همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شاید بخاطر اینه که هنور تو حالت بتاس و با xbox live کاملا مچ نشده و بعدا توی نسخه نهایی این مشکل برطرف بشه.

الان توی لایو سرویس هایی که هست فکر کنم همشون با همین گیفت کارتا میشه مشترک شد (اگه اشتباه میکنم بگید)
Netflix، hulu plus، Xbox music، WWE network و اكثر سرويس ها، فقط با credit card ميشه اشتراكشونو خريد. البته براي بعضي از سرويس ها ميشه كارت اشتراكشو مثلا از amazon خريد (Hulu plus)، براي EA Access هم قبلا اعلام كرده بودن كه gamestop اشتراكشو مي فروشه در آينده

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
دوستان اطلاع ندارند که پک بدون کینکت کی وارد بازار میشه و حدودا به چه قیمتی وارد بازار میشه ؟ یحتمل قیمتش از پک با کینکت زیاد بشه :d آخه اینجا بازار ایرانه دیگه

وارد شده
میانگین 1.700

دیجی کالا میده 1.739

Muhammadfire

کاربر سایت
Sep 3, 2010
97
نام
محمد
با سلام خدمت دوستان..یه سوال داشتم لطفا هر کس مطمعن هست جواب بده ممنون میشم...من الان پروفایل اکس باکس لایوم روی 360 آمریکا هست و میخوام xbox one ریجن 1 بخرم..حالا من اگر بازی ریجن 2 بخرم واسه دانلود DLC ها به مشکل بر نمیخورم از اونجایی که پروفایلم آمریکاست ولی بازیم ریجن 2 اروپا!!؟؟ خودم با توجه به تجربه ای که دارم فکر کنم مشکلی نداشته باشه ولی 100 درصد مطمعن نیستم..ممنون میشم پاسخ بدین!

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
سلام دوستان چند سوال خدمتون داشتم اول برای استفاده انلاین از x1 باید هزینه ماهانه یا سالانه برای بازی پرداخت مثل ps4؟(برای بازی انلاین در psn باید اکانت پلاس رو شارژ کرد)
این گلد که میگن دقیقا چیه؟
ایا x1 مثل ps4 دچار مشکلات سخت افزاری میشه؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام دوستان چند سوال خدمتون داشتم اول برای استفاده انلاین از x1 باید هزینه ماهانه یا سالانه برای بازی پرداخت مثل ps4؟(برای بازی انلاین در psn باید اکانت پلاس رو شارژ کرد)
این گلد که میگن دقیقا چیه؟
ایا x1 مثل ps4 دچار مشکلات سخت افزاری میشه؟

سلام
بلی باید پرداخت کنید
گلد دقیقا همونیه که شما پرداخت میکنید واسه آنلاین بازی کردن مثله PSN Plus هستش گلد
به هیچ وجه

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت دوستان..یه سوال داشتم لطفا هر کس مطمعن هست جواب بده ممنون میشم...من الان پروفایل اکس باکس لایوم روی 360 آمریکا هست و میخوام xbox one ریجن 1 بخرم..حالا من اگر بازی ریجن 2 بخرم واسه دانلود DLC ها به مشکل بر نمیخورم از اونجایی که پروفایلم آمریکاست ولی بازیم ریجن 2 اروپا!!؟؟ خودم با توجه به تجربه ای که دارم فکر کنم مشکلی نداشته باشه ولی 100 درصد مطمعن نیستم..ممنون میشم پاسخ بدین!

خیر مشکلی نیست این مشکل فقط در PS4 وجود داره

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
وارد شده
میانگین 1.700

دیجی کالا میده 1.739
چرا انقدر پک بدون کینکت گرووووووووونه !!!!!!!!!!!!!! :| خو من با کینکت خریدم این قیمت سه ماه پیش. الان فکر کنم ارزون تر هم شده باشه. عججججججججججججب. یه چیزیش کم شده بعد گرون تر یا با همون قیمت میدن؟ انگار ک نه انگار 100دلار کم شده ازش :|

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
سلام
بلی باید پرداخت کنید
گلد دقیقا همونیه که شما پرداخت میکنید واسه آنلاین بازی کردن مثله PSN Plus هستش گلد
به هیچ وجه
ممنون عزیز فقط یه مورد دیگه این که هزینه سالانه این گلد چقدر میباشد؟و نحوه ی خریدش چطور؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر