برطرف کرد.(با کشیدن یه حلقه پلاسیکی بسیار نازک و نرم به دور پایه آنالوگ) البته من یه فکری برای این مورد کردم! کشیدن چسب نایلونی یا چسب برق به دور پایه آنالوگ. جالبه که بدونید قانون بقای جرم هم اینجا رعایت نمیشه چون هروقت بازی میکنید، مقداری از جرم دسته کم میشه!
دکمه های های RB&LB هم نباید کلیکی باشند. چون اولاً صداشون روی اعصابه دوم اینکه به نظرم دکمه های کلیکی خیلی سفتند و سوم اینکه دکمه های کلیکی زودتر خراب میشوند چهارم اینکه دکمه کلیکی اهرم ایجاد میکنه و فشار دادن دکمه از یه جاهایی سخته و باید دکمه رو از گوشه ها فشار داد.

البته من احتمال میدم این از سیاست های کثیفشون باشه تا آمار خرابی دسته بره بالا و فروش لوازمشون هم به تبع بره بالا.
قبلنا (قبل از سال ۲۰۰۰) شرکت ها وسیله تولید میکردند که کار کنه الآن وسیله تولید میکنن که خراب بشه و فروش لوازم جانبیشون بره بالا. چه وسیله اای هم بهتر از دسته که خراب بشه؟

آخرین ویرایش:

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
یه مشکلی بود که میخواستم مطرحش کنم هی یادم میرفت تا اینکه امروز دیدم یکی از کاربران مطرح کرده، افتاد یادم.
این دسته رو معلوم نیست کدوم آدم باهوش و IQ ای طراحی کرده!احتمالاً موقع طراحی دسته هم داشته تخمه میشکونده هم با معشوقش چت میکرده!
آنالوگ دسته به مرور ساییده و خورده میشه درحالی که میشد با یه تیکه پلاستیک ۱۰۰ تومنی مشکلش رو برطرف کرد.(با کشیدن یه حلقه پلاسیکی بسیار نازک و نرم به دور پایه آنالوگ) البته من یه فکری برای این مورد کردم! کشیدن چسب نایلونی یا چسب برق به دور پایه آنالوگ. جالبه که بدونید قانون بقای جرم هم اینجا رعایت نمیشه چون هروقت بازی میکنید، مقداری از جرم دسته کم میشه!
دکمه های های RB&LB هم نباید کلیکی باشند. چون اولاً صداشون روی اعصابه دوم اینکه به نظرم دکمه های کلیکی خیلی سفتند و سوم اینکه دکمه های کلیکی زودتر خراب میشوند چهارم اینکه دکمه کلیکی اهرم ایجاد میکنه و فشار دادن دکمه از یه جاهایی سخته و باید دکمه رو از گوشه ها فشار داد.

البته من احتمال میدم این از سیاست های کثیفشون باشه تا آمار خرابی دسته بره بالا و فروش لوازمشون هم به تبع بره بالا.
قبلنا (قبل از سال ۲۰۰۰) شرکت ها وسیله تولید میکردند که کار کنه الآن وسیله تولید میکنن که خراب بشه و فروش لوازم جانبیشون بره بالا. چه وسیله اای هم بهتر از دسته که خراب بشه؟

با گفته های شما موافقم دوست عزیز بنده هم دسته هام دچار فرسایش شدن

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
سلام!
اقا ما مخ پسر خالم رو زدیم که برای بچه ـش که 6 سالش هست برای کینکت ایکس باکس وان بگیره! :D
میخواستم بدونم بازی ـی مثل kinect sports rivals به نت احتیاج داره؟:-/ یعنی ممکن هست یهو یه اپدیت 5 گیگی بخواد؟:-/
ممنون
اگه به نت وصل نکنی اکس باکس رو نیاز به آپدیت نداری :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر