همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

fffarzad

کاربر سایت
Sep 10, 2014
28
نام
feri
دوستان میتونم ی سوال بپرسم...کسایی ک ایکس باکس وان دارن راسته واقعا ک برای بازی کردن و انلاین بازی کردن و ابدیت دستگاه هی باید ابدیت کرد اونم با حجم بالا؟؟؟؟...
باتشکر

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
فكر كنم اشتباه ميكنين دوستان اون تيك كه شما ميگين مال وقتيه كه كنسولو خاموش ميكنين كه دانلود بكنه يا نه فكر نكنم ربطي به موقعي كه روشنه داشته باشه چون من تيك رو زدم و برداشتم و در هر دوصورت دانلود نكرد

fffarzad

کاربر سایت
Sep 10, 2014
28
نام
feri
دوستان ببخشید زیاد پست میزارم :-D
امروز ی ویدعو دیدم ک طرف داشت هارد ایکس باکس وان رو عوض میکرد..دستگاهو باز کرد انگاری هاردش شبیه همون هارد پی سی بودش...

Puppet

کاربر سایت
Dec 13, 2013
56
سلام دوستان
اقا شما وقتی میرید تست کانکشن رو میزنید Latency رو براتون چقدر هستش؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان میتونم ی سوال بپرسم...کسایی ک ایکس باکس وان دارن راسته واقعا ک برای بازی کردن و انلاین بازی کردن و ابدیت دستگاه هی باید ابدیت کرد اونم با حجم بالا؟؟؟؟...
باتشکر
برای انجام بازی آنلاین بله
ولی باید دید شما به چه حجمی میگید بالا؟ چون آپدیت بازی ها از حدود 350 مگ هست تا 16 گیگ

fffarzad

کاربر سایت
Sep 10, 2014
28
نام
feri
برای انجام بازی آنلاین بله
ولی باید دید شما به چه حجمی میگید بالا؟ چون آپدیت بازی ها از حدود 350 مگ هست تا 16 گیگ

چقد بد:-( اخه من 512. نامحدود مخابرات دارم سرعت 60 هستش.. قرار باشه هردفعه چند گیگ چند گیگ دانلود کنی ک با این سرعت باید 24 ساعت فقط رو دان باشی...بعدشم ایکس وان. انلاین بازی کردن باهاشه ک خیلی میچسبه.. اونم ک میگی..... پ فکر کنم اول برم یه نت خفن بگیرم بعد برم سراغ خرید دستگاه خخخخ.

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان destiny منتشر شد كسي گرفته ؟؟ ميدونيد اپديت اوليه بازي چقدره ؟
آپدیت:3 مگ
دوستان می خوام یه دسته one واسه pc بگیرم با کابل باید وصل کنم یا گیرنده می خواد؟ چطور شارژ میشه؟
با کابل هم میتونی وصل کنی(راحت تره) با وایرلس هم می تونی وصل کنی شارژ هم باید از باتری استفاده کنی

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
کد ea access اومده یا نه؟جایی هست بفروشه؟بعد من اکانتم انگلیس هست و واحد پولش پوند حالا مثلا اگه کردیت کارت بخرم 10 دلاری میشه خرید کرد یا نه؟یعنی مهمه که کردیت کارت توش پوند باشه یا دلار؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
کد ea access اومده یا نه؟جایی هست بفروشه؟بعد من اکانتم انگلیس هست و واحد پولش پوند حالا مثلا اگه کردیت کارت بخرم 10 دلاری میشه خرید کرد یا نه؟یعنی مهمه که کردیت کارت توش پوند باشه یا دلار؟
كد EA Access هنوز نيومده
براي خريد با كريديت كارت هم حتما بايد پوند باشه و با دلار نميشه خريد كرد

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
سلام دوستان عزیز ما هم به جمع XBOX ONE دارها پیوستیم (البته هر 2 رو دارم دیگه :d )

دیگه پولم نرسید بازی بخرم کسی Ryse یا Dead rising 3 نداره 2 روز بده ما حداقل کنسول رو تست کنیم ؟ :d

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
سلام دوستان عزیز ما هم به جمع XBOX ONE دارها پیوستیم (البته هر 2 رو دارم دیگه :d )

دیگه پولم نرسید بازی بخرم کسی Ryse یا Dead rising 3 نداره 2 روز بده ما حداقل کنسول رو تست کنیم ؟ :d
مبارک باشه من ryse رو دارم ۱۶۰ بهت میدم خواستی پی ام بده سالم و تمیز حتی بدون یه خط و خش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر