همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
agha khabar bad hamin alan ba bahram b jan dashtim 1 mah ashterak ea access mikharidim motesefane bray sharkat dar in narm afzar niyaz be credit card dare va ba gift card nmishe kharid!
5$ bande ham be bad raft! bayad khoshbekhtane beta ro test kardim va gar ne khayli az bache ha ba moshkel bar mikhordan va poleshon be bad miraft!
man say mikonm ba yeki az modir hay xbox one harf bazanm ke niyaz credit card ro bardarn :)

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
agha khabar bad hamin alan ba bahram b jan dashtim 1 mah ashterak ea access mikharidim motesefane bray sharkat dar in narm afzar niyaz be credit card dare va ba gift card nmishe kharid!
5$ bande ham be bad raft! bayad khoshbekhtane beta ro test kardim va gar ne khayli az bache ha ba moshkel bar mikhordan va poleshon be bad miraft!
man say mikonm ba yeki az modir hay xbox one harf bazanm ke niyaz credit card ro bardarn :)

با گیفت کارد نمیشه اشتراک
ea access خرید برای خرید اشتراک credit card نیازه که اینجا ایرانه و .... لپ کلام

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
با گیفت کارد نمیشه اشتراک
ea access خرید برای خرید اشتراک credit card نیازه که اینجا ایرانه و .... لپ کلام

man hanoz yek sale ham chek nakardam! chon bray yek mahe mige bray ashterak mah hay dige credit card mikhad! shayad age 1 sale bakhay bgiri credit nakhad :)
man nmidonm che kar konm! brem 30$ bgiram dobare chek konm?
rasti bache ha gamer pic man to xbox one taghir kard! :) bad 9 mah

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
man hanoz yek sale ham chek nakardam! chon bray yek mahe mige bray ashterak mah hay dige credit card mikhad! shayad age 1 sale bakhay bgiri credit nakhad :)
man nmidonm che kar konm! brem 30$ bgiram dobare chek konm?
صبر كن Ea Access از مرحله Beta خارج بشه. ممكنه اون موقع إمكان خريد بدون Credit Card هم اضافه بشه

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
شاید بخاطر اینه که هنور تو حالت بتاس و با xbox live کاملا مچ نشده و بعدا توی نسخه نهایی این مشکل برطرف بشه.

الان توی لایو سرویس هایی که هست فکر کنم همشون با همین گیفت کارتا میشه مشترک شد (اگه اشتباه میکنم بگید)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر